S kraja '80ih oko Požege

- uvijek je lijepo pogledati neki stariji snimak  (y)




... pih, kaciga  :misli: što je to?  :mrgreen:
 
misliš na motore ili ženske  :wink:
predivni motori, to su bila vremena...  (y)
 
sisak35 said:
misliš na motore ili ženske  :wink:
predivni motori, to su bila vremena...  (y)

I jedno i drugo.  :LOL: Ali što se tiče onog drugog, konkurencija je zaista žestoka.  :D
 
Najbolje se vozio onaj na Laverdi, a ovaj na GPX-u nije pojma imao.
 
Nisam baš neki vozač, ali većina ovih ima više sreće nek pameti.
 
... dobro, pa većinu "nitko" ne pozna, a i u ono vrijeme nije bilo foruma  :mrgreen:


            :LOL:
 
pozna, pozna....
bome čudna vremena  :LOL:
taman prije barikada....
ja tad vozio emzu, a ovo je bila zlatna mladež  :afro:
 
meni to malo vuče na one snimke moto scene iz afričkih zemalja



Srki
 
mate said:
Straš, spoji ove likove s filma s imenima a onda još i istraži gdje su danas. :mrgreen:

ima poznatih .. ;) tj. meni poznatih, a vjerujem da mnogi prepoznaju neke...  (y)
 
dakle vfr 750 je ivica lovrić presednik mk brod ali nisam sto posto siguran jal onvaj ima kosu a on je ćelav.jago je sa gsxr i koso je sa gpz sigurno :mrgreen:
 
poštar said:
Ovi što siluje Kawasakija u 25 min mi nije jasan :mrgreen: :misli:

Nesto je vidio na tadasnjem Eurosportu, pa bezuspjesno pokusava kopirati :mrgreen:. Na njegovom mjestu ne bih skidao kacigu (i to iz razloga koji nemaju puno veze sa sigurnoscu :oops:  :LOL:).

M900 said:
Najbolje se vozio onaj na Laverdi, a ovaj na GPX-u nije pojma imao.
Majstor na Laverdi se nije se samo vozio najbolje medju njima, nego se sudeci po vidjenom jedini vozio kako treba (y). Ostatak su, uz casne iznimke pozeri, pogotovo taj sto glumeci Mamolu visi s GPX-a i ulijece u travu... :LOL:

tomo3 said:
Nisam baš neki vozač, ali većina ovih ima više sreće nek pameti.

Potpisujem, ali na kraju, unatoc svemu, to je dokument jednog lijepog i davno proslog vremena i s nostalgijom ga se prisjecam. (y)

Stras ko je bio snimatelj :misli:? Dosta dobro odradjeno, ako se uzme u obzir vrijeme nastanka snimke i oprema tada dostupna obicnim smrtnicima na ovim prostorima (y).

varadero10 said:
dakle vfr 750 je ivica lovrić presednik mk brod ali nisam sto posto siguran jal onvaj ima kosu a on je ćelav.jago je sa gsxr i koso je sa gpz sigurno :mrgreen:

Nije Lovric na VFR nego VF, Kosu sam skuzio odmah na pocetku, a moram jos jednom pogledati da vidim jel ono Jago, nekako mi se lik cini prenabildan za njega :LOL:. Jel na jednom od Gpz-a mozda Vladica (mehanicar) :misli: ?
 
Gato said:
...to je dokument jednog lijepog i davno proslog vremena i s nostalgijom ga se prisjecam. (y)

to i samo to ......  (y)

kako se tad vozilo i zašto .... ko je imao kacigu, a tko ne.... zar je to uopće bitno ... :neznam:

ovakve filmiće s guštom pogledam, a još ako su na  njemu ljudi koje poznam na ovaj ili onaj način, sreći nema kraja .. :naklon:
 
Meni je filmić OK, nisam sve gledao ali baš to, kao dokument vremena vrijedi puno. Slučajno su me danas zvala naša dva stara trkača i mehaničara i vele da su našli punu vreću starih fotki s utrka. Znaju i tko ima video snimke. Jbg, sad bi to netko trebao uglazbit...