Samobor-Varaždin

rhythm

New member
Nedjelja, 24.2. u 10 sti je polazak ispred Anastazije (na trgu u Samoboru).
Laganica vožnja do Varaždina i djir po Zagorju.
Ak ima kog zainteresiranog,slobodno nam se pridruži.
Pozdrav.
 
Mi se vratili.
Vrijeme izvrsno. 19.4 stupnja na povratku!!!
Skupili smo se ujutro oko 10 i 15 ispred Anastazije u Samoboru i krenuli .

Prvo u sesvete do San Antonia, a onda u Varaždin.
Bilo nas je 13 ,pa sam mislio da budemo se rastepli po putu, međutim sve 5.
Uglavnom, tko nije bio-šteta, jer bilo je super.
Evo i par slika, a ostatak ćekam sa drugih aparata.

Sve skupa 215 km (plus mojih 30 da dođem od Zg u Samobor i kasnije doma).

 
Hmm, zaspala sam :bonk: :zid: :cry:
 
Klopa i povratak u Anastaziju.

Sve u svemu izvrstan službeni početak sezone.
 
2 Modesty40 : da si rekla da te treba zbuditi , sigurno bi se jedan od nas 13 potrudio!!! (y)

2 Fire Breath: Treba čitati...Next time
 
rhythm said:
2 Modesty40 : da si rekla da te treba zbuditi , sigurno bi se jedan od nas 13 potrudio!!! (y)

Hvala, hvala...ma ionako moram promijeniti ulje i filter, pa sam sigurna za ovako malo dulje vožnjice.
Do tad ću bauljati po okolici.. :D
 
Svaka vam čast na posjetu Varaždinu i lijepoj vožnji, samo ima jedno ALI..  :LOL:

Uža povijesna jezgra grada Varaždina (s Korzom i okolnim ulicama), već nekoliko desetljeća zatvorena je za promet. Jednom godišnje Moto Mrazovi u pratnji policije dođu motorima na Korzo, kako bi djeci darivali slatkiše.

Koliko vidim, vi ste se sparkirali na sred Korza. Ljudi još i danas u gradu komentiraju vaš posjet od jučer, i čude se.... Postoji parking za motore kod crkve sv. Nikole, nedaleko od centra. Nikome od domaćih bikera ne pada napamet voziti se po pješačkoj zoni centra grada.

Imate sreće što vas policija nije zaustavila i kaznila!  :misli:
 
Dobro su prošli, dečki vjerovatno to nisu znali a znak im je promaknuo, za prvi put im je oprošteno (y)
Drago mi je što su odabrali Varaždin za cilj svoje vožnje, srelo se jučer nas osmorica Bombellesa sa njima negdje ispred Zeline.
 
E ovo fakat prvi glas.
Dakle, nije ovo bilo namjerno radi skretanja pozornosti na nas, nego eto propust vođe (nije vidio znak valjda :mrgreen:)
Sorry ljudi, ja ne bum više.
Prekrasan grad i prekrasan ugođaj.

2 djess: A to ste vi bili?Kam ste Vi išli??
 
rhythm said:
E ovo fakat prvi glas.
Dakle, nije ovo bilo namjerno radi skretanja pozornosti na nas, nego eto propust vođe (nije vidio znak valjda :mrgreen:)
Sorry ljudi, ja ne bum više.

Kakva slaba isprika  :LOL: :LOL: :LOL:
 
linza said:
Kakva slaba isprika  :LOL: :LOL: :LOL:

Šuti kad su nam već oprostili :mrgreen:
Ljudski je griješiti i ispričati se za to. (y)
Kaj sad potpaljuješ vatru? :box:
 
rhythm said:
2 djess: A to ste vi bili?Kam ste Vi išli??

Krenuli smo u Zagreb ali smo onda zaglavili u Donjoj Zelini u restoranu Europa na odojku.
Poslije u N. Marof na stazu pa dalje lokalne vožnje do mraka
Upao mi je u oči onaj ZZR 1400
 
djess said:
Poslije u N. Marof na stazu pa dalje lokalne vožnje do mraka
Upao mi je u oči onaj ZZR 1400

E vidiš ja sam htio u N.Marof jer nikad nisam bio tamo na stazi , ali se nikom nije dalo.

A ZZR, je upadao u oči svima, a posebno ovim mojima koji naravno ne propuste priliku kad stanemo, da pitaju gazdu jel mu ima motor tempomat !!!