Samogradnja iz Slovenije

M900 said:
Kažeš ide preko 200 , pa onaj tko ovo natjera preko 200 treba dobiti legiju časti , i uskrs Charlesa DeGaullea da mu je dodjeli :misli:
Uz to , DJUBRE iz Bjelovara radi slične , ali puno bolje i dorađenije prerade .
Ne pljuckam po ovome , ali puno truda za još više muke(kada to voziš).
M900 :mrgreen:

Točno je to kaj veliš, M900, jer je ovu preradu najbolje gledati iz malo veće udaljenosti... tada, naime, iugleda dobro!

Čim se priđe bliže vidi se da je to jedan doslovni poluproizvod, vrlo neprecizno i grubo napravljen.
 
Momak sigurno ima malu platu ,a nema "tatu"-svaka mu cast  (y) Vise postujem ovakve bajkere nego tatine sinove na triple devetkama-taj je kupio motor(tj, tata mu je kupio) samo sto je to (trenutno)moderno i cool :palacdolje:
 
gastajbarter said:
Momak sigurno ima malu platu ,a nema "tatu"-svaka mu cast  (y) Vise postujem ovakve bajkere nego tatine sinove na triple devetkama-taj je kupio motor(tj, tata mu je kupio) samo sto je to (trenutno)moderno i cool :palacdolje:


ja ne vidim kaje tak loše da ti tajo kupuje sve... ti kao ne bi a? i ja bi sine  :mrgreen:

sam je problem kak se ta osoba ponaša prema tome kaje dobio i ostalo...
 
Nije nista lose u tome- i ja cu svom sinu kupit akobogda samo sto velika vecina tih "tatinih sinova" ne zna da cijeni to sto ima i pljuju po svemu ostalom-pitam se sta bi vozili da oni zarade lovu-vjerovatno bicikle :mrgreen:

P.S i meni je tata kupio motor-Tomos 15 SLC :D
 
gastajbarter said:
Nije nista lose u tome- i ja cu svom sinu kupit akobogda samo sto velika vecina tih "tatinih sinova" ne zna da cijeni to sto ima i pljuju po svemu ostalom-pitam se sta bi vozili da oni zarade lovu-vjerovatno bicikle :mrgreen:

P.S i meni je tata kupio motor-Tomos 15 SLC :D


ja sam si sam kupil ktma i skutera i sve ap pet pljujem po svemu ostalom =)
 
Sve u  svemu nije loše. (y) Ima dosta toga što bi se dalo prepravit u bolje. I varove da je malo bolje pobrusil ne bi škodilo.
 
ovaj čoper iz zagreba je možda bio duduin mz, koji je došao do mog prijatelja frosta  :jesus: gdje je jadan skoro struno, pa na kraju do mene (u dijelovima) pa sam ga ja dovršio po svom ukusu... btw imam slike od tog projekta (99-'00) pa cu skenirati i staviti gore... ah mladost-ludost
 
evo u najboljoj volji uzmem skener da poskeniram te slike, otvorim i vidim...razbijeno stako skenera :shock: :( a kvragu... pa jel baš sve mora poći po zlu...
pokušat ću pronaći negativ pa odnest u foto studio da mi to prebace na cd...