Semeljci kod Đakova - 02. 08. 2008. g.

Tajnica

Active member
U organizaciji Općine Semeljci jučer je upriličeno jednodnevno druženje motorista. Pozvali su okolne klubove pa se tako i naš Klub provozao malo.  :)

Okupljanje je bilo od 15h pa nadalje, cuga, kupanje na bazenima, poslije defile kroz mjesta koja pripadaju općini. Ovoga puta pohvale policajcu koji je to super predvodio, a da se nismo vukli 20/h.  :mrgreen: Nakon defilea upriličen je stunt show koji su izveli dečki iz Đakova i svima dobro znani Bruno.

Nakon toga, gosti su se mogli počastiti čobancem i fišem  :klopa: osvježiti u bazenu - što su osječani najviše i činili  (y) uživati u grupi Speed itd.....

Osobno smo otišli ranije zbog obaveza, ali vjerujem da je druženje nastavljeno do ranih jutarnjih sati.

Bilo je baš ugodno, iako je pržilo ajme.

Evo nešto malo i slika, ostali ako imaju neka slobodno nadopune. 8)


 
mate said:
A kakve ovo ima veze s putovanjima?

S putovanjima - nikakve.  :misli: Dobro ajde, malo smo putovali. :mrgreen:

Ali jednodnevne vožnje i druženja  :misli: ako ti misliš drugačije, tj. da nema veze ni s tim, tj. veze s vezom  :mrgreen: ti briši.  :neznam: Ja poštivam nadređene.  :wink:
 
Ma ne, sam pitam jer ne znam kako u Slvoniji izgledaju putovanja.  :mrgreen:

Vjerojatno vas je Šile postrojio u kolonu, izdiktirao pravila vožnje pa ste mislili da je putovanje.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
super...  (y)

speed??? kaj nisu oni svirali prošle god u puli??? :misli:

dečki su odlični... (y)
 
mate said:
Ma ne, sam pitam jer ne znam kako u Slvoniji izgledaju putovanja.  :mrgreen:

Vjerojatno vas je Šile postrojio u kolonu, izdiktirao pravila vožnje pa ste mislili da je putovanje.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ajde pošto si nadređeni prešutiti ću šta sam prvo pomislila kad sam pročitala post. :mrgreen:

Šile - otišao u Livno na susret.
PLAVI-BIJELI team MK VK bio u Bijeljini na susretu, otisli dignuti pare s utrke i uspjeli. :mrgreen:
Ostala sirotinja ostala na skoro domaćem terenu iliti u Semeljcima. :mrgreen:

Šile i postrojavanje, ima u tome istine inače......ako se ide u koloni on je i predvodi!  (y) Ali jedino sad imamo jedan MALI problem, jedan je naručio novu busu pa sad se svi pitamo tko će sada biti najbrži u selu!!!  :misli: :mrgreen:
 
ljubek said:
mladi dečki??? mislim da su to oni...  (y)

Je mladi su i skroz simpa.  :wink:

Odslušala sam 2 pjesme i morala kući - zbog djece.  :mrgreen:

Ali sviraju oni inače stalno po susretima!
 
Tajnica said:
Je mladi su i skroz simpa.  :wink:

Odslušala sam 2 pjesme i morala kući - zbog djece.  :mrgreen:

Ali sviraju oni inače stalno po susretima!

bili su najmlađi band u povijesti moto susreta u puli (twin horn mc...) i tu večer definitivno najbolji...svirali su onaj najbolji stari hard rock (zeppelin, purpe i sl...) (y)
 
Bilo je sve super sve do 23:30 a onda strava poginuo mi od kolege sin, decko je star 19 godina jos nemogu doci sebi.

http://www.24sata.hr/news/clanak/mladic-i-djevojka-motorom-se-zabili-u-drvo-i-poginuli/73940/?context=naslovnica&web_page_id=main_page
 
live-for-ride said:
A kaj nije naslov foldera "Jednodnevne vožnje i druženja"?

ok? (y)
Bas si mi pametan, uvijek neko ima nesto glupo za napisati, napuni usta vodom i suti.
 
a zakaj je ovo glupo?

Čovjek pita što to radi tu, ja napišem da je po nazivu foldera tome tu mjesto i eto.....jedino ak si mislio na svoj komentar...onda ok :jesus: