SAMOSTALNI UNOS RABLJENOG MOTOCIKLA IZ EU (HOW TO/KAKO TO)

a jel se placa jos kakva nadokada ak se motor kupi od fizicke osobe? na uvoz auta smo placali...jedino ak je od firme, Händlera onda nismo
 
Ide ti po ovoj tablici x ccm
Screenshot_2024-05-24-11-59-20-79_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
 
  • Like
Reactions: enduro and roberto
Postoj i varijanta da ako ti je stariji od 6 mjeseci i ako je kilometraža blizu 6000 da ti na račun ne napišu kilometražu, a ti je nabiješ prije odlaska na homologaciju.
Hvala ti, znam i za tu opciju. Ali motor koji sam gledao je imao tek 3000 km. To mi je malo previše za napraviti, bilo u vožnji bilo na štenderu :). Nema veze, već sam ga prekrižio, tražim dalje.
 
Hvala ti, znam i za tu opciju. Ali motor koji sam gledao je imao tek 3000 km. To mi je malo previše za napraviti, bilo u vožnji bilo na štenderu :). Nema veze, već sam ga prekrižio, tražim dalje.
Da se povisiti kilometraža a da se motor ne vozi i da nije na štenderu.
 
mozda imam u planu uzeti nesto izvana. ali kako radim i studiram nemam vremena ic nikako pogledat motor. dali postoji netko tko se bavi uvozom motora i koja je otprilike njihova provizija?
 
mozda imam u planu uzeti nesto izvana. ali kako radim i studiram nemam vremena ic nikako pogledat motor. dali postoji netko tko se bavi uvozom motora i koja je otprilike njihova provizija?
Dosta hvale moto expert iz Splita pa se probaj njima obratit mozda ti oni mogu pomoc
 
  • Like
Reactions: Zek@n