savjet za cbr 600rr 2003g.

Proxy

Member
zanima me sto sve da pogledam na cbr600rr-u,na sto bi trebao obratit paznju, i da li netko ima iskustva sa motorima iz tf motora..
 
Proxy said:
i da li netko ima iskustva sa motorima iz tf motora..

Tfmotori :bojimse:. Kratko i jasno BJEŽI :). Svaki motor koji imaju skidaju po 100 000 km  :palacdolje:. Meni prvo uvalili SV650N koji je imao sj... radilicu jer je vožen bez ulja, a u zamjenu mi dali Hornet 600 koji je imao 29 000 km... kasnije se utvrdilo da ima 129 000 km U kontaktu sam sa dostak upaca koje su prevarili, možda dignemo i neku tužbu  :misli:
 
Evo ti prosječne kilometraže motora iz TFmotora. Servisni pečati ispod sjedala, ali pazi sad znaju pa ih skidaju:



 
Ne znam za kilometre idr...
Ali cijene su im stvarno paprene.....
Za cca 1000 eura pa i vise skuplje nego da kupujes kod kakvog lokalnog dilera.....
:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
ono što ja znam je da je lagan i da stvarno dobro ide - ostalo mi  je nepoznato što se tiče problematičnih tehnikalija. U svakom slučaju vjerujem daje manje problematičan od ostale yapanske trojke.  8)
 
miro said:
ono što ja znam je da je lagan i da stvarno dobro ide - ostalo mi  je nepoznato što se tiče problematičnih tehnikalija. U svakom slučaju vjerujem daje manje problematičan od ostale yapanske trojke.  8)
bez brige nije problematičan ni on a ni ostala japanska trojka :wink:

to što ti voziš vrlo problematičan motor ne moraš neosnovano pljuvat po drugima :wink:
 
BikesRule said:
Tfmotori :bojimse:. Kratko i jasno BJEŽI :).
ova izjava ti nije u skladu s temom koju si nedavno otvorio :wink:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,45174.0.html
 
bikerboy said:
bez brige nije problematičan ni on a ni ostala japanska trojka :wink:

to što ti voziš vrlo problematičan motor ne moraš neosnovano pljuvat po drugima :wink:
momče, jel ti to govoriš iz svog bogatog motorističkog iskustva? I skini mi se s qurca već jednom.
 
miro said:
momče, jel ti to govoriš iz svog bogatog motorističkog iskustva? I skini mi se s qurca već jednom.
da :wink:

vozim motore par godina i vidio sam već previše ducatija koji su odlazili nakon par tisuča km :wink: vrlo nedavno jedan!
a što se tiće tvog qurca tu nikad nisam bio ni blizu a nebum ni bio :wink:

i kaj ti uopče prozivaš kaj si ti neki iskusan???daj provozaj nekaj drugo osim ducatija i napravi krug negdje van krndije di postoji i neki duži zavoj i više zavoja za redom :wink:

i uvijek kad nemaš kaj za reči prozivaš za offtopic a sad i sam offaš!

i koji su ti argumenti za onaj post o hondi i ostalim japancima kaj si naveo????

čuo priče u bircu dok je dukac bio na servisu????? :jesus: :jesus: :jesus:
 
miro said:
momče, jel ti to govoriš iz svog bogatog motorističkog iskustva? I skini mi se s qurca već jednom.


Pa istinu ti je rekao,ne vidim razlog da ga vrijedjas.

 
mato said:
baš me zanima kolko bi dukac kod mene i vuheca izdural


Jedva do Novog Zagreba,Novi Zagreb ziher nebi prezivil 8)
 
danas sam betmena zajebaval bi se volil vozit na zadnjem i bi volio da me stigne, sam je reko da mora otić doma po sukca pa da bu mi pokazo
 
Ninja said:
Jedva do Novog Zagreba,Novi Zagreb ziher nebi prezivil 8)

A, bi ,bi , provjereno ...  sam nebi bilo dobro da se zalome , jedno tri , četri tjedna lepog vremena , e tad bi riknul ... ma u biti kad pogledam , dukcu niko nikad ne jebe mater kak spada , možda bi on tad i delal ... a možda i ne  .... bumo vidli kad se moto pulsova kurva vrati .. , on sirotan se samo testira .... :mrgreen: :mrgreen: