Šator - postavljanje za 2 sekunde..Predobro!

BobaCH

Active member
Vreće za spavanje su o.k., ali ovakav šator (za dvoje) zauzima isto mjesta kao i 2 vreće za spavanje. Naravno, komocija je 100 puta bolja u šatoru. Ja se skupa sa ženom tome čudim k'o pi*ka na nove gaće jer to do sada nisam nigdje vidio. Mislim, "postavljanje" za par sekundi i još koja minutica za 2-3 klina...Super. A i slaganje za 10-ak sekundi i pići dalje - No comment!

Ako ima kod nas ili u Austriji, švabiji, kupujem! Najmanji (nama dostatan) je 30 funti!
Zakon!

Evo link...

http://seconds.quechua.com/index.php5?lg=EN#/pratique/
(y)
 
a kaj ja znam, ja bi svaki do sad koji sam imo najradije ostavio  tam di sam ga i otvorio, za popizdit mi je sklapanje  i šatora i vreća ... :LOL:
 
BobaCH said:
Ako ima kod nas ili u Austriji, švabiji, kupujem! Najmanji (nama dostatan) je 30 funti!
Zakon!

Mislim da imaš takvih šatora kod nas u iglu sportu, evo link pa pogledaj

http://www.iglusport.hr/katalog/katalog2008/IGLU-SPORT-katalog-ljeto-2008-87.pdf

 
Haponja said:
Mislim da imaš takvih šatora kod nas u iglu sportu, evo link pa pogledaj

http://www.iglusport.hr/katalog/katalog2008/IGLU-SPORT-katalog-ljeto-2008-87.pdf

Oooo...  :zelje: :bananapivo: THNX!!

Ima kod nas -
"Iglu Šport"; Radnička 1a / Zagreb

Split, Rijeka i Starigrad-Paklenica, evo link na adrese:
http://www.iglusport.hr/

Šator
za dvoje - 399 kn
za troje -  419 kn

ator-cro-radnika1a.jpg


Haponja - imaš cugu!  :wink:
 
BobaCH said:
Čekaj, čekaj...ne širi dezinformacije..  :mrgreen:
Jesi pogledao demo-filmiće na tom sajtu? Rasklapanje - sklapanje..! Sklapanje je cca 5 sekundi, ako se požuriš  :wink:

Čitao uputstva!!!

Slagalo nas pet cijelu nedjelju i nakraju ga otvorenog ugurali u auto... :LOL:
 
z-1000mk said:
Čitao uputstva!!!

Slagalo nas pet cijelu nedjelju i nakraju ga otvorenog ugurali u auto... :LOL:

potpisujem

kupio ga prije tjedan dana u Hervisu za 30€ na akciji. koristio ga u italiji na  World Vespa Week .... i istina, otvara se za 2-3 sekunde, ali sklopiti ga natrag u originalnu vreću...nema šanse...ostao u tanjur veličine 1,5 m promjer, svezali špagom i ubacili u prateći kombi .

i kondenzira toliko vlagu da sam se budio okupan....sranje..........................
 
jbga..  :?

Taman sam mislio upiknuti 2 komada. Ali, budem ja tražio lika da mi pokaže kak se to sklapa. Ako ga on sklopi, sklopit ću ga i ja, pa makar sjekirom  :wink:
Za sada vam vjerujem na riječ i ne kupujem bez da mi se demonstrira. Samo, nije mi jasno-zakaj ga niste mogli sklopiti? Treba ići točno tako kako je pokazano na onom demo-videu.  :misli:

btw, thnx za info, guys  :wink:
 
BobaCH said:
jbga..  :?

Taman sam mislio upiknuti 2 komada. Ali, budem ja tražio lika da mi pokaže kak se to sklapa. Ako ga on sklopi, sklopit ću ga i ja, pa makar sjekirom  :wink:
Za sada vam vjerujem na riječ i ne kupujem bez da mi se demonstrira. Samo, nije mi jasno-zakaj ga niste mogli sklopiti? Treba ići točno tako kako je pokazano na onom demo-videu.  :misli:

btw, thnx za info, guys  :wink:

Po vasim pisanjima jedino sjekirom i ide sklapanje tog satora. :LOL:
 
bio sam previše fin, pa nisam htio koristiti balkanski način sklapanja.
jednostavno, upute su previše mutne ,ili sam jednostavno tupav  :mrgreen:


al da je jebački kad ga postaviš za sekundu dvije...bome je  :mrgreen:
 
Vidio sam dosta tih satora po susretima,valjda ima neki jednostavniji nacin sklapanja ili zavisi od firme do firme?
 
(y) lijepo na mjesto za kampiranje dođeš zadnji i kad ga otvoriš za 2 sec svi padnu u nesvjest od zavisti, a i onda čekaš da svi odu, da te ne gledaju kak se mučiš sa sklapanjem  :rofl:  ili nađeš nekog naifca prije nego ideš, pa mu ga "povoljno" prodaš, pa nek se on hebe sa sklapanjem :rofl:
 
wingman said:
(y) lijepo na mjesto za kampiranje dođeš zadnji i kad ga otvoriš za 2 sec svi padnu u nesvjest od zavisti, a i onda čekaš da svi odu, da te ne gledaju kak se mučiš sa sklapanjem  :rofl:  ili nađeš nekog naifca prije nego ideš, pa mu ga "povoljno" prodaš, pa nek se on hebe sa sklapanjem :rofl:

:rofl: :rofl:
 
:starac: Budite oprezni kod izbora mjesta za kampiranje jer je ove godine izgleda najezda zmija otrovnica po Dalmaciji. O tome sam ponešto načuo ali se i sam uvjerio jer sam prošli vikend vozeći par stotina km po Dalmatinskoj zagori vidio 8 zmija na cesti ( jednoj sam i ja presudio  :chainsaw: ), a prijašnjih godina toliko ne bi vidio tijekom cijele godine.
 
:misli: a misliš da su sve zmije koje vidiš otrovnice  :misli: