runner vxr 200

leskone

New member
eo frend je kupi vxr 200 novog 2007!pa ga zanima dali ima koja blokada za skinut na njemu,i sta se jeftinije moze stavit na njega da dobije vise snage/brzine/starta?hvala u njegovo ime  8)
 
Blokada nema. Moze staviti multivar....a ako bas zeli kopati po novom motoru,tu su bregaste osovine malossi,cilindar sa klipom malossi...opruge ventila malossi.....itd....ima toga.. :mrgreen:
 
znas li otprilike cifre tih stvari i sta bi sve dobio sa time?
 
http://scooter-center.com/catalog/default.php?cPath=7_65_359  - evo, nek si tu pogleda cijene!

za početak multivar i federi na kvačilu i dosta!
 
e jos nesta!dali ako stavi novi auspuh ili gljivu ili nesta na njemu tak uradi..gubi garanciju?tnx
 
ma kakvu gljivo! novi motor bi išao klat! i da,izgubio bi garanciju i s auspuhom i s gljivom! al opet ovisi od servisa do servisa!

pa nek kupi auspuh i kad ide na servis samo vrati serijski i nebu izgubio garanciju! 10min posla! tak sam ja! ak ga zanima, znam mu za jednog shacala, ko nov je!
 
Jandro said:
ma kakvu gljivo! novi motor bi išao klat! i da,izgubio bi garanciju i s auspuhom i s gljivom! al opet ovisi od servisa do servisa!

pa nek kupi auspuh i kad ide na servis samo vrati serijski i nebu izgubio garanciju! 10min posla! tak sam ja! ak ga zanima, znam mu za jednog shacala, ko nov je!
e tnx na odgovorima..sam da te pitam takav auspuh stavit?jel se dobije na startu/brzini ili samo zvuk??pozz
 
mozes ti dobiti i zvuk i brzinu!!al moras motor dobro postelovati i pogoditi da bi imao i zvuk i brzinu!!!
 
samo multivar nek stavi, sve ostalo je bacanje novaca osim ako misli staviti kit i sve sta ide sa njim (y)
 
ja san na serijskom auspuhu bia izvadia katalizator i dobia krajnje.

Grezo malo izgleda sa unutarnje strane jer ga cilog prepili al ono za 100kn :) posli sam mos brusit to i piturat lipo  (y)

moran se raspitat sta je s tin 4roadon kod mestra u ponediljak pa ti javin ;D