Savjet?!

maras

Member
Jel zna ko kaj o ovom motoru?! http://www.auti.hr/motocikli/motocikli/showAdvert426017.html

Motor je iz Čazme!!!

Naprijed fala

LP
 
Ja neznam nist,al stari moj nigdje nisam vidio svercera ko u cazmi tam su sve neke punomoci i zamjene za ovo i ono.Ak nist drugo kladim se da on uopce nije vlasnik tog motora.Nikog ne kritiziram sam iznosim svoje iskustvo.Probaj nazvat pa nam reci kaj ti je rekao.
 
Zval sam ga i ovak prek telefona mi je reko da je motor u dobrom stanju!!

Pital ga ko je vlasnik motora veli on!!E sad neznam!!

Treba rega + servis!!

Ici cu ga pogledat,pa bumo vidli kakav je!!!

LP
 
auuu brate, puuno novaca, još kaže da nije registriran, i servis....to ti je na kraju još 500 eur-ako je sve kako treba, i gume itd., znači daš minimalno 4500 euri za motor star 10 godina, ja znam da je prodana jedna R-6 2003 za manje novaca (y)
 
Bio danas pogledat motor!!! :(

I nazalost razocaran sam!!!

Vidno padano sa nekvalitetnim popravkom!!!I tak potraga se nastavlja!!
 
maras said:
Bio danas pogledat motor!!! :(

I nazalost razocaran sam!!!

Vidno padano sa nekvalitetnim popravkom!!!I tak potraga se nastavlja!!
ljepo ti je čovjek rekao da frajer mulja
 
vis zanimljivo  :misli:
kad zoves prek oglasa vecina ljudi veli da nikad nije padano s motora starih i po 10-15 godina,
a kad ljudim lijepo kazes da je s motora padano i pokazes ostecenja (koja su fakat minimalna) pnda se svi okrenu i odu, vecinom kod onih "nikad padanih"

:misli:
 
pa sa slike se vidi da je padano i da nije orginal... Vđao sam par takvih hondica u oglasniku za isto para u boljem stanju barem na slici...
 
Imas jednu takvu u Sisku, ista godina, u odlicnom stanju, hrc boja za 4300e mislim...

ak te zanima mogu tocno sve provjeriti i dati br tel.
 
bobo RR said:
Ja neznam nist,al stari moj nigdje nisam vidio svercera ko u cazmi tam su sve neke punomoci i zamjene za ovo i ono.Ak nist drugo kladim se da on uopce nije vlasnik tog motora.Nikog ne kritiziram sam iznosim svoje iskustvo.Probaj nazvat pa nam reci kaj ti je rekao.
to sam mislio
 
Bila je jedna cbr 600 f sport 2002 iz dubrovnika za oko 4 i pol tisuće eura...potraži taj oglas ako je još negdje
 
aurellie said:
Bila je jedna cbr 600 f sport 2002 iz dubrovnika za oko 4 i pol tisuće eura...potraži taj oglas ako je još negdje

Nisam ga nasel!!Ak ko ima kakav savjet ili nekaj na lageru a da je u dobrom stanju nek javi!!!

Nasel sam jos par komada raznih motora pa sad nije bas da mora bit CBR600F,al to je bila zelja!!
 
tenere said:
Imas jednu takvu u Sisku, ista godina, u odlicnom stanju, hrc boja za 4300e mislim...

ak te zanima mogu tocno sve provjeriti i dati br tel.

Ak ti nije problem unaprijed zahvaljujem!!!!!

 
Ako nisi ništa kupio ne virujem da ćeš naći registriranu,da nije padana i da joj ne triba servis ispod 4000,nedavno 2002 prodana za 3 500 jer se čoviku žurilo odlična registrirana i stvarno uredna- Rijetkost-Srića i što je najgore baš kad tražiš taj motor proleti kraj nosa a kupi je frajer koji je odmah utopio nakon dva dana dobrog "zakucavanja" i pada s nogare za 4000 tisuće,žalosno ali istinito,javi ako nisi ništa kupija frend mi ima par ljudi koji se bave samo Hondama i znaju koja se prodaje točno kakva je i koliko vridi jer rade servise i svi voze Honde pa znaju kako koja diše a ne puše  (y)
 
papillon said:
Ako nisi ništa kupio ne virujem da ćeš naći registriranu,da nije padana i da joj ne triba servis ispod 4000,nedavno 2002 prodana za 3 500 jer se čoviku žurilo odlična registrirana i stvarno uredna- Rijetkost-Srića i što je najgore baš kad tražiš taj motor proleti kraj nosa a kupi je frajer koji je odmah utopio nakon dva dana dobrog "zakucavanja" i pada s nogare za 4000 tisuće,žalosno ali istinito,javi ako nisi ništa kupija frend mi ima par ljudi koji se bave samo Hondama i znaju koja se prodaje točno kakva je i koliko vridi jer rade servise i svi voze Honde pa znaju kako koja diše a ne puše  (y)

Pa ak ti nije problem pitaj dal imaju kaj da vrijedi pogledat i uzet!!

Unaprijed fala!!! :bananapivo: :klopa:
 
maras said:
Ak ti nije problem unaprijed zahvaljujem!!!!!
Prijatelju ova nazalost prodana nedavno za 4300, ima 600f sport za 5200e.
 
pogledaj ovu...http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,81423.3325.html