SELJAK PICCIOLO

Advokat

Guest
Nevjerovatno je to da netko od kvazi servisera nemože pretrpjeti kritiku, bilo lošu ili dobru na svoj račun. Već dotični kvazi serviser PICCIOLO se javlja na NAŠ FORUM, PRIJETEČI, URLAJUČI I ALUDIRAJUČI SUDOM I POLICIJOM! Pa gospon Picciolo smirite se, pročitajte kritike , nastojTe biti bolji ,kvalitetniji i uslužniji. Pa Vi od nas živite, imajTe to na umu.


Srdačan pozdrav,

DIPL.IUR.
 
ma ja cu rec ono, stricek advokat, sto bi mu vecina ovdje htjela rec pa su pre fini:
zivis od nas .popravi se ak hoces zivjet i radit
a ove prjetnje si zabi u guzicu i odjebi
ps.i od jaceg ima jaci

dipl . inace pristojan decko do bola
 
Tako je i potpuna podrska a nek se zna da sam radi njega i zamrzija Yamahu koju inace smatram super motorom!
 
Advokat said:
Nevjerovatno je to da netko od kvazi servisera nemože pretrpjeti kritiku, bilo lošu ili dobru na svoj račun. Već dotični kvazi serviser PICCIOLO se javlja na NAŠ FORUM, PRIJETEČI, URLAJUČI I ALUDIRAJUČI SUDOM I POLICIJOM! Pa gospon Picciolo smirite se, pročitajte kritike , nastojTe biti bolji ,kvalitetniji i uslužniji. Pa Vi od nas živite, imajTe to na umu.

Srdačan pozdrav,

DIPL.IUR.

Jel to meni nesto promaklo. :|
Ono sto vidim na forumu, je jedan jedini Piccilov post i to cisto sluzbeni odgovor. Jedino sto me zasmetalo je prva recenica. Kaze G. Piccilo da je tek sad saznao za ovu stranicu ?? Pa slao sam mu svake godine dopise sa pozivom na suradnju :)
 
2 dipl.iur.: ako tako pomno čitaš pravne spise kao "naš forum" onda bi se moglo zaključiti da i u nekim drugim zanimanjima postoje "kvazi" stručnjaci...PICCIOLO kažeš???
Da li je način ophođenja koji upotrebljavaš uobičajen u pravničkom miljeu? Tu mislim na naslov ovog topica.
Jadno.
 
Ma Advokatček moj, daj se skuliraj. Prvo "prijeteći, urlajući i aludirajući" piše se tzv. mekim "ć". I nije Picciolo, nego Piccilo. Ili Pičilo, kako hoćeš.
I još jedna stvar. Piccilo nije serviser.
A za ono dalje o kvaliteti i uslužnosti, te nastojanju da se bude bolji, za to si u pravu. Nego, šta ova tema radi na "jebačkom" forumu???
 
Posto tako nesto mozemo raditi samo Bandit i ja, ja nisam onda je Bandit bio malo uoran sinoc :)
Sad cu ja to vratiti gdje je mjesto.
 
A sad i nama objasni šta si ti to vratio na mjesto? I gdje se uopće spominjala policija, sud i ostalo?
 
Ma topic je bio premjesten na moto-fuck forum.
Sto se tice policije, suda i slicnih "pikanterija", to nigdje nisam niti vidio. Kaze Splico da je jedan post Piccilo izbrisao vrlo brzo nakon objave pa je onda napisao novi malo smireniji :) Znalo se i meni desit. U zaru borbe, cuda izgovorim prvih pet sekundi :)
Mislim da se na to ne trebamo osvrtat.
 
Sasa MK Motori said:
Posto tako nesto mozemo raditi samo Bandit i ja, ja nisam onda je Bandit bio malo uoran sinoc :)
Sad cu ja to vratiti gdje je mjesto.
Nije Bandit bio umoran, vec ja :oops: i topic je bio otvoren na glavnom podforumu za motore (ne ovome za servisere) gdje ne pripada, a po naslovu bi vjerojatno isao na podJebanciju :?
(iako ne vidim zasto je bio potreban novi topic...)
 
