savjet oko Cagive Raptor 650, '02god

sxnin

New member
Pozdrav svima,  (y)
evo pokusao sam doci do informacija za dotični motor trazeci po oglasima al
nema ga bas,izgleda da je rijetkost  :misli:  naime radi se o Cagivi Raptor iz 2002,motor je
suzukijev v650..80 konja,rama MV agusta...lipo se vozi...vlasnik ga cijeni
kao 27 000 kn, e sad, ja nemam pojma koliko bi on moga vridit danas..jel to
realno i za koliko bi se stvarno moga bez poteskoca prodati.. (zašto prodat, pa ako dođe potreba za lovu ubrrzo, u biti, ja ga imam priliku mijenjat, ključ za ključ, za Kymca 500, '05god, ko nov, stanje stvarno....)

Vozija san ga i super je za vozit...istina naisao sam na neku za sad neobjašnjivu mi pojavu, naime,
kad san ga isa rastezat do kraja, znaci, prva, druga, treca, e u cetvrtoj
oko 7000-8000 okretaja odjednom kao da ostaje bez goriva, poceo se gusit, i
kad pustim gas pa opet dodam, primi OK, reko idem probat opet, isto tako, i
opet, isto tako, znači tri-četiri puta za redom ista pojava, reko da nije do goriva, mozda nema ovo-ono, otvorim tank,
ima dosta goriva :-( , pitam vlasnika za spomenute simptome, prva mu cuti :-(...
uglavnom regan do 10mj. ove godine (što mi je bed), moj do petog iduće, 30000km pređenih, plastike nisu orginal, klizano je s njega, boja je druga, bile je
boje, masina nije otvarana, org auspusi, minjan lanac, ulje, filter, svicice i zadnja
guma...sic tapeciran nanovo...

E sad koliko taj motor uopce moze vridit??

Hvala svima
 
Motor kao motor, bez primjedbe. Cagiva kao rezervni dijelovi, katastrofa. Možda se nešto u međuvremenu promjenilo, treba provjerit, inače ni za poklon.
 
mate said:
Motor kao motor, bez primjedbe. Cagiva kao rezervni dijelovi, katastrofa. Možda se nešto u međuvremenu promjenilo, treba provjerit, inače ni za poklon.

Ma znam to, procjena me interesira??
 
To mi je od prijatelja motor i nećeš falit ako ga uzmeš.  (y)  Suzukijeva je to mašina pa ne bi ni za djelove triba bit problem...
 
Vozil sam Raptora novog,uvežen iz Italije,sive boje,lijep i vozan motor,mislim da sa mašinom nebi smjelo bit problema,provjeren Suzukijev ali su ga Talijani malo "nabrijali",za dijelove neznam,čovjek koji ga vozi nije imal nikakvih problema,doduše malo se vozi na njemu pošto ima hayabusu sastrane.Cijena mi je "tu negde" :misli:,neki dan je otišel jedan SV 650 S K4 za 4200€