Šepić i popusti

tigone600

New member
S obzirom da nisam znao gdje bih smjestio ovaj info,otvorio sam novu temu.
Danas sam kod Šepića kupovao kacigu i u razgovoru mi je rekao da
aktualni popusti ( 20% za gotovinu i 15% za kartice) vrijede još danas i sutra,a od Ponedjeljka nema više popusta i neke cjene idu gore,pa ako je
netko mislio nešto kupovati neka požuri i iskoristi što se iskoristiti da. (y)
 
e hebo, baš gledam stranicu u potrazi za novom jaknom... a nemam perja dosta...
 
Trebali bi trajati do 15-og ovog mjeseca...barem je meni tako rekao...Ma bitno da sam ja na odjelu sa tih 20% popusta skinuo 1600kn cijenu...bome nije lose..jedina steta je sto su sidi cizme ostale samo neki lijevi brojevi, sve ostalo se rasprodalo.
 
Tommee said:
Trebali bi trajati do 15-og ovog mjeseca...barem je meni tako rekao...Ma bitno da sam ja na odjelu sa tih 20% popusta skinuo 1600kn cijenu...bome nije lose..jedina steta je sto su sidi cizme ostale samo neki lijevi brojevi, sve ostalo se rasprodalo.

KOJI BROJEVI??  :misli: :mrgreen:
 
Bijah danas i htio kupiti kacigu koje nema i doći će tek sredinom veljače :(, ali izašao mi je čovjek u susret i mogao sam je uplatiti po diskontiranoj cijeni :D, a uz to će ta ista kaciga biti 10% skuplja u toj novoj turi.

Nema kaj – svaka čast Šepiću (y)
 
tom360 said:
e hebo, baš gledam stranicu u potrazi za novom jaknom... a nemam perja dosta...

  Ne znam koliko mu je stranica od koristi jer jednom prilikom kad sam tražio jedne kišne hlače s njegovog sjta malo me čudno gledao i rekao otkud mi taj model- to već dugo nemamo !  :misli:

  Da potkrijepim tvrdnju malo C/P s njegove naslovnice:    Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo asortiman IXS proizvoda za sezonu 2004/2005
 
tom360 said:
e hebo, baš gledam stranicu u potrazi za novom jaknom... a nemam perja dosta...
Ako nešto trebaš odi u dućan jer stranica i dućan su dva različita svjeta (u to sam se uvjerio) :wink:
 
DeeDee said:
KOJI BROJEVI??  :misli: :mrgreen:

..mmm...Koje cizme??? Ja sam gledao Vertigo Corsa i imali su ak se ne varam ispod 43 i iznad 45 brojeve (gledao sam samo crne), te jedne 45 koje sam mislio uzeti ali sam iskesirao odjelo pa mi je bilo dosta... Cizme su sa 2200 dosle na 1700kn... :wink:
 
evo bio danas i ubo jaknu. malo je problem s brojevima, ima 3XL i XS ovo u sredini je lutrija za naći...
ali ak vam treba kaj od opreme, još u ponedjeljak je - 20 % za cash (y)
 
Tommee said:
..mmm...Koje cizme??? Ja sam gledao Vertigo Corsa i imali su ak se ne varam ispod 43 i iznad 45 brojeve (gledao sam samo crne), te jedne 45 koje sam mislio uzeti ali sam iskesirao odjelo pa mi je bilo dosta... Cizme su sa 2200 dosle na 1700kn... :wink:

meni bi trebao 42-43..  :misli: :mrgreen: pa zato pitam... tesko da cu nac zenske  :mrgreen:
 
Bio ja jučer i kupio Vertigo Corsa Air br 43. I mogu reći da je bilo svih brojeva. Počeo sam sa Vertigo Corsa 41, pa mi bilo malo, pa 43 i te su mi bile O.K. Na koncu sam uzeo Air.  (y)
Još nešto... Kalupi su im malo manji tako da to imate na umu.
Kupio sam i dosta drugih stvari i nisam vidio da nešto fali. Još uvijek su dosta dobro opskbljeni.
 
A vidiš... Dobro pitanje. Ja sam vidio na njihovom oglasu u novinama da je popust 20% od 15.12. do 15.01. Sad ne znam kakva je situacija sa njihovim dilerima, ali trgovac je rekao jučer da su to sniženje napravili kako bi došli do gotovine.
Nazovi sutra ujutro na 01/6141-062 i provjeri.
 
Frane_vtc said:
A vidiš... Dobro pitanje. Ja sam vidio na njihovom oglasu u novinama da je popust 20% od 15.12. do 15.01. Sad ne znam kakva je situacija sa njihovim dilerima, ali trgovac je rekao jučer da su to sniženje napravili kako bi došli do gotovine.
Nazovi sutra ujutro na 01/6141-062 i provjeri.

tnx..
 
Frane_vtc said:
Bio ja jučer i kupio Vertigo Corsa Air br 43. I mogu reći da je bilo svih brojeva. Počeo sam sa Vertigo Corsa 41, pa mi bilo malo, pa 43 i te su mi bile O.K. Na koncu sam uzeo Air.  (y)
Još nešto... Kalupi su im malo manji tako da to imate na umu.
Kupio sam i dosta drugih stvari i nisam vidio da nešto fali. Još uvijek su dosta dobro opskbljeni.

Ma air nisu za ovako hladno vrijeme, to je za debelo ljeto, skroz su perforirane. Ma vidis da nije bilo svih brojeva 43 na nize, da) ali mi sa normalnom :mrgreen: nogom 44, 45, 46, nije ih bilo... :misli:
 
e a kak doći od glavnog kolodvora pa tam do one trgovine šepić commerce u rastoćka 14 ?