Schuberth kaciga i delovi

zvomi

New member
Pozdrav bajkeri! Imam pitanje: ima li u Rijeci ili okolini zastupnik firme SCHUBERTH? Naime, desilo se da sam u kampovanju ogrebao vizir na mojoj C4-kacigi i ubio sam se tražeći rezervu, na žalost bez uspeha. Hvala unapred I pozdrav iz Bavarske, Zvonko
 
Zastupnik i serviser


Naručiš i dobiješ doma, ne moraš u trgovinu osobno...
 
Ili odeš do Moto Art i pitaš.
Ja sam kod njih kupio Schubert kacigu.
Pitao ako mogu, oni mene tip, boju i veličinu.
Za par dana me nazvali, ja probao i kupio.
 
Ili odeš do Moto Art i pitaš.
Ja sam kod njih kupio Schubert kacigu.
Pitao ako mogu, oni mene tip, boju i veličinu.
Za par dana me nazvali, ja probao i kupio.
..hvala ali i kod njih sam bio, nisu imali delove!
 
Tako je,nisam kupio c3pro kod njih,doso pred sezonu nesto pogledat i on mi servisiro kacigu,cijelu ocistio,rastavio,zategnuo,kaciga ko nova nakon tretmana,i rekao mi da dodjem i slijedece godine,nista to ne naplacuju👍👌
 
  • Like
Reactions: Feis123
Tako je,nisam kupio c3pro kod njih,doso pred sezonu nesto pogledat i on mi servisiro kacigu,cijelu ocistio,rastavio,zategnuo,kaciga ko nova nakon tretmana,i rekao mi da dodjem i slijedece godine,nista to ne naplacuju👍👌
Nije nešto, al' čovjeka veseli.
Bio sam tamo kad je jednu kacigu servisirao.
Pregleda je iznutra i izvana. Rastavi, očisti, namaže gumene brtve i poaže mehanizam vizira i ventilacije. Istestira sve to.
Gušt pogledati kako je srikta.
 
Nije nešto, al' čovjeka veseli.
Bio sam tamo kad je jednu kacigu servisirao.
Pregleda je iznutra i izvana. Rastavi, očisti, namaže gumene brtve i poaže mehanizam vizira i ventilacije. Istestira sve to.
Gušt pogledati kako je srikta.
Je,baš to👍
 
Neznam. U Šepiča sam kupio par puta nešto opreme. Zadnji put Schuberticu E1. Nisam primjetio nikakvu veliku ljubaznost. Dapače. Kupio kacigu od cca 6000 kuna, a oni odnos prema meni kao da sam kupio sprej za vizir.
Da budemo jasni, nisam oduševljen ni drugim prodavačima opreme, kao npr Victor, Pribudić/Borčić, Pichilo, itd.
Svi se ponašaju kao da im je pun kurac kupaca. Neznam. Možda su bajkeri stvarno problematični kupci.
 
Neznam. U Šepiča sam kupio par puta nešto opreme. Zadnji put Schuberticu E1. Nisam primjetio nikakvu veliku ljubaznost. Dapače. Kupio kacigu od cca 6000 kuna, a oni odnos prema meni kao da sam kupio sprej za vizir.
Da budemo jasni, nisam oduševljen ni drugim prodavačima opreme, kao npr Victor, Pribudić/Borčić, Pichilo, itd.
Svi se ponašaju kao da im je pun kurac kupaca. Neznam. Možda su bajkeri stvarno problematični kupci.
Ja sam doskočio tome, nazovi problemu.
Uvijek dođem u društvu bolje polovice,... :mrgreen:
 
  • Wow
  • Haha
Reactions: DuroDu and Feis123
Zastupnik i serviser


Naručiš i dobiješ doma, ne moraš u trgovinu osobno...

Ako netko ne zna, to je Šepić...
 
Neznam. U Šepiča sam kupio par puta nešto opreme. Zadnji put Schuberticu E1. Nisam primjetio nikakvu veliku ljubaznost. Dapače. Kupio kacigu od cca 6000 kuna, a oni odnos prema meni kao da sam kupio sprej za vizir.
Da budemo jasni, nisam oduševljen ni drugim prodavačima opreme, kao npr Victor, Pribudić/Borčić, Pichilo, itd.
Svi se ponašaju kao da im je pun kurac kupaca. Neznam. Možda su bajkeri stvarno problematični kupci.
Ja sam pred 15 dana kupio cizme, samo mogu rec dečkima svaka cast na ljubaznosti, gledao i kacige i dobio informacije za sve vise nego sam pitao. Po meni cista petica, mozda sam zgodniji od tebe 🤣
 
  • Like
Reactions: DuroDu
Neznam. U Šepiča sam kupio par puta nešto opreme. Zadnji put Schuberticu E1. Nisam primjetio nikakvu veliku ljubaznost. Dapače. Kupio kacigu od cca 6000 kuna, a oni odnos prema meni kao da sam kupio sprej za vizir.
Da budemo jasni, nisam oduševljen ni drugim prodavačima opreme, kao npr Victor, Pribudić/Borčić, Pichilo, itd.
Svi se ponašaju kao da im je pun kurac kupaca. Neznam. Možda su bajkeri stvarno problematični kupci.
Ja u St kupujem u onu butigu kraj stare Jugoplastike di skutere prodaju. Isključivo radi ljubaznosti i pristupačnosti prodavača.