Semafori na senzor?!

Ne znam za druge, ali ja uredno prolazim na crveno kad iz ind zone kukuljanovo idem prema Bakru, na semaforu kojem se skrece za rijecku zaobilaznicu lijevo i ravno prema Bakru jer mi taj nikad ne pali zeleno
Ja čekam u kontra smjeru, iz Bakra. Isto sranje. Probao sam u lijevoj i desnoj traci, isto. I onda bakica u Puntu koju sam prošao ko Bakarca dođe i tadaaaaaaa zeleno.
 
Ne znam za druge, ali ja uredno prolazim na crveno kad iz ind zone kukuljanovo idem prema Bakru, na semaforu kojem se skrece za rijecku zaobilaznicu lijevo i ravno prema Bakru jer mi taj nikad ne pali zeleno
Znači da ne reagira ni na količinu željeza, a bogami ni na ukupnu masu... :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene and Igor28
Nije mi se često dešavalo ali san se jadnom na Vodičkoj obilaznici načeka junački 1👎👎
Ako je stvarno do količine željeza sad mi je kasno zašto na Kawi odma pali 😆
Tamo nisu petlje nego kamere za najavu. S njima ne bi trebalo biti problema, ako je sve ispravno.
 
na jednom sam skuzio da reagira kad s oba kotaca dodjem na straftu... ocito je stvar u tezini bila... al moras imati uvijete za takav manevar
 
Tamo nisu petlje nego kamere za najavu. S njima ne bi trebalo biti problema, ako je sve ispravno.
Ne znam šta se desilo,pušta je sve smjerove osim moga i kad je došlo auto iza mene uredno je upalija zeleno...
 
Ne znam šta se desilo,pušta je sve smjerove osim moga i kad je došlo auto iza mene uredno je upalija zeleno...

a kamere isto znaju jest gofna, jer ako je podesena da gleda malo iza, i kad ti brze dodjes i stanes full ispred na crtu, kifla, onda moras ic napred nazad da te skuzi... zato ja sad sve cesce stajem ispred crte i semafora kao auto (tipa 2-3m od crte tj 3-4m od pjesackog... ).
 
Ne znam za druge, ali ja uredno prolazim na crveno kad iz ind zone kukuljanovo idem prema Bakru, na semaforu kojem se skrece za rijecku zaobilaznicu lijevo i ravno prema Bakru jer mi taj nikad ne pali zeleno

tamo ako nema auta uz tebe je bas problem, nikada se nece upalit. sjecam se dok sam jos vozio skuter pa sam tako cekao 10min sigurno na crvenom jer nije bilo nikoga u 3 ujutro, pa sam odlucio bit huligan i proc na crveno
 
Bilo bi bolje da su ugradili i senzore za ispadnuto zeljezo, onda bi i ti bio ravnopravni sudionik u prometu.😂
 
  • Haha
Reactions: Dene
a kamere isto znaju jest gofna, jer ako je podesena da gleda malo iza, i kad ti brze dodjes i stanes full ispred na crtu, kifla, onda moras ic napred nazad da te skuzi... zato ja sad sve cesce stajem ispred crte i semafora kao auto (tipa 2-3m od crte tj 3-4m od pjesackog... ).
Jes kurac, što bi se reklo. Kamera bilježi svaki prolazak bilo kakvog objekta u smjeru kako je programirana, ako je nešto veći od njemačkog ovčara. One u Vodicama su sigurno tako namještene, barem bile kod montaže, s obzirom da sam ih ja montirao. Normalno, postoji mogućnost da je netko nešto drkao u tih podosta godina. Kod tih kamera je jedini problem ako sunce tuče direktno u njih, onda se zablesaju, ko i ove na mobitelu.
 
  • Like
Reactions: Nexie
Je li tuda i danas prolazi vlak ?
Prolazi gore preko onog mosta.

Untitled.png