Senj 02.05.2010

ok,ja idem ako budem slobodan,krecem iz kraljevice...

btw. ja neidem sa ekipom sa rijeckog skuter foruma...
 
malaguti said:
da,ne volim ih,njihova pravila oko voznji i meetinga,uzas,gori su od bikera :mrgreen:

kužim te :wink:
procedure, crveni tepih, hijerarhija....la.bla....dosadno :?
 
liberty said:
kužim te :wink:
procedure, crveni tepih, hijerarhija....la.bla....dosadno :?
kako je vlasnik foruma rekao,kad je meet onda se vozite onako kako ja kazem :LOL: :LOL:
 
pa zato je i prava prilika sada na rally-u,da se vidi ko je bolji vozač,ne moraš bit prvi ali će biti ukupno vrijeme izvješeno na oglasnoj ploči pa se usporediš sa "protivnikom",možda i padne neka kladiona....... :mrgreen:
 
onda kakvo je stanje,koliko vas planira doći,jeste što definirali? malo da vidim ko bi se prijavio,da vidim kakva je konkurencija pa da se i ja prijavim,nisam vozio skuter pravo od 2006g,pa sam malo ispao iz štosa,al onako za gušt pa što bude...
evo jedna slikica moja sa motohappeninga 2006g.
 
Iwo ima potpuno pravo oko odredjenja pravila voznje na meetu, samo sto ga rijetko ko slusa i onda to lici na svasta...kad se dolazi na meet koji ima 40-50 skutera onda bi kao primjer trebali bit svi...ali ne, neki ce cimat usred grada oko skutera, neki se ganjat, neki ce ovo, neki ce ono...to nije fer prema moto klubu...a ne traze se zahtjevi preveliki, nego samo kulturno ponasanje u gradu...

sto se tice senja, to nije klasican meet tako da ko hoce nek se odvoji ko nece ne mora...
 
sfreak said:
Iwo ima potpuno pravo oko odredjenja pravila voznje na meetu, samo sto ga rijetko ko slusa i onda to lici na svasta...kad se dolazi na meet koji ima 40-50 skutera onda bi kao primjer trebali bit svi...ali ne, neki ce cimat usred grada oko skutera, neki se ganjat, neki ce ovo, neki ce ono...to nije fer prema moto klubu...a ne traze se zahtjevi preveliki, nego samo kulturno ponasanje u gradu...

sto se tice senja, to nije klasican meet tako da ko hoce nek se odvoji ko nece ne mora...
to je istina,ali policija će biti na svim ulazima u Senj tako da budite bar kulturni kad dolazite,a ako ste neregistrirani skut u prikolicu ,kombi,pick up ,pa  u Senj
 
vjerujem da oni koji dolaze u sklopu kluba da ce bit kulturni sigurno, dva skutera se voze na pick-upu zbog razloga koje imaju i to je ok...

na zalost ja vjerojatno ne dolazim, moj skuter nije jos gotov
 
sfreak,danas sam ti bio ispred  kuće sa bratom,malo smo se napričali,a zašto nebi došao bar gledat,ja ti dam scooter pa odvoziš sa moim najbolje vrime,i dilimo nagradu :LOL: :LOL: :LOL:
 
a nemam s kim, mozda ako se ubodem kome...ali vidjet cemo...u svakom slucaju volio bi doc pogledat sigurno, sad dal bi vozio ne znam bas, najbolji ne bi bio sigurno  :mrgreen:
 
sfreak said:
a nemam s kim, mozda ako se ubodem kome...ali vidjet cemo...u svakom slucaju volio bi doc pogledat sigurno, sad dal bi vozio ne znam bas, najbolji ne bi bio sigurno  :mrgreen:
ja dolazim al iz drugog smjera :jesus: :mrgreen:
 
ekipa tko ide,evo ja cu ipak biti slobodan,u subotu sam nocna,malo u nedjelju odspavam i picim u senj :wink:
 
malaguti said:
ekipa tko ide,evo ja cu ipak biti slobodan,u subotu sam nocna,malo u nedjelju odspavam i picim u senj :wink:
e nadam se da če ih još biti zainteresiranih (sigurnih) koji dolaze u Senj za sad smo samo nas dvojica  :wink: (y)
 
malaguti said:
ekipa tko ide,evo ja cu ipak biti slobodan,u subotu sam nocna,malo u nedjelju odspavam i picim u senj :wink:


samo daj... prva vožnja se planira za 12h...  očekujemo vas...    (y)