S1000XR

Tak i frend razmislja. Rekao sam mu da ga nastavi vozit i vrti oglas. Ako ga ne proda, za mjesec, dva ce zaboravit ovaj incident i stvari idu dalje. Osim toga ni nema neki izbor osim TMaxa koji je prevelik za ono sto njemu treba

Ne znam, nakon takvog zahvata meni to više ne bi bilo to, uvijek bi me nešto crvilo u podsvijesti.
Ima i drugih brendova; multica, ktm, QJ :D
 
  • Haha
Reactions: boško buha
Nakon duže ture shvatih da mi treba drugi veći vizir jer me hvata po vrhu kacige ili onaj dodatni komadić plastike na originalnom. Jel ima tko kakvu preporuku
 
Nakon duže ture shvatih da mi treba drugi veći vizir jer me hvata po vrhu kacige ili onaj dodatni komadić plastike na originalnom. Jel ima tko kakvu preporuku
MRA Vario.
Probao sam standardni, pa BMW “Comfort” vizir i na kraju se skrasio na MRA Vario (y)
 
Kao i uvijek u životu, veličina je bitna.:mrgreen:

Imao na drugom motoru, autoban 190, otvoren vizir na kacigi.
Za razliku od većine drugih vizira, ovaj je fakat robustan i kvalitetno napravljen.
Nema flexa ni mm i debel je.
 
Last edited:
Potvrđujem za Puig, imao sam ga od prvog dana. Za vozača je dovoljan samo vizir, a deflektor pokriva i suvozača.
 
  • Like
Reactions: candromero
MRA Vario.
Probao sam standardni, pa BMW “Comfort” vizir i na kraju se skrasio na MRA Vario (y)
Jesi ti sredio sic na svom?

Kaze svaba da novi sic pase na k69
 

Attachments

  • Screenshot_20240413_174754_Lite.jpg
    Screenshot_20240413_174754_Lite.jpg
    1 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: roberto
Jesi ti sredio sic na svom?

Kaze svaba da novi sic pase na k69

Jesam, vrlo brzo nakon kupovine motora - kupio Sargent sic - spuzva i nova presvlaka, sve ide na fabricki okvir sica. Nije kao na GS-u, ali je svjetlosnu godinu ispred fabrickog po pitanju udobnosti, posebno za suvozaca

Ne pase novi sic na stari XR. Odgovaraju nosaci, bravica, ali u sredini novi sic udara u bocne oplate repa na starom XR, tako da bi morao i oplate promijeniti da bi sic “legao”
Evo slika koju sam ukrao sa drugog foruma, da vidis o cemu se radi

IMG_8286.jpeg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: roberto
Još ću jednom reć..... wunderlich sic vrijedi svake kune/eura/marke😁
 
  • Like
Reactions: esso_sa
Jesam, vrlo brzo nakon kupovine motora - kupio Sargent sic - spuzva i nova presvlaka, sve ide na fabricki okvir sica. Nije kao na GS-u, ali je svjetlosnu godinu ispred fabrickog po pitanju udobnosti, posebno za suvozaca

Ne pase novi sic na stari XR. Odgovaraju nosaci, bravica, ali u sredini novi sic udara u bocne oplate repa na starom XR, tako da bi morao i oplate promijeniti da bi sic “legao”
Evo slika koju sam ukrao sa drugog foruma, da vidis o cemu se radi

View attachment 779676
E pa stoka svabska lazljiva 🤣
Ja sam i dalje debeloguz pa nemam brige 😉
 
Jesam, vrlo brzo nakon kupovine motora - kupio Sargent sic - spuzva i nova presvlaka, sve ide na fabricki okvir sica. Nije kao na GS-u, ali je svjetlosnu godinu ispred fabrickog po pitanju udobnosti, posebno za suvozaca

Ne pase novi sic na stari XR. Odgovaraju nosaci, bravica, ali u sredini novi sic udara u bocne oplate repa na starom XR, tako da bi morao i oplate promijeniti da bi sic “legao”
Evo slika koju sam ukrao sa drugog foruma, da vidis o cemu se radi

View attachment 779676
Kaze svaba da je probao na svome oem sic i da je pasao ovaj tvoj sa slike ne jer je M verzija
 

Attachments

  • Screenshot_20240414_185155_Lite.jpg
    Screenshot_20240414_185155_Lite.jpg
    504.2 KB · Views: 0
Ne znam kam da stavim, ali u ovoj temi je bilo govora o Tomicevom Roadshowu u Splitu, pa nek bude tu.
Ugl., probalo se svašta, svakakvi “autobusi” (r1250rs i r1250rt), ali i rninet i s1000R.
Suma sumarum, r1250rs je čak i ok shema, ali sam definitivno premlad za tak nkj 🤣
Ovaj RT, ne znam ko to kupuje, ali fkt ubije definiciju motora. Komforno, udobno, teško i dosadno do zla Boga 🤣

Nadalje, ovaj mali RnineT je fkt iznenađenje dana, prezabavan motorić, i baš ima karakter, ultra mi se sviđa, ali namjenu mu vidim samo i doslovno za kratke đireve (kave) i šminku, dakle u mojem slučaju, može mi bit tek 3. motor u garaži. 😁

S1000R, očekivano napet stroj, ali imam dvije zamjerke, dosta vibrira volan i ima dosta težak ku(N)plung, malo neočekivano za taj cijenovni razred i klasu, ali, kako je tako je:mrgreen:
E da, nekom pukom srećom, grupa nam se izgubila prilikom probavanja S1000R (zadnji po redu) jer smo ga dobili taman kad su kretali u đir za taj termin, pa sam ga zapravo i mogel probat kak se spada, snage ima solidno, ali u M verziji vjerujem da je prava 🏎️🏍️

Par slika
IMG_9688.jpeg
IMG_9706.jpeg
IMG_9707.jpeg
IMG_9699.jpeg
IMG_9698.jpeg
IMG_9719.jpeg
 
Last edited: