Savjeti za motoriste: Kako izbjeći pogibelj na cesti

zašto obuća na vezanje  :misli:


Dobar članak inače  (y)
 
live-for-ride said:
zato da se prilikom pada ne skinu...
a ove na cif i čičak se skinu?  :misli:

pitam jer nosim čizme na motoru, koje nisu na vezanje  :wink:
nekad tenisice,al se nikako ne osjećam u tome sigurno, baš zbog pertli/žnjuri  :?
 
lili said:
a ove na cif i čičak se skinu?  :misli:

pitam jer nosim čizme na motoru, koje nisu na vezanje  :wink:
nekad tenisice,al se nikako ne osjećam u tome sigurno, baš zbog pertli/žnjuri  :?
ma zaboravi....svake godine iste gluposti
ako imaš čizme za motor...sigurno su bolje riješenje od nečeg na žnjiranje :palacdolje:
malo pripaziti, malo pustiti ručicu gasa i naravno puno sreće....to je jedino što vrijedi na cesti
naravno, oprema je preporučljiva iako je većina ljeti ne koristi :?
 
oracle said:
ma zaboravi....svake godine iste gluposti
ako imaš čizme za motor...sigurno su bolje riješenje od nečeg na žnjiranje :palacdolje:
malo pripaziti, malo pustiti ručicu gasa i naravno puno sreće....to je jedino što vrijedi na cesti
naravno, oprema je preporučljiva iako je većina ljeti ne koristi :?
ma naravno, znam sve to, ne slušam baš bilokoga kad se radi o mojoj sigurnosti  :wink:

Samo sam postavila par pitanja da se netko zamisli  :misli:
 
Hvale vrijedna akcija i sve napisano stoji, pogotovo ono o kombijima i sličnim vozilima te visine i dimenzija (najgore se voziti iza njih dok ih ne prijeđeš, jer niš nevidiš kaj se ispred događa ). Mislim da svi uglavnom sve to znamo, samo je pitanje koliko se pridržavamo navedenog !!!! :misli: (y) (y)
 
mladen59 said:
Hvale vrijedna akcija i sve napisano stoji, pogotovo ono o kombijima i sličnim vozilima te visine i dimenzija (najgore se voziti iza njih dok ih ne prijeđeš, jer niš nevidiš kaj se ispred događa ). Mislim da svi uglavnom sve to znamo, samo je pitanje koliko se pridržavamo navedenog !!!! :misli: (y) (y)
nemoj mi kombije spominjati...pogotovo od sokol marića koji ne znaju za žmigavac :palacdolje:
da sam imala tad svoju Mtech jaknu...sigurno ne bi slomila lakat :LOL: :LOL: :LOL:
 
koliko god stoji taj stereotip da su vozači motora "samoubojice" i "ubojice", te da smo nepromišljeni, ovakvi, onakvi, jednakom toliko mjerom bi velika većina baba i didova a i mlađih zatucanih ljudi trebali gledat kak neke seljačine sa golf 1 ćuningom lete okolo po ulicama sa bubanj kočnicama i ulijeću u škarice, a da ne govorim o tome kak izlijeću nama motoristima!to je ono što me najviše ljuti i neki dan mi je došlo da nekom starkelji zube izbijem kad sam sa 50-60 prolazio kraj njega a on uhvatio kamen kao bacit će mi pod motor....takvi idioti me toliko raspi#/e da bi mu mogo stat i glavu mu okrenit!! :x :x :x
 
ZLO said:
:mrgreen:
jel to prijedlog da se i nekakva(vaspitna) palica uvrsti u must have opremu  :misli:
ja sam za :LOL:


ma joj, e čim se sjetim takvih događaja odma mi žila "blesača" iskoči na čelu!! :x :x

ma netreba palica, ja ispod suvozačevog sjedala imam moto rukavice sa karbonom pa bi i to znalo poslužit....al za takve obračune nikako se služit kacigom, preskupa je! :mrgreen: :mrgreen:
 
