sajla za vezat kacigu

marko88

New member
treba mi ona sajla/lanac ili nekaj tak s čim se veže kaciga za motor i  to po mogučnosti da bude na kljuć a ne na  neke šifre da nebi zaboravio slučajno :mrgreen:

di ima toga u zg za kupit???i kolko love cca??
 
marko88 said:
treba mi ona sajla/lanac ili nekaj tak s čim se veže kaciga za motor i  to po mogučnosti da bude na kljuć a ne na  neke šifre da nebi zaboravio slučajno :mrgreen:

di ima toga u zg za kupit???i kolko love cca??


to kupiš u bilo kojem dućanu di se prodaju bicikli imaš i u metrou getrou... (y)
 
Mane said:
to kupiš u bilo kojem dućanu di se prodaju bicikli imaš i u metrou getrou... (y)
pretpostavljam da traži nešto skuplje budući da mu kaciga košta ko pol metroa,getroa  :mrgreen:
 
Mane said:
to kupiš u bilo kojem dućanu di se prodaju bicikli imaš i u metrou getrou... (y)
išo bum pogledat u metro onda sutra

sam neću neku jeftinu da nebi osto bez kacige :mrgreen:
 
ako se netko namjerio, ostat ces bez kacige svakako.... ja sam imala najbolju sajlu za bicikl i trebalo mi je tocno pola minute da ju precvikam...  :?
 
Ana said:
ako se netko namjerio, ostat ces bez kacige svakako.... ja sam imala najbolju sajlu za bicikl i trebalo mi je tocno pola minute da ju precvikam...  :?
bilo je na forumu o lokotima i lancima davno par filmića,i ima lanaca koje Bog ne može razjebat,međutim,to baš i nije prenosivo,plus su teški ko pol motora,a ova malena i lagana sranja su nevjerojatno lako provaljiva!
 
Pedrosa said:
bilo je na forumu o lokotima i lancima davno par filmića,i ima lanaca koje Bog ne može razjebat,međutim,to baš i nije prenosivo,plus su teški ko pol motora,a ova malena i lagana sranja su nevjerojatno lako provaljiva!

za bicikl sad koristim u-lock, nikakve sajle vise ne dolaze u obzir... i da, problem je jer je tesko i nezgrapno
a ti filmici o kojima pricas, ja sam vidjela filmic gdje je frajer u centru new yorka razvalio svaki moguci tip lanca u par minuta, pred ocima hrpe prolaznika, a policija je samo reagirala zbog cinjenice da je na tom mjestu zabranjeno snimanje  :eek:hne:
 
možda bi komad običnog lanca i dobar titanov lokot riješio stvar  :jesus:
 
Ja sam u turbo sportu kupio lokot na kombinaciju, dužina 1,60m, debljina kao cca 2*aluminijski vod od struje i to sajla (stvarno), i još sve to prekriveno gumom... Mislim  da bi to trebala biti dosti dobra zaštita, ne vjerujem da bi ga lako provalili... Cijena 100kn.
 
Najbolje ti je uzet  lokot  na kominaciju (najbolje da se da mjenjat kombinacija )    pa stavis PIN od moba il nest slicno. (y)

Ja sam imo na kljuc pa je zablokiro (OKSFORD)  :palacdolje:pa ajde ti sad nađi zagu za zeljezo u 22 h navecer  na moto susretu :misli:(dobro kaj mi je poznanik stanovo u blizini :LOL:)

Sad sam kupijo lokot na kombinaciju  koja se da mjenjat,dug je 1,5 m i debeli 13 mm

za 80 kuna  (ak nista drugo trebat ce mu malo duze da prereze zagom :LOL:)
 
marko88 said:
po mogučnosti da bude na kljuć a ne na  neke šifre da nebi zaboravio slučajno :mrgreen:

Buš u bilježnicu pogledal ak zaboraviš  :jesus:

Ak ti treba samo za more posudim ti ja ovaj il si ga u ofertisimi kupi za stotinjak kuna. Mana mu je kaj ne stane pod sic tvog motora.
 
gigi said:
Buš u bilježnicu pogledal ak zaboraviš  :jesus:

Ak ti treba samo za more posudim ti ja ovaj il si ga u ofertisimi kupi za stotinjak kuna

upravo takav sam ja precvikala kad sam krala vlastiti bicikl  :LOL:  :LOL:
 
Imaš sreće kaj te nisu ulovili.  :mrgreen:
 
gigi said:
Buš u bilježnicu pogledal ak zaboraviš  :jesus:

Ak ti treba samo za more posudim ti ja ovaj il si ga u ofertisimi kupi za stotinjak kuna. Mana mu je kaj ne stane pod sic tvog motora.
hvala na  ponudi (y)

treba mi za more ali opet trebalo bu mi i poslje mora tak da bum si svoju kupio negdje

i to po mogučnosti neku kaj mi pod sic stane iako je to teško da bum našao :mrgreen: