sava mc 16

dani83

Active member
sava mc 16 120/70/12 cola prdnja i zadnja vee rubber 130/70/12 je se slažu te dvije gume?
 
strava koja guma ta sava milon puta bolja od one vee rubber
 
ko proizvodi vee rubber gume?
 
ja sam sebi uzeo sava mc11,i mogu reći da su jako dobre gume........za tu lovu
 
ne stavljaj dvije različite gume na skuter..
1.svaka guma drugačije drži
2.svaka guma ima svoj kut nagiba...
3.glupost :wink:
 
to sam reklamiro rubber gume drugi put, meni daje majstor da probam s drugom, ja reko u redu je sad i došo šef i pizdi ne može vjerovat da i druga guma ne valja i onda je moro majstor probat rezulatat isti i onda su mi stavili savu mc 16 i sad osjetim na zadnjem točku vibracije. morat ću reklamirat i zadnju gumu hehe popizdit će ovaj ak vidi da opet reklamiram sam sad zadnju rubbericu staru, koja kanta od gume, ne mogu vjerovat tak šta stave na skuter upče.
 
ne znam, nisam ni razmišljo
 
evo jučer napravio prvih par km sa savom i relativno zadovoljan, drži je8ački i nije velka razlika u profilu u odnosu na michelinku tak da zavoje fino prolazim  :mrgreen: jedini minus kaj dosta trese preko 115 km/h  :palacdolje:
 
Evo ja jučer stavio bridgestone molas ml 50
120-70-12 - naprijed
140-70-12 - nazad

755 kn obje (montaža badava)

Milina kako se sad opet lijepo vozi (y)

Nemojte šparat na gumama.
Premali je iznos a razlika dosta velika :wink:
 
alfred stokes said:
Evo ja jučer stavio bridgestone molas ml 50
120-70-12 - naprijed
140-70-12 - nazad

755 kn obje (montaža badava)

Milina kako se sad opet lijepo vozi (y)

Nemojte šparat na gumama.
Premali je iznos a razlika dosta velika :wink:

što se tiće bridgestone gume je najbolja al ne kontam zašto bi dao 755kn za njih kad mogu uzet recimo pirreli koja je isto odlična guma i koja će mi duže trajat skoro za duplo manje novaca ili sava koja isto dobro drži? osim ako vozim ko da sam na pisti a ne na cesti. to kad bi radio u saboru onda bi uzeo tak šta.
 
da guma glavu čuva al meni treba nešta uluženo dobiveno a ne guma koja traje 5000km. šta bi trebo davat 1500kn samo za gume godišnje? di reg, reg auta servisi odakle barate da si ja kupujem neke "nepotrebne" gume za moj stil vožnje, drži mi sasvim zadovljavajuće i pirreli. bolje si kupit neke hlače za hladnije dane za te novce,
 
bolje mi se vozit na novo pirreliju nego na istrošenoj gumi ma koje marke bila
 
Ja imam mc 16 zadnju i michelin bopper prvu, koja je već slick postala hehe..
Idem ovaj tjedan po oba dvije nove i opet bum uzel Savu MC16 ili Dunlop GT301.  (y)