šago split

sibenik

New member
zanima me kakvi su tamo,moran minjat pridnju masku cilu,motor je kupljen kod njih pa me zanima jel vole oderat.znam da će me doć dosta pa nebi tija da ide priko toga dosta ako može.
 
Nazovi ih i pitaj kolko bu te koštalo. Ak ti je puno niti neidi tamo.  :wink:
 
sibenik said:
zanima me kakvi su tamo,moran minjat pridnju masku cilu,motor je kupljen kod njih pa me zanima jel vole oderat.znam da će me doć dosta pa nebi tija da ide priko toga dosta ako može.


jel imaš doma kacavidu i 10min. slobodno tijekom dana?
 
iman al neman znanja oko vidavanja  :mrgreen:.ne stvarno,mislim da bi bilo najbolje ostavit motor u servisu pa nek oni koji znaju naprave ono šta znaju a ne da ja glumim nekog znalca mehaničara i samo muve tražin okolo.samo nebi volija da mi nabace nekih njima opravdanih troškova, poreza na ruke,na poskupljenje paste za ruke, maništru jel je i ručat tribalo tokom dana... :mrgreen:ja bi samo doša po motor i La crema.... :)
 
Šago d.o.o. je samo prodavaonica. Servis je FACTO d.o.o. Split
(021) 360 016

Momci su ti OK. Slobodno im se javi. Nalaze se u Reljkovićevoj ulici, blizu tvrđave Gripe
http://www.tportal.hr/imenik/map.dll/image?x=2496096&y=4817484&l=2&cx=2496096&cy=4817484&w=300&h=224
 
Rivi said:
Šago? :LOL: :LOL:
Ne luduj. Rađe s motorom u Zagreb.

o čemu ti bokte  :misli: ja nisan upozna odavna boljeg trgovca  (y) među ostalim čovik vozi motore cili život pa i trke tako da je njegovo znanje vjerovatno puno veće od tvoga  :misli: tako da neznam o čemu pričaš
Servis isto ok , a ionako kod sklapanja oklopa nema neke mudrosti  (y)
 
Kod čovika su cijene uredno više od konkurentskih dućana po gradu i lijepoj našoj.Kad vidiš po moto revijama reklamu za neku stvar ili proizvod kod njega je uprincipu skuplja nekih stotinjak kuna nego je navedeno.Nije puno ali je ciganjenje. :palacdolje:
 
Ducan je sta se tice ponude ludilo, to sta su cijene malo vise isto moze proc al odnos prema kupcima zna biti  :palacdolje: .Jednom sam uzimao jaketu kod njih, i zenska mi nema vratit fakin 30-40 kn ... jebenti takav ducan kad nema za vratit... i jos kaze kako je sama pa nema di otic prominit pa ovo pa ono, i sta cu kazen okej je nema problema.Ma kakav je to ducan da nema za vratit.
 
samo je bitan dogovor,mogla je ona drugačije vratit. :D  :D
 
sibenik said:
samo je bitan dogovor,mogla je ona drugačije vratit. :D  :D
a plus je i šta su cure dobre šta rade tamo  :jesus:  :mrgreen:
 
Paky, to koliko on zna, nema veze s tim šta ja oću kupit recimo, jaketu, a oni u dućanu ne jebu 5%. A bija san i s jednim frendom gledat za kupit motor, a i sebi rukavice i isto su bili tipa "a šta si mi doša?".
A ženske neću ni spominjat. Samo ih moš gledat, iako ako si ti njima zadovoljan, savjetujem laganu dioptriju. No, svako ima svoj gušt.
Sad otkad su N&J (A je to par :LOL:) prešli u Pribudića, mislim da u druge dućane neću ni ić.
 
Frane said:
tu se slažem, a pogotovo onaj šago uvik gleda sa visoka. drugi put cu mu opalit nogom onaj motor u izlogu
a jesi faca  :misli:  :shock:
 
Točno to, sad svi tu pljuju po ostalim dućanima, kad su ova dvojica prešli kod Pribudić-Borčića, tak da bu za jedno dva mjeseca to najbolji dućan u cijeloj Hrvatskoj a svi ostali tjeraju ciganiju!  :palacdolje:

Stvarno nemam riječi, svaka čast!  :palacdolje:
 
evo ja naručio neke dijelove kod šage i došlo u roku kad je i rečeno da će doć, gazda me još zvao na telefon  (y)
 
paky said:
evo ja naručio neke dijelove kod šage i došlo u roku kad je i rečeno da će doć, gazda me još zvao na telefon   (y)

Evo vidiš,znači netreba ih tu sad nekolicina shračkati!  (y)
 
Uvijek će se naći neko da prigovara, bilo o čemu da se radi, ali zato svatko ima svoju glavu da razmisli kakvi su argumenti. Nije kupac uvijek u pravu.

Osobno sam tamo bio par puta, cijene hondi su valjda svuda iste i povoljne, opreme kako piše, nitko te ne sili kupovati, i usluga je bila ok, čak i volja da me usluže van radnog vremena.
 
Pitbull said:
Točno to, sad svi tu pljuju po ostalim dućanima, kad su ova dvojica prešli kod Pribudić-Borčića, tak da bu za jedno dva mjeseca to najbolji dućan u cijeloj Hrvatskoj a svi ostali tjeraju ciganiju!  :palacdolje:

Stvarno nemam riječi, svaka čast!  :palacdolje:

Prvo naslov teme je promašen. Trebao se ispravno zvati HONDA SERVIS SPLIT a ne Šago. Tu sam objasnio:

Nike said:
Šago d.o.o. je samo prodavaonica. Servis je FACTO d.o.o. Split
(021) 360 016

Momci su ti OK. Slobodno im se javi. Nalaze se u Reljkovićevoj ulici, blizu tvrđave Gripe
http://www.tportal.hr/imenik/map.dll/image?x=2496096&y=4817484&l=2&cx=2496096&cy=4817484&w=300&h=224

Inače sa Šagom sam dobar, kao i sa njegovim ovlaštenim serviserima Karlom i Olijem. A to šta ekipa ima svoje mišljenje ne znam kakve to ima veze sa mojom novom firmom?  :misli:
 
[Inače sa Šagom sam dobar, kao i sa njegovim ovlaštenim serviserima Karlom i Olijem. A to šta ekipa ima svoje mišljenje ne znam kakve to ima veze sa mojom novom firmom?  :misli:[/quote]

Ako budete 10% ljubazniji i zainteresiraniji za posa od one ekipe šta je tamo prije radila predviđam vam dobar uspjeh u prodaji !!!!
Inače Šago je meni skroz OK, pa neću ga kod sebe u kući držati.  :mrgreen: