SaLona Moto - naj servis u Dalmaciji

Sinna

Well-known member
SaLona Moto - Bubići 35, 21210 Solin ; vlasnik Ante Jukić
mob. +385(0)91 583 7093 ; e-mail: [email protected]

Dakle, Ante i Toni popravljaju sve vrste motora i skutera, daju savjete i šta je najvažnije možete imati puno povjerenje u njihovu prosudbu i njihov rad! (y) (y) (y)Ponajprije su specijalizirani za cijeli Piaggio program (aprilija, Vespa, Moto Guzzi, Derbi, Piaggio), ali i za druge najčešće japanske motore i skutere! (y)
 
i  još za Guzzi  :shock: odakle im djelovi  :misli: preko generalnog uvoznika mo'š nabavit samo zraka za gume, a i to ak ti nije hića  :mrgreen:
 
sve rješavaju sa malo drota i špage

:mrgreen:
 
Svaka preporuka za Antu!  (y)

Nadopuna na Sinnin post, meni servisira Ducati i KTM  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Boze sacuvaj..ja osobno sve najbolje o Jukicu cuja..upozna sam mu i kolegu,kad je dosa skupit nekog pegasa kraj firme mi..poprica malo s njim..uzeja broj od covika,ako zatriba.. (y)
 
Sve preporuke za Antu Jukića i njegov servis
 
moji svi iz ekipe servisiraju u Jukića i imaju samo pohvale...  (y)
 
Meni servisirao Pegasa, sada Kawsaki er6 . Ante je prije svega ljudina a onda vrhunski meštar. Cijene i više nego korektne, za masu sitnica ne bi tražio ništa  (y)
 
Top samo najbolje o njemu evo u njega mi je sad kawa na generalnom pretresu a prije je bila RSV i tmax.
Potrosnog ulja sve na lageru a ako nema ima za dan
 
O Anti kao čovjeku i serviseru sve najbolje  (y)

Rijetkost je sresti tako korektnog i stručnog servisera  (y)
 
sve pohvale svaki put kada dodem doceka me prijateljski,cijene vise nego fer čak i ako je neki manji kvar objasni kako da to sam napravim a sumnjam da bi iti jedan drugi serviser to napravio.ukratko  (y) (y) (y) (y) :021:
 
... pohvale za Jukića ... dobar i pošten serviser što je danas rijetkost ...
 
Ja takodjer ima 15-tak godina servisiram motore i skutere u njega uvik zadovoljan tako da sve preporuke i od mene.