Sachsenring, Hohenstein-Ernstthal 05.-07. 2024

download (1).jpeg


Screenshot_2024-07-07-15-01-51-007-edit_com.google.android.apps.docs.jpg
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bolcic
A kaj se dogodilo Frenkiju :unsure: , skoro je ulovio Martina, no onda me je oko prevarilo :sleep: do zadnja 2-3 kruga pa sam propustio dio :LOL:
 
Bio mu je svakako Air vikend. Još odvoziti trku s natucenim rebrima, slomljenim prstom i aktiviranim airbagom. Je be no
 
  • Like
Reactions: e39
Martin greska..desava se..bajabaja dosadan, MM konj, Alex super..Bestija zamalo..my boy Frenky odlican..Vinjales JO JO..
 
Bio mu je svakako Air vikend. Još odvoziti trku s natucenim rebrima, slomljenim prstom i aktiviranim airbagom. Je be no
I jos razbijen vjetrobranski vizir ;)

Forza DUCATI !!!

Forza DESMO !!!

Da ovaj cigojner se nije odlucio za izlet na plazu, osvojili bi top 6 mjesta na stazi koja kao ne odgovara.

Sve odgovara !!! ❤️
 
Istina kolega, isprika!

Stvarno mega podvig za jednu tako malu tvrtku u uspona :D

HRC se vise puta vezano uz Tetrapackq I stalno si mislim ako je uspio ove svjetske prvaka u motosportu koji nikad nisu nista osvojili dovest na vrh, je li toliko svemirac da I Hondu povuce nazad?
 
Na kraju ispade da niko nije svemirac nego samo imaju ili dobar motor ili dobre gume ili malo srece..tako je Mir bio prvak i goloprsi..dobar primjer je kako Morbideli otrese visestrukog prvaka ko beba zvecku od pod :mrgreen: ..dobro je proso mogo se fino polomit
 
  • Like
Reactions: zagrepcan