S1000XR

NiksaRR said:
Mislim da ce se upravo tako i dogoditi...ali tko ce cekati godinu i vise dana.

Ja sam na kraju dobio 2019,triple black, model po cijenama koje su ponudili u Rujnu.

Ja sam odlucio da cekam, a trenutni motor je u oglasima. Ako ga prodam uskoro ili u iducoj sezoni (ako mi ikad iko da tolike pare :LOL:), onda mi ne gine sjedenje i gledanje drugih kako se vozaju... Nadam se - opravdano :mrgreen:
Mada bi licno najvise volio da osvjeze sve osim masine. Ovaj shiftcam mi nikako ne ulijeva povjerenje... Stara masina je vec provjerena, rijesene sve boljke, a i vise nego dovoljno jaka
 
S obzirom da je ovaj model relativno friški mislim da prije 2021. neće biti novog. Eventualno redizajn u vidu opreme (digitalni instrumenti, led). Drugi razlog je dinamika izbacivanje novih modela, a tu je R idući na redu.

Poslano sa mog SM-N960F koristeći Tapatalk

 
Za moj pojam onog što bi motor trebao biti i predstavljati - idealan motor - do Dubrovnika u dvoje i vikend struganje koljenom po Plominci.
Čekam vidit' novog pa onda odlučit hoće li "the next one" biti novi XR ili 1260 S Multistrada..
 
spalatum said:
Sta je ovo, nije moguce da nikoga ne interesira Xr i tema.
Je li motor dosadan ili....

Bilo je malo diskusije, ali na GS temi. Tu je spomenut i novi testni Triple Black, malo poredjenja sa GS-om itd - https://www.motori.hr/forum/index.php?topic=260206.25

Flato said:
Za moj pojam onog što bi motor trebao biti i predstavljati - idealan motor - do Dubrovnika u dvoje i vikend struganje koljenom po Plominci.
Čekam vidit' novog pa onda odlučit hoće li "the next one" biti novi XR ili 1260 S Multistrada..

Ja mislim da ce novi biti odlican, i ocekujem da nam ga ovog ljeta najave za 2020.  (y)
Druge motore necu ni da gledam ! Kupit cu XR-a pa makar crk'o  :mrgreen:
 
Hahaah...i ja isto, jedini motor koji mi dolazi u obzir, barem od novih.
2020 dolazi u garazu, samo se nadam da TFT ekran nece biti serija jer mi se bas i ne sviđa, ali to je manji problem...i da nece bit problema sa "novim" agregatom.

Primjetija sam da ih  na oglasu ima dosta kao rabljenih, cak i vise nego sta ih vidam po cesti. Pretpostavljam da se radi o vozacima koji se izgustaju i onda prodaja...
 
Ovdje sa Dynamic i Touring paketima ispadne oko 20.000 EUR, to bi bilo 148.000 HRK ? Na tu cifru se da ispregovarati i nesto popusta
 
Bok!

Kupio sam XR-a, 2017', sa 8.500 km i zanima me da li se i kod drugih čuje malo jače zveckanje natezača/lanca između 3.000-5.000 okretaja u vožnji po gradu ?

Tnx !
 
al_cr0 said:
Bok!

Kupio sam XR-a, 2017', sa 8.500 km i zanima me da li se i kod drugih čuje malo jače zveckanje natezača/lanca između 3.000-5.000 okretaja u vožnji po gradu ?

Tnx !

Sorry na pitanju, zvecka samo u gradu ? Da li ti se jače čuje na abgasu kada kočiš s motorom?
 
neven said:
Sorry na pitanju, zvecka samo u gradu ? Da li ti se jače čuje na abgasu kada kočiš s motorom?

Ne, čuje se samo kod lagane gradske vožnje...
 
Ta mašina zvecka baš u u tim okretajima i pri slabom opterećenju. Ako ne zvecka kad ga upališ hladnog onda je to ok.
pozz
 
Da, samo bez opterecenja u tim okretajima.
Kad je hladan, cim se upali, sekundu je malo bucniji, ali i to kazu da je ok, dok ne digne pritisak ulja...