Saht

Zlatni2001

New member
Sad vozim po slavonskoj od heinzelove ili kako se vec pise i na skretanju prema savici tj. novom zagrebu (onaj odvojak koji ide u polukrug iznad zgrada) frend ispred mene predje preko ruba potpuno otvorenog sahta dubokog po mojoj procjeni oko 2 metra?!?!?!? :misli:
ja sam ga izbjegao na cmrc a da je upao prednjim kotacem mislim da bi bilo poginulih!!!


Zato ljudi pazite ako idete tim dijelom
 
očito djelo neodgovornih kretena koji nemaju u životu pametnija posla nego se smijati tuđoj nezgodi....  :palacdolje:
 
strasilo said:
očito djelo neodgovornih kretena koji nemaju u životu pametnija posla nego se smijati tuđoj nezgodi....  :palacdolje:
Toga koji je to napravio dovesti na moto susret i igrati se svakakvih igara sa njim :x :x
 
Treba mu začepit nos na minutu... pa pustit i kad udahne dat mu pod nos kilu papra...  nema gore muke  :LOL:
 
Više je nego očito da ljudi koji proizvode i održavaju ceste često nemaju na umu da motori voze na samo dva kotača. :tomato:
 
ADAM said:
Toga koji je to napravio dovesti na moto susret i igrati se svakakvih igara sa njim :x :x

treba mu taj saht vezat oko vrata i u Savu s njim
 
Ima nešto ne tako grozno na vodnikovoj preko puta one zgrade mirovinskog (između haulikove? i miramarske). Na sjevernoj strani, tj. na tramvajskim tračnicama u smjeru Savske je s*eban onaj mali šahtić pravokutnog oblika koji stavljaju među tračnice. Tak je iskrenut da taman viri kojih 5-10cm iznad razine asfalta. Pa pripazite i na to iako su možda već i popravili...
 
Nazoves policiju i zamolis ih da to srede s Zupanijskim cestama ili kako se vec zove ta firma...

 
Zlatni2001 said:
Sad vozim po slavonskoj od heinzelove ili kako se vec pise i na skretanju prema savici tj. novom zagrebu (onaj odvojak koji ide u polukrug iznad zgrada)

Zato ljudi pazite ako idete tim dijelom

Vozim motorić jučer popodne istim putem i (naravno) pretičem aute po lijevoj. Ulazim u taj lijevi zavoj na petlji i ispred mene se stvori onaj gumeni stupić visok metar.
Onako nagnut skoro sam ga retrovizorom pomeo.
Nadam se da su riješili i rupu i stupić do sada.
 
Super Jura said:
Vozim motorić jučer popodne istim putem i (naravno) pretičem aute po lijevoj. Ulazim u taj lijevi zavoj na petlji i ispred mene se stvori onaj gumeni stupić visok metar.
Onako nagnut skoro sam ga retrovizorom pomeo.
Nadam se da su riješili i rupu i stupić do sada.


nisu...ja sma jutros isao ravno u njega....bolje budjenje vec dugo nisam dozivio
 
Ma opčenito su ceste katastrofalne, a onda još naletiš na otvoreni šaht....mah....ma važno da mi svi plačamo cestarine po nekoliko puta za istu stvar a kad treba nekaj popravit onda se čeka da prije netko pogine...užas.

Ali.....za ležeće policajce se ima para!!!
 
phay said:
Ma opčenito su ceste katastrofalne, a onda još naletiš na otvoreni šaht....mah....ma važno da mi svi plačamo cestarine po nekoliko puta za istu stvar a kad treba nekaj popravit onda se čeka da prije netko pogine...užas.

Ali.....za ležeće policajce se ima para!!!

kad je ljudstvo počelo ginut :mrgreen: