S.P.O.M. - 2nd Southern Rebel Party

Added to Calendar: 19-11-11

Vladek

New member
Ove godine S.P.O.M. LIVNO organizira 2nd Southern Rebel Party, na istoj lokaciji kao i prošle godine obećavamo dobar provod uz rock glazbu, odličnu ekipu i potoke pive... Svi koji su bili prošle godine znaju o čemu pričamo... Dobro nam došli...

sve detaljne informacije o party-u bit će objavljene u ovoj temi, na facebook grupi i službenim stranicama...
www.spom-livno.com
http://www.facebook.com/event.php?eid=211996415531764

THE SOUTH WILL RISE AGAIN !!!

 
bilo je odlično prošle godine cijene super gostoprimstvo na vrhuncu i klopa nadan se da se vidimo i ove godine ako mi ne krepa ona krntija od auta.
 
nemoj vrijeđati opela. kada ti tvoj rikne samnom se nećeš voziti ha ha. Reči za opela da je krntija,to ti neću nikada oprostiti
 
vidim da je došlo do zajebancije hjuso bu pokopal sve vaše japance jel možete naručivat samo ozračene dijelove a kaj se tiče opela darac tvoj nije 1991.
 
hondimir said:
Kako će biti vrijeme,ne želim dolazit s autom?


Ima li sira?

Vrijeme će biti primjereno dobu godine - dakle sunčano s mjestimičnom naoblakom i s mogućnošću kiše koja će vjerovatno prijeći u susnježicu ili snijeg. Temperatura će biti u rasponu od -5 do 25 stupnjeva celzijusa.
Pa i nemoraš dolaziti autom, možeš i autobusom, biciklom, pješice, helikopterom, padobranom, pa čak i teleporterom!

Ima sira - u svim bolje opremljenim prodavaonicama, diskontima, samoposluživanjima i supermarketima!  (y)
 
nebi bilo loše da taj koji ide tamo motorom sa menom se dogovori pa da skupa krenemo  iz zagreba kad je tak hrabar a mislim da stanuje dve ulice dalje pa kokodače bez veze.
 
brunoimotor said:
nebi bilo loše da taj koji ide tamo motorom sa menom se dogovori pa da skupa krenemo  iz zagreba kad je tak hrabar a mislim da stanuje dve ulice dalje pa kokodače bez veze.
Neznam ko kokodače ali mislim da "poznajem" jednog kretena što je prošle godine došao sa motorom...)))))
 
ratni plan je slozen, cak i putni meni  :LOL:
tako da nadam se - vidimo se  (y)
 
prošle godine bilo odlično.... evo teku dogovori ko i kako ide :)
 
kako je bilo upita za smještaj

NOCENJE: VUJEVA tel: 00387 34 200 177 mob: (božana vujeva) 00387 63 809 832---- 25 KM po osobi
 
*lady_750* said:
ratni plan je slozen, cak i putni meni  :LOL:
tako da nadam se - vidimo se  (y)

ideš preko knina?  :LOL:
 
mmirann said:
ideš preko knina?  :LOL:

da :mrgreen: ti si vec rezerviran za 1 mjesto i ovaj put nema ispricnice ni slucajno  :mrgreen:
 
*lady_750* said:
da :mrgreen: ti si vec rezerviran za 1 mjesto i ovaj put nema ispricnice ni slucajno  :mrgreen:

a šta ćete od mene  :afro:
 
mmirann said:
a šta ćete od mene  :afro:

utovariti te u bunker da drzis vino da se ne prolije  :jesus:


uglavnom da, ja dolazim sigurno.  :mrgreen:
 
dečki svaka čast bilo je super jedino mala zajebancija na granici čeko jedan sat i pregleali mi cijeli auto ali i to je za ljude.ljep pozrav i ako da bog vidimo se i druge godine. (y) (y) (y) (y) (y)