Rusija

2Fast

Member
Jeli bio netko malo po Rusiji (osim Labasa)? Do Moskve cca 2500km fine voznjice, pa do nekog kolhoza na babushku i rakiju... Nesto me kopka ovih dana... Kaj velite?
 
Mislim da stvar i nije toliko teška koliko može igledati na prvi pogled.
Ja imam brdo turista koji dolaze iz Minska (Bjelorusija) autima i to sa malom djecom u dva dana sa spavanjem u Mađarskoj, pa ako mogu oni onda bi mogli i motorom odradit.
 
Neznam jel treba Carnet de pasage za te zemlje jer to je u startu 10 000 kn.koje ti vrate po povratku sa puta!!!???
Znam da mi je za Iran trebalo,a koliko sam upućen,treba za hrpu istočnih zemalja !!!
 
GIXER said:
Neznam jel treba Carnet de pasage za te zemlje jer to je u startu 10 000 kn.koje ti vrate po povratku sa puta!!!???
Znam da mi je za Iran trebalo,a koliko sam upućen,treba za hrpu istočnih zemalja !!!

Ne treba ni za Rusiju, ni Ukrajinu ni Bjelorusiju :)
 
Do pocetka sljedece godine se bacam na planiranje i prikupljanje informacija i para. Totalno me privlace ti djelovi kugle zemaljske. Jedino nisam 100% siguran u svoje prevozno sredstvo - ER-5. Ne brinu me kvarovi, nego udobnost. Ipak neke dijelove moras proc po autoputevima zbog vremena, a to bas i nije neki uzitak. Bumo vidli...
 
Mislim da ti je strah neopravdan. Svako po svojim mogucnostima
 
linza said:
Mislim da ti je strah neopravdan. Svako po svojim mogucnostima

Ma tak si nekak i razmisljam. Bitna je volja. Kad se sjetim da sa XT350 obisao Madjarsku i cijeli Balaton sa suputnicom i hrpetinom prtljage - to je bila volja.
 
Ja sa svojom Frezom radim cuda i cudesa. Taj motor je toliko neudoban za putovanja da mislim da goreg nema a nije da me sprecava. Natovarimo se beduini na devi i same gas.
Bez brige budi neces nista biti spor. Samo par ludjaka sa foruma imaju putnu brzinu od 170-190km/h po autoputu. Ja ne prelazim 130. Potrosnja je minimalna, gume ne odlaze a mogu se iskljuciti i mozak na pasu
 
2Fast said:
Jeli bio netko malo po Rusiji (osim Labasa)? Do Moskve cca 2500km fine voznjice, pa do nekog kolhoza na babushku i rakiju... Nesto me kopka ovih dana...
Ovih dana ti je u moskvi -3 :mrgreen:
 
To bi bilo ljepo otići na takav put i možda uvesi neku dobru Ruskinju !!!
 
Srki said:
Ti bi u Rusiju a do Keglića ti daleko????

Dovraga i bestraga! Sad si me razotkrio nitkove! Kad tam vise nema mjesta za parking pored onog tvog slepera, a i raspored mi je malcice zgusnut u zadnje vrijeme... Prica se da tam ni trava vise ne raste :mrgreen:
Zapravo, kad malo bolje razmislim, odlazak na Keglic je cak i veca avantura nego Rusija :mrgreen:
 
2Fast said:
Srki said:
Ti bi u Rusiju a do Keglića ti daleko????

Dovraga i bestraga! Sad si me razotkrio nitkove! Kad tam vise nema mjesta za parking pored onog tvog slepera, a i raspored mi je malcice zgusnut u zadnje vrijeme... Prica se da tam ni trava vise ne raste :mrgreen:
Zapravo, kad malo bolje razmislim, odlazak na Keglic je cak i veca avantura nego Rusija :mrgreen:

damn it :mrgreen:


srki