S2R i S2R dark

Bio sam kod Toncija neki dan pa smo ga bas gledali i komentirali na slikama... po svemu sudeci, mogao bi se cak i dobro prodavati kod nas.. Izgleda kao moj ali je samo pola mog i jeftiniji je dosta.. 8)
 
68 said:
dajte neke detalje o tome, koja je razlika od 620 osim vodenog hladjenja? KS?

803cc, 77 ks, ... mislim :roll: :mrgreen: da ima i bogatiju opremu (?).. sam da cjena nebu luda
 
Pise dosta toga o njemu u novom moto pulsu.. A cijena bi trebala biti niska u skladu s novom Ducatievom filozofijom... :cry: :cry: :evil:
 
Cijena u Njemackoj je koliko se ja sjecam 8100€ za S2R, a 7600€ za S2R Dark. Od tehnickih podataka nema neke posebne filozofije, 800 2ventilski motor ubacen u vizualno "istu" okolinu od S4R.

P.S. Naravno da ce ove cijene kod nas "ubosti" raznorazni bumbari pa se ne cudite ako ih vidite otecene :evil:
 
Daj vidi malo ako imaju u planu rashodovat kakav DUCATI ili neko slicno darovanje za prave fanove :roll:
 
bolcic said:
Daj vidi malo ako imaju u planu rashodovat kakav DUCATI ili neko slicno darovanje za prave fanove :roll:
to ne znam, ali imaju novog 999 u salonu kraj tvornice :twisted: ...al nedaju ti sjest na njega, pastari :nono: :evil:
Zato su imali do proslog tjedna replicu baylissa :chainsaw: na koju si se mogao i posjesti :eek:
 
A ja sam dobio jednu informaciju da ce odredjeni broj novih testnih 999 koje sada vozikaju novinari, biti na rasprodaji s 40% popusta.. sounds great? 8) 8)