S1000XR

  • Like
Reactions: mario x
Evo osvrt nakon 4000 prijeđenih km. Od toga jedna duža tura 1200km.
Blago samo razočaran
 
  • Wow
Reactions: roberto
Snaga, udobnost, zaštita od vjetra i kvalitata izrade
Vjerojatno je do mene ali nekako sve to jadno izgleda
 
  • Wow
Reactions: roberto
Ta kvaliteta izrade je i mene razocarala. Ugl to je valjda danas standard.
 
Snaga, udobnost, zaštita od vjetra i kvalitata izrade
Vjerojatno je do mene ali nekako sve to jadno izgleda

Fabricki vizir i sjediste su definitivno katastrofa. Odmah nakon kupovine sam stavio MRA Vario vizir i Sargent sjediste i to je transformisalo motor.
Za snagu pretpostavljam da ti je slab ispod 5000 rpm, ali taj motor nije ni napravljen da se vozi tako nisko; trazi da ga se vrti. Kome to smeta onda je GS bolja opcija
 
Last edited:
Snaga, udobnost, zaštita od vjetra i kvalitata izrade
Vjerojatno je do mene ali nekako sve to jadno izgleda
Kvaliteta izrade je nesto sto je postalo standard samo na prestiznim modelima. Bio sam nedavno pogledat u salon RR. Isto, nekako jadno i nedoreceno kao i obicni Panigale.
 
Fabricki vizir i sjediste su definitivno katastrofa. Odmah nakon kupovine sam stavio MRA Vario vizir i Sargent sjediste i to je transformisalo motor.
Za snagu pretpostavljam da ti je slab ispod 5000 rpm, ali taj motor nije ni napravljen da se vozi tako nisko; trazi da ga se vrti. Kome to smeta onda je GS bolja opcija
Vrtim ja njega onako kako treba ali...
Valjda se treba naviknut da je to sve što imaš i nemožes izvući više iz njega. Jbga prijašnji motor mi je zagadio sve ostale i fali mi taj šut, ta međuubrzanja, stabilnost na većim brzinama
Nekako mi je sve ovo vaginalno
 
Evo da se i ja ode javim 😁
Odnedavno vlasnik gen1, redizajna.
 

Attachments

  • IMG_20240214_164120.jpg
    IMG_20240214_164120.jpg
    7.5 MB · Views: 0
Vrtim ja njega onako kako treba ali...
Valjda se treba naviknut da je to sve što imaš i nemožes izvući više iz njega. Jbga prijašnji motor mi je zagadio sve ostale i fali mi taj šut, ta međuubrzanja, stabilnost na većim brzinama
Nekako mi je sve ovo vaginalno
šta si prije vozio da te baš toliko ogadilo kod bmw-a ?
 
Malo euro norme, malo ekonomija (smanjena potrosnja), malo ugladjenost i eto...
Sa druge strane bmw nikad ni nije imao wauu zavrsnu obradu i kvalitetu materijala (bar na ovim masovnim modelima), to je vazda bilo klasu ili dvije ispod recimo ducatija, ali je i cijena motora bila dosta niza tako da je to imalo smisla.
Danas, nakon korone, inflacije, ukrajne, svemiraca, svi kresu i stede, a cijene nikad vece. jbg...