san ili jawa

hornet28 said:
ovak, da počnem, još nemam neki bike pravi, sviđa mi se naked stil, recimo nešt jefitno a onak dobro recimo ER-5, ali nemam para za to pa sam nabasao na netu na Jawu 350 chopper a ima i naked, to je valjda neka češka firma, pa me zanima gdje u hr ima za kupiti dotičnih motora?

Mladen
ima ti lik kod jakusevca slaze i prodaje jawe, on je meni servisiral, bum potrazil broj a ak oces se dogovorimo pa te otpeljam k njemu
bdw imal je jawu california (to ti je "Čoper" za prodat, pa mozda ima jos
sam mi se javi pa jedan dan zapizdimo do njega
 
ma nema beda ja sam iz kutine... tak da ne znam kak ćemo se zaletiti ali jel on ima nove jawe? ili ih samo reperira i slaže? ako ima možda kakav web site? ili mi smo pošalji broj u mailu...

hvala
mladen
 
Pa ja poliudim, ja Jawaš pa da nism videl ovaj topic prije :x

.... nema u Hrvatskoj zastupništva za Jawu, moreš ju najblize dopelat iz Mađarije za cca 16000kn... Novu



....inače serem va se ja na MZ, to je romobil naspram Jawe i ne troši manje...
 
Jawa.JPG

:D :D
 
e sad jawašu adje mi pliz reci par stvari..
kao prvo gdje si bio prije sedam dana?
drugo kolko troši dotična jawa 350ts?
treće jel to za 16kkn 350 nova carina? ili?
kak bi to išlo?
i samo cash ili?

ajd pliz nešt
 
E ovak... moj motor ti troši 4.5L nekad 5L, stim da se ne ganjam nego se fino vozikam...

...cjena koju sam rekel je bez carine... a najbolje pogledaj ovje za info
http://jawa.as/

...cjene su u češkim krunama ali pogledaj si na HTnetu tečaj pa to lako preračunaš... a kak Jawu dopelati sim to nemam pojma.
 
hornet28 said:
e sad jawašu adje mi pliz reci par stvari..
kao prvo gdje si bio prije sedam dana?
drugo kolko troši dotična jawa 350ts?
treće jel to za 16kkn 350 nova carina? ili?
kak bi to išlo?
i samo cash ili?

ajd pliz nešt

A meni pliz reci kak se zaustaviš kad postigneš astronomsku brzinu od cca 120 km/h?? :mrgreen:
I kak postigneš da iz oba auspuha dimi jednako?? :mrgreen:
Dva cilindra, dvoje platine.....jel postoje još majstori koji to znaju i mogu naštelat???
Imoh ts 350 i etz 251, neznaš koji je veće zlo, ali emza je ipak kvalitetniji proizvod (bez uvrede nixa, napravio sam s jawom oko 15000 km a s emzom oko 25000 km za jednu sezonu, i sam se pitam kak, a taj motor nikad nije stao, dok je jawa rijetko kad išla kak spada)
 
Znaš ti onu staru cvaki cigan svoga konja hvali... moja Jawa je super uštelana, dobro ide i nikad mi nije stala, ali sam svjesan da je MZ bolji u tu ruku da je jednostavniji (jedan cilindar jedna muka, dva cilindra muka X 2)... a i tak je to sve isto sranje :? ...da imam para kupil bi si novi motor momentalno..
 
... a da :!: staneš tak da porineš štil od metle u špice :wink:
 
imam vam ja suzukia 250 gtx7 2-t iz 80, brat bratu izgleda kao ova crna jawa na slici, ali ide do 160, zute je boje i dimi podjednako na oba auspuha :D i radi elegantno za 2-t :D
i garantiram da se rama ne piga :)
p.s. na prodaju je.
 
dakle nabavio sam jawu 350 ts za 2700kn 1990. mašinica je u redu i motorić je ok... potrošnju mu ne znam ali nije nešto pre strašno.... a što se tiče kočenja nije baš kao na CBR-u ili kao na R1 ili kao na zx10-r ali koči..... i radi i zadovoljan sam...
 
Super, puno sretnih km i što manje štelanja :mrgreen: , uživaj!
 
sretno i uzivaj
bazi da te dobos ne sjebe zna bit gadno
polako i pamet u glavu (ovo ti je upravo reko klinac od 21 g) :mrgreen:
 
Ma nemas beda samo moras drzat pogled ponosno napred i uperen daleko pred sebe :shock:
 
Teya said:
Meni je prvi motor bila MZ-a.i imam sreće što sam ovdje sa Vama,a ne tamo gore

Ti malo preteruješ... barem 60% motorista koje ja poznajem imali su Jawu, MZ ili nešto sličnokad su bili mladi... i ubijali su se s njima baš kao sada ljudi s GSXom, Ninjo i svim hi tech motorima.

Dejstvo je, da je motor u usporedbi s novimi slab, ali nije za ubit se. Moraš poznati granice svog motora i to je to... Pamet u ruke i na motor. I nema veze ako je to najnovija R1 ili Jawa Chopper 350...

Ja sam se ubio sa MZ-om davnih 77-ih godina i to je uzas od motora , i nikom takav i slican motor nebih preporucio , a vi svi mislite kaj hocete , jer Jawa , Mz i slicno tome je zalost kaj se zovu MOTORI, a istina je treba od nekud poceti :mrgreen: , ali to su bila vremena socijale i uzasa :evil:
 
Je je, navek je mofa kriva... a mi nigdar :nono: :strumph: