S1000XR

Dainese Sport Master Gore-Tex (laminirani)
Model star par godina, ali i danas ga ima kupiti na fc-moto i Motocard i to sa jako dobrim popustima.
Testirano u svim mogucim uslovima voznje, ukljucujuci i prolome oblaka. Nikad nije zakazalo (y)
zahvaljujem. Vidim da na fc-moto imaju jaknu ali nema nigdje hlaća .... lp.
 
A jes’ ih u BMW-u krenulo :mrgreen:

fb2d109c-e899-4324-bbf9-8e2bb49ab288.jpeg


Youtube link za live predstavljanje (sutra u 17:00)
 
Last edited:
M1000XR dobio shiftcam masinu iz RR, 201 KS, krila naprijed, dvodijelno sjediste, karbon felge, bolje kocnice itd. Dostupan u 2 boje - crni i M kombo. Pocetna cijena u Njemackoj 25.000 EUR

S1000XR ostao na staroj masini, ali jaci za 5 KS, dostupan u 3 nove boje, isto ima opciju karbon felgi, i rep za procjepima kao na M-u. Sjediste redizajnirano ali vise lici na staro nego na sjediste sa M modela. Prednje svjetlo PRO i keyless su sada standard.
Pocetna cijena u Njemackoj 19.300 EUR

Jedna brzinska slika M-a (vec je dostupna galerija na njemackoj stranici)
IMG_7859.png


S1000XR
IMG_7861.png
 
Last edited:
M1000XR dobio shiftcam masinu iz RR, 201 KS, krila naprijed, dvodijelno sjediste, karbon felge, bolje kocnice itd. Dostupan u 2 boje - crni i M kombo. Pocetna cijena u Njemackoj 25.000 EUR

S1000XR ostao na staroj masini, ali jaci za 5 KS, dostupan u 3 nove boje, isto ima opciju karbon felgi, i rep za procjepima kao na M-u. Sjediste redizajnirano ali vise lici na staro nego na sjediste sa M modela. Prednje svjetlo PRO i keyless su sada standard.
Pocetna cijena u Njemackoj 19.300 EUR

Jedna brzinska slika M-a (vec je dostupna galerija na njemackoj stranici)
View attachment 771405

S1000XR
View attachment 771406
Nedovoljan napredak da bi mijenjao svoga.
Jedino što me tu zanims su te karbonske felge homologirane i na opterećenje kod vožnje u dvoje.
 
Nedovoljan napredak da bi mijenjao svoga.
Jedino što me tu zanims su te karbonske felge homologirane i na opterećenje kod vožnje u dvoje.
Slazem se. Za nas nema potrebe da mijenjamo, ali opet dobra vijest za one koji tek namjeravaju kupiti XR-a.
Na novom mi je interesantno samo dvodijelno sjediste, ali siguran sam nije bolje od mog aftermarket sjedista (prva stvar koju sam promijenio na svom XR).
Vozam se do isteka garancije, pa cu onda da razmisljam o eventualnoj zamjeni za ono sto tada bude zanimljivo (y)
 
Last edited:
Kontaktiraj Balunovica vjerovatno ima jeftinije od Benwejovih 😁
Ajde..... dobro je znati.
Samo, treba prvo nešto para stavit sa strane, a onda ima smisla pokrenut takvu investiciju.
 
Evo od prošlog tjedna vlasnik xr 2020 k69 pa bi trebao par informacija. Jel tko stavljao crash bar i koji ili neke dobre lidere koji štite pri padu na parkingu. Do sad su me sa prošlim motorima rušili par puta na parkingu pa da se na vrijeme zaštitim. Moze preporuka i slika što ste stavili
Thanks
 
Evo od prošlog tjedna vlasnik xr 2020 k69 pa bi trebao par informacija. Jel tko stavljao crash bar i koji ili neke dobre lidere koji štite pri padu na parkingu. Do sad su me sa prošlim motorima rušili par puta na parkingu pa da se na vrijeme zaštitim. Moze preporuka i slika što ste stavili
Thanks

Cestitke na kupovini i dobro dosao u klub :)
Ja sam se odlucio za SW Motech slidere. Nisu klempavi i lijepo se uklapaju na motor.

Evo link na njihovu stranicu gdje mozes vidjeti kako izgledaju


Uz slidere nije lose staviti i zastite poklopaca alternatora/kvacila.
Tu imas original BMW opciju a ima i aftermarket varijanti.
Ja sam se odlucio za originalnu zastitu poklopca alternatora a desno nisam stavio nista.

Sve naravno mozes pokriti sa crash barovima, ali meni su grdni pa sam ih i zaobisao. Osim ako mozes gdje povoljno iskopati originalne, karbonske…
 
Last edited:
  • Like
Reactions: mario x
Evo od prošlog tjedna vlasnik xr 2020 k69 pa bi trebao par informacija. Jel tko stavljao crash bar i koji ili neke dobre lidere koji štite pri padu na parkingu. Do sad su me sa prošlim motorima rušili par puta na parkingu pa da se na vrijeme zaštitim. Moze preporuka i slika što ste stavili
Thanks
Od engine crash barova sam se odlučio za Wunderlich engine protection bar black ''PRO'' jer uz elegantan izgled ne nagrdjuje siluetu prednjeg kraja dok istovremeno služi svrsi i odlično se upotpunjuje sa OEM maglenkama i Triple black varijantom boje.

 
  • Like
Reactions: Dakar and mario x
U originalni bmwov kofer 49 lit stanu dvije shoei neotec u vel. S.
Provjereno.
Ono što si odmah kupi je proširenje nogare (wunderlich) da mirno spavaš kad ga parkiraš.