Second hand moto odjeća - Zagreb

Cvitalo

Member
Mnogi od nas, koji živimo u ostalim djelovima zemlje, tu i tamo posjetimo glavni grad. Stoga ne bi bilo zgorega da se ovdi podijele znanja o glavnih nekoliko second hand shopova u kojima se najčešće može nać moto odjeća i obuća.
 
U Splitu, Domovinskog rata, mislim da je oko broja 50 ima second hand shop i zna bit moto jakni, hlača, čizama... Tekstil i koža.
 
Ilica 126, London Text se zove dućan.
Bio prošlo ljeto, ništa posebno.

Bilo je svakakve opreme, kože i tekstila. Hlače, jakne, čak i koje rukavice. Možda 10tak hlača i toliko jakni..

Ima ponešto, ali ne očekujte previše!
 
stkaos said:
U Splitu, Domovinskog rata, mislim da je oko broja 50 ima second hand shop i zna bit moto jakni, hlača, čizama... Tekstil i koža.
Ovo ljeto bio u prolazu, svašta nešto i dosta iznošeno.
 
vladof said:
Ovo ljeto bio u prolazu, svašta nešto i dosta iznošeno.
To mi je kraj kuće. Prošle godine san jedan put uša i nisan ništa za sebe vidija. Ne znan zadnje vrime kakva je ponuda, ali vjerojatno netko za sebe može nešto naći.  :wink:
 
U Splitu je isti vlasnik na Solinskoj (priko puta di su se osmrtnice davale) i R. Boškovića priko puta bivšeg Peka. Sad su dobili novu pošiljku pa nek pogleda ko oće.

U Zagrebu sam (mislim u Ilici?) zna prijašnjih godina naletit da čak stoji oprema u izlogu. Neloše je to izgledalo. Naravno uglavnom se radi o staroj demode robi, al zna uletit dobar komad. U Zagrebu opčenito ima tipa 20-30 second hand shopova i bila bi nemoguća misiija sve obić. Zato bi bilo dobro izdvojit par onih koji najčešće imaju moto opremu. Fala andy91  (y)
 
Cvitalo said:
Mnogi od nas, koji živimo u ostalim djelovima zemlje, tu i tamo posjetimo glavni grad. Stoga ne bi bilo zgorega da se ovdi podijele znanja o glavnih nekoliko second hand shopova u kojima se najčešće može nać moto odjeća i obuća.

2nd hand? Ne znam koja ti je fora oblacit necije oznojeno (x puta) odijelo, potkapu, majicu .... itd itd
 
Getriba said:
2nd hand? Ne znam koja ti je fora oblacit necije oznojeno (x puta) odijelo, potkapu, majicu .... itd itd
Oli ti na sebe obučeš novu robu prije nego je opereš? Onako posli proizvodnje, ko zna u čijim rukama, transporta, pripakiranja, slaganja i skladištenja, ko zna u kakvim uvjetima i bolestima? Potkape, majice i mudante nećeš ni nać u second hand shopu, niti bi to itko kupova polovno.
 
Cvitalo said:
Mnogi od nas, koji živimo u ostalim djelovima zemlje, tu i tamo posjetimo glavni grad. Stoga ne bi bilo zgorega da se ovdi podijele znanja o glavnih nekoliko second hand shopova u kojima se najčešće može nać moto odjeća i obuća.

Imam bas jednu lipu koznu jaknu za prodati ako imas 187 visine i 100kg  :LOL: :LOL:
 
Iman za prodat mudante samo par puta nošene, nikad oprane. :misli:
 
elektricar86 said:
Ako ih nisi izokrenuo 4 puta,to ide pod novo.  (y)

O jbt... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Ima u Virovitici jedna trgovina rabljene moto opreme.. Strossmayerova 157, Virovitica.

https://web.facebook.com/pg/vulkanogume/posts/