šago split

Bija danas u dućanu, pa da napravin mali rezime svega, jer oavj put san se zadrža nekih po ure, nije bitno radi čega.
1. Prominili su ženske. Sad je to druga pisma u odnosu na prije.
2. Kad san prvi put uša u taj dućan bija je jedan Transalp, a sad toga ipak ima puno više. Ko voli novu CBR600, može je ić vidit. Ima dosta toga.
3. Do glavnog je otvoren i dućan s opremom. Uglavnom IXS, ali ima svega. Izbor izuzetno velik. Konkretno, uvjerija san se da definitivno ima najveći izbor ženskih moto-hlača u gradu.

4. Nažalost, nisan stiga pogledat cijene svega, ali koga zanima, uvik se može zaletit do dućana.
5. E, bitno, ili sam se zajeba', ili na dućanu piše da i subotom rade 09-19h!
 
E, da, ne znan kako je inače, ali u Splitu san primijetija jednu stvar. Di god san bija, nema toga ko će ti reć lošu rič o konkurenciji. Ni "dz".Pa čak i kad pokušaš isprovocirat. Niko živ. Skroz pošteno.
 
Najgore od svega je kad trgovci vriđaju jedan drugog misleći da ako se pročuje da je ovaj vamo prodavać loš onda će oni doći kod mene  :palacdolje:  ,a to od Šage nisan doživija za razliku od gori navedenih slučaja.
 
u šage sam kupio kacigu i cijena mi se činila ok, a i ona teta tamo nije za baciti:)
 
prdekavac said:
u šage sam kupio kacigu i cijena mi se činila ok, a i ona teta tamo nije za baciti:)
hehe  (y)  :mrgreen:
A i izbor opreme je sigurno najveći u gradu  (y) ja kad san prvi put vidija pa san na guzicu  :D
 
prdekavac said:
u šage sam kupio kacigu i cijena mi se činila ok, a i ona teta tamo nije za baciti:)

Ta teta mi je od prijatelja cura, prenjet ću mu tvoje impresije (IXS Shop)
 
paky said:
hehe  (y)  :mrgreen:
A i izbor opreme je sigurno najveći u gradu  (y) ja kad san prvi put vidija pa san na guzicu  :D

Mi imamo više opreme ukoliko misliš na šago moto, ukoliko mu pak pridružuješ i fizički odvojeni Ixs Shop onda možda ima neznatno više odjeće kod njega (po kacigama smo mi vjerovatno najjači u RH, trenutno imamo 213 kaciga u izlogu, i još 30-ak u skladištu)
 
ja san bija tamo(ixs) i tražija što mi odgovara tako da to spada pod njega I ima najviše opreme u gradu  :wink:
 
bija san u sage jedan put dok je jos ima ducan u dalme.zanimala me kupnja novog dominatora.postavija san mu tri pitanja i on bi meni nakon svakog odgovora(vrlo nejasnog i sturog) okrenija ledja.izasa san iz tog ducana i nikad vise nisan usa u njega,i necu vise nikad,a nisan isa u niti jedan drugi ducan jer san opremu (fala bogu) uspija risit na neke druge nacine tako da neznam kako ljudi rade u njima.i nakon nekog vrimena su mi zatribali neki dilovi i sazna san za jedan mali ducan "STREETFIGHTER" pa san otisa vidit sta ima.od prvog ulaska u taj ducan me docekala prijateljska atmosfera i jako uljudno osoblje.ponavljam da neznam kako je u drugim ducanima ali znam da ja vise nigdi necu kupovat nego u "STREETFIGHTER"-a.jedino mi je zao sta je stvarno mali ducan i nemoze konkurirat ovim velikima.gogo drzi se.
 
naravno da uvik ima onaj komu nešto ne odgovara
često san u dučanima vezanin za motore pa znam kakvi sve ljudi dolaze i kakva pitanja postavljaju.
Najjače mi je ovo prije tjedan dva: dobar dan iman 1100kn a jaketa je 2000 pa ako može ispod pulta bez računa i to  :LOL:
Ili u servisu: Slušaj ja san strojar u makini na brodu i ovaj motor napravi kako triba jer će bit problema  :mrgreen:
I što ćeš ti kad ti dođe dnevno takvih 10 pacijenata  :shock: koji se prave previše pametni a voze motor misec dana ili ga opće ne voze i sole pamet nekome ko je cili život posvetija tome
Može govorit ko šta oće ali ima među nama na forumu dosta takvih ljudi
a uostalom svak ima i dobrih i loših dana  (y) pa netriba po tome ljude procjenjivat

 
ipak meni je puuno draže da me poslužuje jedna kokica:) pa taman i ne znala puno o tome što prodaje (glavno da ja znamšto hoću) nego neki sveznajući tip koji zna sve finese posla :mrgreen:
a kada nebi bilo kokice prepustija bi se u ruke tog sveznajučeg. :cijpadrva:
koliko sam primjetio šago ima najveći izbor jaketa i sličnih stvari...
 
Pisalo jučer na vratima dućana u Vukovarskoj da 01.12. otvaraju. Samo ne znam di točno tribam gledat. Negdi ispod bolnice. Al di?
 
Cvitalo said:
Pisalo jučer na vratima dućana u Vukovarskoj da 01.12. otvaraju. Samo ne znam di točno tribam gledat. Negdi ispod bolnice. Al di?

Di je helidrom, pa malo sjeverno.
 
Jos nije otvorija. Nalazi se s juzne strane helidroma i ima zastavu honde ispred