Evo i moje priće prema svemu mislim da spada u klasike, neću govoriti ime ko ga jebe.Dolazim kupiti motor i kažem da to uzimam odma me pogleda skoći preko pulta izvolte li la kaže ovo ono pun tank benzina i takve sitnice ja dolazim preuzet motor sav izvan sebe normalno kitu gledam tank dođem u kvart motor trokira meni srce stalo vidim lampica svijetli naravno svijetlila je cijeli put mislim si jesi klošar al motor je tu i ko to više pamti odem na 2 servis stavi mi dećko pola litre ulja više skužim prije puta na more nešto mi se prozor uvijek crni zovem servis ne radi odem u motor-maniju dećko stvarno pogleda i izvadimo te pola litre viška i naravno ćuje se malo benz. u ulju ajde basta mijenja ulje jebeš ulje nego da sve ode u k. Da ironija bude veća dećko koji radi u srevisu vozi isti motor pa je mislio da ima dobar osjećaj za ulje stavio ga ko u fritezu za ulje.Male sitnice su bitne za nas koji ih posjećujemo samo znak kulture i fer-play odnosa jer svi znamo kako smo osjetljivi na naše mezimce i kako da ja sad odem njemu pored toga kad me to smeta u glavi a ako kažem reći ću previše .papak nedam ti kune više pa valjda negdje ima neko ok. 8)
 
Dylan said:
2 dipl.iur.: ako tako pomno čitaš pravne spise kao "naš forum" onda bi se moglo zaključiti da i u nekim drugim zanimanjima postoje "kvazi" stručnjaci...PICCIOLO kažeš???
Da li je način ophođenja koji upotrebljavaš uobičajen u pravničkom miljeu? Tu mislim na naslov ovog topica.
Jadno.


Slažem se, možda je i naslov malo preradikalan, ali nekada moraš dotično prozvanog malo jače uzdrmati da shvati poruke, dobronamjerno.
Jer tko se kasno budi gubi tlo pod nogama!
 
Samo momci molio bih vas da svako svoje iskustvo lose ili dobro s nekim servisom ili dilerom podjelite s nama i to iskljucivo s argumentima, a ne kao neki rakla-kazala. Vecina motorista ili "bikera" gleda na svaki dio ili servis proc sto jeftinije, ima jedna stara uzrecica "KO NE PLATI KURVU PLATI LIKARA" tako i to nemojte pljucat po ljudima ako vas nisu direktno iznervirali.
Kao i vecina vas mogle su se cuti razne price o svakakvim dilerima i servisima tako i JA. Imao sam vrlo losih i dobrih iskustava s raznim serviserima tako i dobrih.
PICCILO je ipak davno poceo u jednoj garazi. Sto se mene tice vrlo je korektan barem prema meni i rado je popricao o nekim stvarima. Cak mi je savjete davao. Jucer sam bio kod njega na servis. Nema sta sve pohvale njemu i njegovim ljudima. Dosao sam na servis bez najave i preko reda, momci su to rjesili vrlo brzo. Tako da cu svoj motor vrlo rado odnit na servis i sljedeci put kod PICCILA. Covika poznajem vrlo povrsno i onako iz vidjenja i ovo nije nikakvo stekanje nego moje iskustvo.
Ako vas zanima neko lose rado cu vam ispricat samo bi trebalo napravit anketu, mozda cak i otvorit topic s imenom nekog servisera. Pa cemo onda vrlo rado raspravit i podilit iskustva.

Eto toliko od mene necu vas vise davi.

HOCU SAMO ARGUMENTE!!!!!
 
tako je zoka nema piškit ću kakit ću. činjenice gospodo. meni piccilo racing ide na kua jer svaki put kad idem tamo spizdin cili motor prolazeći kroz umjetno jezero ispunjeno kanalizacijskom vodom. alo to gazda zna i tu on ne može ništa.Znam za neka tuđa iskustva, ali kako kaže zoka, nema prepričavanja.
 
Ala Duka šta si se dobro sitija. I mene jebe ta voda. Majke ti mile, ka' da se neko jezero izlilo po cesti.