Ruting Honda pohvala

beeny

New member
:cool: Evo ovom prilikom sve pohvale curi koja tamo radi, naime prije dva mjeseca sam kupio kozne moto rukavice, danas sa vidio da se jedna odšila, i ja odem tamo cist da pitam za savjet a ona ja cu vam ih zamjenit nisam imao ni racun ni nista jedino sam do sad skoro svu opremu tamo kupio. Svaka cast i samo tako dalje, :cool:
 
ja sam dao za jedne spidi rukavice u AF motorima oko 450-500..
sutra dan sam dosao reklamirati gresku jer je jedna imala poderani dio..


uljudno me, ali odbio :(
 
Ja sam isto kupio rukavice u Rutingu u Zagrebu i išao reklamirati. Došao je neki crni tip sa jednom velikom obrvom oko cijele glave, mislim da se zove Albert. Ispričavao se pola sata, samo što nije kleknuo otvorenih usta... i na kraju mi zamijenio rukavice, poklonio kacigu i ponudio 35% popusta na Hondu. Kao da je znao da ja od sramote ne bi sjeo na ta govanca. Uglavnom, onda ga je Cigara odfuro u WC i ne znam kaj je dalje bilo...
 
Navratio i ja do Rutinga neki dan. Udjem i u ducanu nikoga, samo neki derpe slini po nekakvoj neuglednoj Hondi. Cekam, ogledavam se, kad nakon 15 minuta izlazi neki crni tip s velikom obrvom oko glave iz sekreta, sa seretskim smijeskom na licu. A za njim grgljajuci sepesa neki majmun.

A ja bris van. :roll:
 
..hehehe...otprilike je bilo tako. Nikoga osim nas nije bilo tamo pa se i ja isto sjećam da me je neki cigo škicao ispod oka kroz izlog dok je kopao po kontejneru. Mislio sam mu dati koju kunu ali je toliko smrdio da nisam mogao niti blizu. Šta nisi reko da si ti, začepio bi nos i upoznali bi se ko ljudi. :roll:
 
evillol.sml.gif
 
mate said:
..hehehe...otprilike je bilo tako. Nikoga osim nas nije bilo tamo pa se i ja isto sjećam da me je neki cigo škicao ispod oka kroz izlog dok je kopao po kontejneru. Mislio sam mu dati koju kunu ali je toliko smrdio da nisam mogao niti blizu. Šta nisi reko da si ti, začepio bi nos i upoznali bi se ko ljudi. :roll:
Je, imas pravo! Bio je tamo i taj cigo. Celavi, smrdljivi gabor u zelenom Savasaki ko(la)znjaku, okruzen rojem muha. Vec sam imal WD-40 u ruci, da malo popipsam i osvjezim zrak, kad skuzim da je onaj derpe prestal slinit po Hondi i pocel prebirat po dzepovima izvlaceci sicu i mrmljajuci sebi u bradu: "Jel bum imal dost, da mi da da mu popusim?". U taj cas su izasla ona dvojica iz sekreta, meni je puknul film, pa sam zbrisal. Jos sam stigel cut kak se gancijeva ekipa dere: "Branimir! Branimir! Nedaj mu za sitnu lovu! Trazi vise!".

U Ruting vise ne idem.