S 1000 RR 2015

Flato

New member
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/bmw-s1000rr-1000-cm3-model-oglas-22936268

Bilo kakav info o motoru, unaprijed hvala.
 
koliko vidim na slikama, ovaj akrapovic je sa starijeg modela HP4, zasto su to stavljali samo nebo zna... na slikama izgleda cisto, zadnja guma fino potrosena po sredini, neki Kafić RRacer po meni :LOL:, s time da je zadnja metzeler a prednja pirelli. :misli:
 
Ima nekih indikacija da je motor slagan - zato i pitam.
Ako je auspuh kemija (a vlasnik tvrdi da je isporucen s motorom originalno) - skupa s ostatkom dostupnih informacija koje su mi dostupne mogu presudit u odluci.
 
Uguglaj s1000rr 2015,meni izbacuje da u ovoj grafici ima crveni blatobran.
Ovdje je bijeli?
Od tuda bi krenuo s mikroskopskim pregledom .
Tko preko  Bmw naruči original Akrapovič  dobije po broju  šasije drugu mapu.
Odvedeš ga u Tomić neka ti ga spoje na dijagnostiku i sve će se očitat.
 
Ovaj vješto izbjegava odlazak u Tomić, a po broju šasije i provjerom u BMW bazi podataka ispada da je motor iz tvornice izašao potpuno opremljen i - plav.
 
Zaboravi ga.
Ideš dalje.
Imaš novijeg(moga) i s Tomić jamstvom za više novca,ali je pic pic.
Ako je novac problem ovaj Kawasaki mi je od prijatelja i doslovno je nov.
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx10r-ninja-abs-kibs-999-cm3-999-cm3-oglas-25058475
 
Flato said:
Ovaj vješto izbjegava odlazak u Tomić, a po broju šasije i provjerom u BMW bazi podataka ispada da je motor iz tvornice izašao potpuno opremljen i - plav.

115 000 kuna sa gumama za minjanje  :shock:
Pa cili trosak je 2000 kuna a ako prodajes motor za te novce onda bi to isto trebalo biti kako treba a ne sa dvi razlicite i to jos potrosene
gume na motoru koji kosta vagon novaca

Malo je cila prica suplja a pogotovo ako po broju sasije motor ispada u drugoj boji i ako on ne zeli otic u Tomica
ako nece ici na provjeru onda neka ga on dalje vozi
 
ovaj akrapovic je dolazio na prijašnjem modelu HP4 serijski i ima katalizator prije zadnjeg lonca, za ove novije HP power kit je bez katalizatora, slagan je taj pokemon iz više njih, možda ima i "dušu" :? :?