Sanja0544 - novi član Pending

Status
Not open for further replies.
hej pozdrav!!
sta se dogodilo sa 0543 hahaha nemaaa
samo te brojeve znam hahaha 0544:)
tomislav ja kupujem motor u požegi:)
 
ej bok susjeda.....dobrodošla......naravno da se vidimo u osijeku.......još u petak popodne..... :cool:
 
hej bokic ljudi!
di je vise Sanja bilo?
naravno da kupujem kod Borisa:)
svi kazu da su najbolji:)
covjek je prva liga! opaljen skroz!!!:)
sta ima ljudi ? kak ste?
 
Sama cinjenica da se zove Boris znaci da ne moze biti los covijek :).
 
O pa di si legice moja! Bogić! :mrhappy: A šta skočiše na tebe jadnu malu :mrgreen:
De i Kevina pozovi nek dođe ovdje...vidio sam ga al rijetko na SSu! :(
Dobro došla :cice:
 
:evil: heej pozdrav i tebi!....sad sam ljubomoran! ja asm trebao dobit jedan extra posbean pozdrav i poziv na janjetinu! :mrgreen: dee meljem gluposti!
koji mobitel?? koji punjač..o da! ja ih konstatno mijenjam...u prosjeku dva za svaki model! :wink:
 
pa di si ti FABERCICUUUU!!
sta ima kod tebe? ma skuzila sam punjac:) samo malo vise gubi kontakt al nekako sam ga napinila:)
kako si? ee Kevinu se moram javit . nisam ga vidjela a ni cula 100 godina!
idem malo crkavati pa proseteti do grada i u gradu!
 
ben ti touch screen :evil: LOL DAJ ga pozdravi :wink: A JA ETO S FKSA PIŠEM...IŠAO PRIJAVIT PAR ISPITA....A SAD GIBAM NEŠ KLOPAT... :(
 
 
hej Faber neces vjerovati !! idem na posao i dobila poruku i ono Kevin!
i bio mi do radnje i tak!
rekla sam mu da dode ovdje!
4rijeke pozdrav i tebi:))
idem spavati:)
 
eeejjj :p
eo me... naletio. rekla mi je sanja da se regala ovdje.
bas i nisam tu aktivan. u biti nisam na netu cesto. tak da nisam ni na kojim forumuma bas aktivan :)
a preci cu tu tek kad bude neka 125 (rs sta drugo)... onda ostavljam ono djetinjastije iza sebe :)

inace da razjasnim misteriju sto se tice 0544...
to je kenny sindrom. u svakoj epizodi southparka kenny je umro, a u sljedecoj se vec pojavio. to je obajsnjeno u jednoj epizodi... dakle za svaku novu epizodu kenyjevi starci su pokopali kennyja i napravili jednog malog kennyja. koji je na brzino narastao... ocito jel...

dakle. da rezimiramo. svaki put kad sanja ne vidi zavoj ili kamion ili neku trecu prepreku te se... :!: starci naprave malu sanju, al da se ne izgube oni dodaju broj... pametno jel? ;-)
ja je znam od 54. verzije... sad je vec na troznamenkastoj, pa bi rekao da je to dosta dugacko iskustvo :roll:
uff sto sam se raspisao :-/
uzivajte ;-) K
 
btw. faberu gdje ce sad bit "rezervirano za lege"??
hehe ;-)
K.
 
jebote pa ja obozavam kennya:)
imam sad i pored sebe kenny kriglu:)
daj nemoj da ne vidim zavoj haha
al pazi 0544 jebote to znaci da mogu moji jos puno sanja napravit hahaha!!
ta 0 je jebote ja nisam jos na pola puta:)
a jadnom kennyu su jednom umjesto srca stavili krumpir:)
al ja previse pricam ! nisam ko kenny:) ujutro sam ko on:) niko me ne razumije hahaha!
eh rezervirano za lege :cry:
za dobra stara vremena:)
 
Status
Not open for further replies.