Rušenje Guinessovoga Rekorda Susreta Oltimera

PRObike USB

New member
Sutra 1.Maj 2007 je u Ljutomeru - Slovenija, na hipodromu, pokušavanje rušenja rekorda sakupljanja 1001 oldtimera bilo motora ili ostalih kotrljajučih naprava.
Sakupljanje i prijava je od 10 do 11, a onda se ide u 8 milja defile kojeg svi moraju prijeći da bi se službeno oborio rekord.

Klopa , piće, zabava sve je po jusu...

Ja idem a vi kak oćete...
 
Je.emti, a već je pao dogovor za sutra  :x, ajde to slikaj molim te, to će biti praznik za oči  (y)
 
PRObike USB said:
Sutra 1.Maj 2007 je u Ljutomeru - Slovenija, na hipodromu, pokušavanje rušenja rekorda sakupljanja 1001 oldtimera bilo motora ili ostalih kotrljajučih naprava.
Sakupljanje i prijava je od 10 do 11, a onda se ide u 8 milja defile kojeg svi moraju prijeći da bi se službeno oborio rekord.

Klopa , piće, zabava sve je po jusu...

Ja idem a vi kak oćete...

a tvoj cbr je oldtimer? :mrgreen:
 
berislavv said:
a tvoj cbr je oldtimer? :mrgreen:

Nije moj cbr oltimer, koliko ja znam, ali je velika kršina :)
Ma stari mi ima oldtimere, više komada, pa smo ono napravili obiteljski izlet, baj de vej..

Inače  rekord je oboren 996 komada kršina se okupilo...
Slike budem stavio koji dan, sad nemogu...
Možda bude kolega nekaj piknuo, koji je bio isto..

I  nisam imao dobre informacije, nije prije bio rekord 1001 nego 950 oldtimera
Brojka 1001 se pojavila u njihovim planovima da ih toliko bude po ispitivanjima klubovima, a ja sam sve to čuo od 10 ruke pa je tak i došlo do malo krive informacije.. Sori ljudi
 
i još malo defilea

Na drugoj slici vidite kako mađari najsuvremenom tehnikom instaliraju radioprijemnike u svoja vozila , oldtimere