Šahovnica na prednjem dijelu motora

ta stranica mi baš ne izgleda "hobi"  8)
naročito kaj vidim da si na ti s Timocom ekipom...




btw, sa vozačem onog Volva NH koji je na slikama iz reportaže, se znam godinama, još sa gradilišta na Medvedgradu


tko zna, možda se i znamo
 
[quote author=prijevoz.hr]
"iznimno korektan odnos"
[/quote]

Isticanje hrvatskog znakovlja osim ako nije na Hrvatskom BOV-u karakteristicnog imena (Kresimir, Tomislav, Zvonimir ili slicno), tamo negdje 90 godina proslog stoljeca ili na svadbama od toga vremena na ovamo, moglo bi se smatrati cistom provokacijom pogotovo ako se krene u neke odredene zemlje.

Voznja motora (ma i skutera) je jednostavno voznja i uzivanje.
Korektno i fer.

 
tema za jugonostalgičare, čisto bratstvo i jedinstvo se provlači kroz temu još malo pa buju i EUROSKEPTICI  8)
 
mg749ie said:
tema za jugonostalgičare, čisto bratstvo i jedinstvo se provlači kroz temu još malo pa buju i EUROSKEPTICI  8)
Jaca je rekla da od jucer navecer smo u lovi jer je zavrseno pregovaranje - uspjesno  (y)

od jutra gledam stanje na svom tekucem, za sada jos nema nikakvih promjena na bolje  :misli:  mozda bum vidio poslije 12h ak su jutros nekaj pustili na racun  :LOL:
 
Zapru said:
Jaca je rekla da od jucer navecer smo u lovi jer je zavrseno pregovaranje - uspjesno  (y)

od jutra gledam stanje na svom tekucem, za sada jos nema nikakvih promjena na bolje  :misli:  mozda bum vidio poslije 12h ak su jutros nekaj pustili na racun  :LOL:






hahahahaha  (y) (y)
 
Zapru said:
Jaca je rekla da od jucer navecer smo u lovi jer je zavrseno pregovaranje - uspjesno  (y)

od jutra gledam stanje na svom tekucem, za sada jos nema nikakvih promjena na bolje  :misli:  mozda bum vidio poslije 12h ak su jutros nekaj pustili na racun  :LOL:

Ma moraš u Finu otvorit prvo onaj neki zaštićeni račun jer inače sve kaj ti sjedne odmah zemu oni kaj su ti zadužnice pustili :)
 
Šahovnica na prednjem dijelu motora?? Meni je dosta i na zadnjem dijelu..Ona ružna registracija sa predimenzioniranim grbom, a sve skupa gore i dolje uokvireno s crven-bijel-plav...Šta je previše-previše je..Parimo neka srednjovjekovna feudalna državica :palacdolje: ...Dosta mi je što sprijeda desno moram lijepiti onu nalju od tehničkog pregleda...
 
Bob Rock said:
Šahovnica na prednjem dijelu motora?? Meni je dosta i na zadnjem dijelu..Ona ružna registracija sa predimenzioniranim grbom, a sve skupa gore i dolje uokvireno s crven-bijel-plav...Šta je previše-previše je..Parimo neka srednjovjekovna feudalna državica :palacdolje: ...Dosta mi je što sprijeda desno moram lijepiti onu nalju od tehničkog pregleda...

To je baš jedan divan modni dodatak  :LOL: