Savjeti o kupovini er5

ROPE said:
Fala svima na stručnim savjetima, :D Čuo sam da Suza ima katastrofalno loš servis i djelove pa mi nekako i nije zapela za novčanik. Zanima me dali tko zna (pogotovo 2Fast) koliko je ubrzanje za Er5 i koliki je on u usporedbi sa Z750 (dužina, veličina- ono na oko?). Pošto ću ga imati neko duže vrijeme (bar 2 god.) treba mi što više informacija. Što se tiče onoga za žene, čuj svatko ima pravo na svoje mišljenje (i osjećaje- ako se osjećaš neugodnu u svom tijelu, your problem :) :) :) )

Stari, nemoj se uopce zamarat sa ubrzanjem. Imas bolje ubrzanje od bilo kojeg auta, a sporije od jacih motora. Svaki motor ima odlicno ubrzanje (naravno, ovisno o vrsti motora).
Naravno da je Z750 veci motor koji i vise kosta.
Ako nemas iskustva sa motorima, er-5 ti je savrsen izbor. Uopce ne razmisljaj - kupi. Samo se nadam da neces bit ogranicen nekim kreditima, jer ces vec za godinu-dvije pozeljet nesto jace.

A sto se zena tice, one voze i R-ove, sve vrste choppera, razne Dukce...
 
Ja isto imam ER, star je 2 mjeseca.
Ubrzava dobro (nije sad da dobiš trzajnu ozljedu kralježnice), ali dobro. Zed ti je veličinom (dužina, širina) više manje isti, neudobniji je (posebno za suvozača) ... ima 110 KS, ... sad ovisi za kaj (i kak) ga misliš koristiti i dal imaš dovoljno hladnu glavu za Zeda ko početnik.
 
Da da, .... ubrzanje je odlično - ŠTA TI TO ZNAČI??? :?: , nekima je Yugo 60 brz auto!, šala mala -ako tko ima podatak u sekundama, onda dobro, ako ne onda opet dobro. Kako koči taj bubanj iza? Kolika je registracija? Kaži mi Kawaman koliko te došao NA CESTU. Bez onoga -još samo ovo ili ono. Koliko ti troši po gradu i vani, iz iskustva molim te ne iz papira.
 
ROPE said:
Fala svima na stručnim savjetima, :D Čuo sam da Suza ima katastrofalno loš servis i djelove pa mi nekako i nije zapela za novčanik. Zanima me dali tko zna (pogotovo 2Fast) koliko je ubrzanje za Er5 i koliki je on u usporedbi sa Z750 (dužina, veličina- ono na oko?). Pošto ću ga imati neko duže vrijeme (bar 2 god.) treba mi što više informacija. Što se tiče onoga za žene, čuj svatko ima pravo na svoje mišljenje (i osjećaje- ako se osjećaš neugodnu u svom tijelu, your problem :) :) :) )
http://www.motoplus-web.de/2963581/3225645.html#top imas jako dobar test sednje klase pa pogledaj inace z750 je lagan za vozit i u grdu i van grada jedino nije za suvozaca na duzi put
 
:D Ej zaboravio sam još nešto -koliko ima mjesta iza na zadnjoj vilici za uvaliti gumu bar 150 i ima li tko taj motor u Rijeci pošto ga prodavači nemaju nego u katalogu. :anger:
 
U prolazu said:
ROPE said:
Fala svima na stručnim savjetima, :D Čuo sam da Suza ima katastrofalno loš servis i djelove pa mi nekako i nije zapela za novčanik. Zanima me dali tko zna (pogotovo 2Fast) koliko je ubrzanje za Er5 i koliki je on u usporedbi sa Z750 (dužina, veličina- ono na oko?). Pošto ću ga imati neko duže vrijeme (bar 2 god.) treba mi što više informacija. Što se tiče onoga za žene, čuj svatko ima pravo na svoje mišljenje (i osjećaje- ako se osjećaš neugodnu u svom tijelu, your problem :) :) :) )
http://www.motoplus-web.de/2963581/3225645.html#top imas jako dobar test sednje klase pa pogledaj inace z750 je lagan za vozit i u grdu i van grada jedino nije za suvozaca na duzi put

Je, je,... samo kupiš dva za jedan
 
ROPE said:
Da da, .... ubrzanje je odlično - ŠTA TI TO ZNAČI??? :?: , nekima je Yugo 60 brz auto!, šala mala -ako tko ima podatak u sekundama, onda dobro, ako ne onda opet dobro. Kako koči taj bubanj iza? Kolika je registracija? Kaži mi Kawaman koliko te došao NA CESTU. Bez onoga -još samo ovo ili ono. Koliko ti troši po gradu i vani, iz iskustva molim te ne iz papira.

E, kolko ubrzava u sekundama potraži na netu, ... ne znam. Na cestu me izašel cca 41 000 kn. Registracija i ostalo je od toga oko 1100 kn. Troši u razradi 4 litre, a poslije ne više od 5 litri.
 
ROPE said:
U prolazu said:
ROPE said:
Fala svima na stručnim savjetima, :D Čuo sam da Suza ima katastrofalno loš servis i djelove pa mi nekako i nije zapela za novčanik. Zanima me dali tko zna (pogotovo 2Fast) koliko je ubrzanje za Er5 i koliki je on u usporedbi sa Z750 (dužina, veličina- ono na oko?). Pošto ću ga imati neko duže vrijeme (bar 2 god.) treba mi što više informacija. Što se tiče onoga za žene, čuj svatko ima pravo na svoje mišljenje (i osjećaje- ako se osjećaš neugodnu u svom tijelu, your problem :) :) :) )
http://www.motoplus-web.de/2963581/3225645.html#top imas jako dobar test sednje klase pa pogledaj inace z750 je lagan za vozit i u grdu i van grada jedino nije za suvozaca na duzi put

Je, je,... samo kupiš dva za jedan

ok z750 je skuplji nekih 16000 kn natebi je da se zbrojis i vidis s kiliko novaca raspolazes i onda krenes u kupnju inace ti si pitao a ja sam ti samo zelio pomoci i odgovorio a sto se tice er5 i z750 nemozes ni uspoređivati jer ipak z750 je za dvije klase veci motor. bez obzira koji motor odabrao neces pogrijesiti zelim ti brzu kupnju i puno sretnih km
 
U prolazu said:
ROPE said:
U prolazu said:
ROPE said:
Fala svima na stručnim savjetima, :D Čuo sam da Suza ima katastrofalno loš servis i djelove pa mi nekako i nije zapela za novčanik. Zanima me dali tko zna (pogotovo 2Fast) koliko je ubrzanje za Er5 i koliki je on u usporedbi sa Z750 (dužina, veličina- ono na oko?). Pošto ću ga imati neko duže vrijeme (bar 2 god.) treba mi što više informacija. Što se tiče onoga za žene, čuj svatko ima pravo na svoje mišljenje (i osjećaje- ako se osjećaš neugodnu u svom tijelu, your problem :) :) :) )
http://www.motoplus-web.de/2963581/3225645.html#top imas jako dobar test sednje klase pa pogledaj inace z750 je lagan za vozit i u grdu i van grada jedino nije za suvozaca na duzi put

Je, je,... samo kupiš dva za jedan

ok z750 je skuplji nekih 16000 kn natebi je da se zbrojis i vidis s kiliko novaca raspolazes i onda krenes u kupnju inace ti si pitao a ja sam ti samo zelio pomoci i odgovorio a sto se tice er5 i z750 nemozes ni uspoređivati jer ipak z750 je za dvije klase veci motor. bez obzira koji motor odabrao neces pogrijesiti zelim ti brzu kupnju i puno sretnih km

Hvala ti na savjetu, mislim nemoj se ljutiti naopasku, čuj što se tiče z750 - predivna mašina - ali nebih se još slikao za novine
 
Mene takodjer ona guma muci... moguce uvalit 150 iza? i je kotac sklon blokiranju? :?:
 
Fire Breath said:
Mene takodjer ona guma muci... moguce uvalit 150 iza? i je kotac sklon blokiranju? :?:

Teško, ... dosta je malo mjesta između vilice i kotača, ... mislim da nema baš za 1cm sa svake strane.
 
Freshman said:
Rope, ak te to tolko muči, ubrzanje mu je u rangu 5 sekundi, desetinka gore - dolje.

Nije da me muči, ali nebih htio da mi netko na malo većem skuteru nabija komplekse (Beverly 500, Nexus) :wink:
Thx guys, odluka je pala, ER je definitivno moj izbor, sada samo dali kupiti u KMS-u ili gdje drugdje u Primorsko -Goranskoj županiji, Crni ili Crveni????????????????????? :?: