SBK moto Zagreb

gianni said:
Bencony ustvari :mrgreen:
Samo posebna firma za uvoz motocikala iz Italije.

I ja gledam motor koji mi se sviđa kod njih pa me zanima kakva su iskustva s njima? Dali su kod kupovine cijene fiksne kao u oglasu ili se još može dogovoriti?  :D :misli:
 
Naravno da se da dogovoriti .Vlado je uvijek bio za dogovor,ako si imalo normalan i imaš donekle normalne kriterije pri odabiru bez bespotebnih traženja dlaka u jajetu ako se radi o rabljenom bajku.Minimum pregovaračkih vještina je dobrodošao i to ti je kod Benconyja to.Naravno ,svi dolaze s nekim kao doktorima u pregled ,tako ćeš valjda i ti ,stoga sretno !  :? :021: (y)
 
Kawah said:
Naravno da se da dogovoriti .Vlado je uvijek bio za dogovor,ako si imalo normalan i imaš donekle normalne kriterije pri odabiru bez bespotebnih traženja dlaka u jajetu ako se radi o rabljenom bajku.Minimum pregovaračkih vještina je dobrodošao i to ti je kod Benconyja to.Naravno ,svi dolaze s nekim kao doktorima u pregled ,tako ćeš valjda i ti ,stoga sretno !  :? :021: (y)

Hvala na odgovoru  (y) A za doktorom baš i nemam neke potrebe, razumijem se dovoljno u motore da vidim jel nešto nije u redu, kao i da ne očekujem od rabljenog motora da bude kao novi  :D
 
Kawah said:
Štima .Ali ipak ,četiri oka vide duplo bolje nego dva. (y) 8) :021:

Apsolutno  :mrgreen: (y)
 
izbjegavati u širokom luku,dao sa svojevremeno iskustvo sa tracerom  :LOL:
 
Prošle godine sam gledao jednog Monstera i bilo je sve kao što je rečeno preko telefona. Motor je bio odličan, ali nismo se uspjeli dogovoriti oko cijene, šteta.
 
mene je htjeo kvalitetno prevarit sa jednim trejserom,poslije došo doma,opiso,stavio slike tu i kroz pol sata nesto oglas sa njuškala :LOL: :LOL:
 
črnomerec said:
mene je htjeo kvalitetno prevarit sa jednim trejserom,poslije došo doma,opiso,stavio slike tu i kroz pol sata nesto oglas sa njuškala :LOL: :LOL:
taj trejser je tada prodan.... zato je maknut oglas, a ne zbog tvojih opažanja....
nekome nisu smetali zamjenski žmigavci, i to što je poljubio pod.... ili je previdio to.....
cijena je bila adekvatna....

bude tamo svakakvih motora.... motori su polovni i od povjesnih podataka imaju samo talijanske knjižice iz kojih se vide prijašnji vlasnici....
prodavač se pravi blesav oko nedostataka, ali možeš svaki detaljno pogledat i napravit probni đir...
pa kupiš ili se pojadaš na forumu.....
tvoj izbor......

ja sam tamo (dok je još bio u benconya) kupio cbf1000f i motor me služi besprijekorno skoro svaki dan zadnje dvije godine i 30k km.......
prije kupovine sam motor povećalom pregleda i provoza..... isto ko što bi da sam kupova od đure iz gornje pripizdine.....

uglavnom trgovac ko trgovac.... bolji od nekih poznatijih sastavljača krama.... ali lošiji od motoeksperta kojeg preporučam.....
oni motori što sam ja gleda tamo su bili ili uredni ili su imali par kozmetičkih zahvata usljed manjih padova... prodavač te zahvate nije isticao, a nakon što bi mu ja ili kolega ukazali na njih, uglavnom je tvrdio da nema pojma za njih i da je takav motor bez preinaka dovezao iz italije.....
 
lesli eldridž said:
taj trejser je tada prodan.... zato je maknut oglas, a ne zbog tvojih opažanja....
nekome nisu smetali zamjenski žmigavci, i to što je poljubio pod.... ili je previdio to.....
cijena je bila adekvatna....

bude tamo svakakvih motora.... motori su polovni i od povjesnih podataka imaju samo talijanske knjižice iz kojih se vide prijašnji vlasnici....
prodavač se pravi blesav oko nedostataka, ali možeš svaki detaljno pogledat i napravit probni đir...
pa kupiš ili se pojadaš na forumu.....
tvoj izbor......

ja sam tamo (dok je još bio u benconya) kupio cbf1000f i motor me služi besprijekorno skoro svaki dan zadnje dvije godine i 30k km.......
prije kupovine sam motor povećalom pregleda i provoza..... isto ko što bi da sam kupova od đure iz gornje pripizdine.....

uglavnom trgovac ko trgovac.... bolji od nekih poznatijih sastavljača krama.... ali lošiji od motoeksperta kojeg preporučam.....
oni motori što sam ja gleda tamo su bili ili uredni ili su imali par kozmetičkih zahvata usljed manjih padova... prodavač te zahvate nije isticao, a nakon što bi mu ja ili kolega ukazali na njih, uglavnom je tvrdio da nema pojma za njih i da je takav motor bez preinaka dovezao iz italije.....
prodan je nakon pol sat ?lazu u facu,nije prvi bio motor kaj sam tam gledo,i nisu bili samo žmigavci ,bilo je vise toga,kuglica na rucici do pol izglodana itd...rucica u plasticnoj zastiti na traceru
 
ja kazem samo osobno iskustvo i a frendovo koji je skoro isto zagrizo za jednog storma,ali je na srecu pozvo svog servisera koji je procito svu povijest padanja sa nogara
 
črnomerec said:
ja kazem samo osobno iskustvo i a frendovo koji je skoro isto zagrizo za jednog storma,ali je na srecu pozvo svog servisera koji je procito svu povijest padanja sa nogara
sve5....
ić kupovat polovan motor bilodi bez dobrog poznavanja modela i bez iskusnog oka/očiju....
je recept za bit zajeban....

ja bi osobno iša pogledat motor koji me zanima kod vlade (ako ga ima).... što nikako ne znači da bi ga kupio olako....
može lagat baba ali ne i rog......

ps. neznam kad je prodan onaj trejser ali par dana nakon tvog upisa mi je frend bio tamo i bio je prodan......
 
lesli eldridž said:
taj trejser je tada prodan.... zato je maknut oglas, a ne zbog tvojih opažanja....
nekome nisu smetali zamjenski žmigavci, i to što je poljubio pod.... ili je previdio to.....
cijena je bila adekvatna....

bude tamo svakakvih motora.... motori su polovni i od povjesnih podataka imaju samo talijanske knjižice iz kojih se vide prijašnji vlasnici....
prodavač se pravi blesav oko nedostataka, ali možeš svaki detaljno pogledat i napravit probni đir...
pa kupiš ili se pojadaš na forumu.....
tvoj izbor......

ja sam tamo (dok je još bio u benconya) kupio cbf1000f i motor me služi besprijekorno skoro svaki dan zadnje dvije godine i 30k km.......
prije kupovine sam motor povećalom pregleda i provoza..... isto ko što bi da sam kupova od đure iz gornje pripizdine.....

uglavnom trgovac ko trgovac.... bolji od nekih poznatijih sastavljača krama.... ali lošiji od motoeksperta kojeg preporučam.....
oni motori što sam ja gleda tamo su bili ili uredni ili su imali par kozmetičkih zahvata usljed manjih padova... prodavač te zahvate nije isticao, a nakon što bi mu ja ili kolega ukazali na njih, uglavnom je tvrdio da nema pojma za njih i da je takav motor bez preinaka dovezao iz italije.....

Tako nekako je i moje iskustvo bilo kada sam gledao jednoga Z750

Covjek generalno ok, oko cijene se prakticki ne da nista dogovarati, a sto se nedostataka tice ajmo reci da se pravio blesav, odnosno na ukazane stvari je bio nezainteresiran i rekao da ne zna nista o tome, ali ok, bolje i tako nego uvjeravanje u suprotno za nesto sto je ocigledno, tako da vecinom su to motori koji nije da su pic pic i ne znaju bas puno previse o njima, ali dodjes i detaljno pogledas, nitko ne brani to, plus sto ekipi je pozitivno to sto dodjes sa karticom bez kune u dzepu i ides doma sa motorom, ja vjerujem nekako da je to razlog dobre prodaje, uz to sto su stavom ok, nisu bahati niti napadni, a nadje se sigurno i dobrih motora
 
Pozdrav

Kupio prvi motor Hondu CBF 600 kod njih - bio je u super stanju, nikakvih problema kroz 2,5god koliko sam ga vozio, u 9 mj prošle godine kupio stroma - isto sam jako zadovoljan sa stanjem

Naravno povesti nekoga ko se kuži u motore ( ako si stručnjak ko ja) ili gledaš sam ako se kužiš.

uglavnom na 2 moja motora kupljena i 2 od frendova - zamjerki nema - OK su

Naravno - trgovci su pa ....  I ja sam u prodaji pa im ne zamjeram seruckanje da izvineš ali u globalu su im motori OK.

lp