ZLO said:
a čuj...sve do jednom...nekako sam mišljenja lakše od topa,nego pod kotače :mrgreen:
Potpisujem  (y)
Iako budala samo nasilje razumije, treba ga izbjegavati...pamet u glavu u same gass  8)
 
Kad god otvorim neki link uvijek ninja na podu i vlasnik na putu za groblje  :?, šta je to neka bolešćura, pošast, šta, šta, šta  :shock: :shock: :shock:

Biće red riješit se ninje i uhvatit se đamahe, bar neću tolko vremena provodit na cesti obzirom su serviseri renomirane u HR na super glasu   :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

Što se članka tiče, malo klasičnog pametovanja al svejedno  (y) (y) (y)
 
najvažnije za zaštitu motociklista i za njihovu sigurnost je to da će policija mjeriti razinu buke ispušnih sustava i debelo naplačivati kazne zbog toga, a stvarne probleme i dalje ćemo gurati pod tepih da se ne vide na prvi pogled, kao i do sada...
i opet po tko zna koji puta ponavlja se onaj stih koji sve objašnjava: "moj dom je hrvatska..."
 
cux said:
Potpisujem  (y)
Iako budala samo nasilje razumije, treba ga izbjegavati...pamet u glavu u same gass  8)


a šta da mu napravim u slučaju da mi eventualno razbije motor il još gore da mi stvarno baci npr kamen u vizir od kacige....fino ustanem se sa poda krvav do ušiju i kažem "joj gospodine, pa niste trebali...."? :misli:
 
savjeti za motoriste vise manje ok.. al ovo za vozace auta.. mogli su jos bar tolko pametnijih stvari napisat nego kokodakat stalno 3 stvari svaki put kad pokusavaju 'osvjestit' vozace na vise od 2 kotaca .. al dobro bar su medijski istupi sve cesci i obostraniji u upozorenjima.. trud je tu, al mislim da jos ne dopire do onih do kojih bi trebalo.. kao npr nova sok reklama u italiji sa fetusom u casi sa koktelom za zene koje mlate alkohol u trudnoci
 
giantMC said:
savjeti za motoriste vise manje ok.. al ovo za vozace auta.. mogli su jos bar tolko pametnijih stvari napisat nego kokodakat stalno 3 stvari svaki put kad pokusavaju 'osvjestit' vozace na vise od 2 kotaca .. al dobro bar su medijski istupi sve cesci i obostraniji u upozorenjima.. trud je tu, al mislim da jos ne dopire do onih do kojih bi trebalo.. kao npr nova sok reklama u italiji sa fetusom u casi sa koktelom za zene koje mlate alkohol u trudnoci

pa ako ih(vozače na više od dva kotača) nisu osvjestile fotografije leševa na cesti pokrivenih bilim lancunom :misli: u dnevnim tiskovinama,neće ni šok reklama :?
 
giantMC said:
savjeti za motoriste vise manje ok.. al ovo za vozace auta.. mogli su jos bar tolko pametnijih stvari napisat nego kokodakat stalno 3 stvari svaki put kad pokusavaju 'osvjestit' vozace na vise od 2 kotaca .. al dobro bar su medijski istupi sve cesci i obostraniji u upozorenjima.. trud je tu, al mislim da jos ne dopire do onih do kojih bi trebalo.. kao npr nova sok reklama u italiji sa fetusom u casi sa koktelom za zene koje mlate alkohol u trudnoci


a možda je prvotni cilj reklame da ti zgadi koktele, pa da se prebaciš na pivo? :LOL: :LOL:
 
giantMC said:
savjeti za motoriste vise manje ok.. al ovo za vozace auta.. mogli su jos bar tolko pametnijih stvari napisat nego kokodakat stalno 3 stvari svaki put kad pokusavaju 'osvjestit' vozace na vise od 2 kotaca .. al dobro bar su medijski istupi sve cesci i obostraniji u upozorenjima.. trud je tu, al mislim da jos ne dopire do onih do kojih bi trebalo.. kao npr nova sok reklama u italiji sa fetusom u casi sa koktelom za zene koje mlate alkohol u trudnoci

Talijani su oduvijek bili kreativni u svemu  :mrgreen: