Šepić i popusti

Tommee said:
Ma air nisu za ovako hladno vrijeme, to je za debelo ljeto, skroz su perforirane. Ma vidis da nije bilo svih brojeva 43 na nize, da) ali mi sa normalnom :mrgreen: nogom 44, 45, 46, nije ih bilo... :misli:

A znam da nisu za tako hladno vrijeme. Ali mislim da ću se najviše voziti po ljetu, a onda bi svisnuo u cijelim kožnim čizmama. Ako mi i bude malo hladno nema veze, tako bi mi bilo i u tenisicama kao do sada.  :misli: :misli: :misli:
A sad ovo za brojeve... Ne znam... Znam da je samo nosio iz skladišta sve što sam htio.  8)
 
keko said:
e a kak doći od glavnog kolodvora pa tam do one trgovine šepić commerce u rastoćka 14 ?

Ak mislis tramvaj il tak nesto, onda nikak. Autom, taxijem ili motorom...Od gl kol izades drito van na vukovarsku i picis prema krizanju sa savskom. U savsku smotas lijevo i picis do kraja pa gore na most. Picis prek mosta pa prva desno na rotoru, a onda na glavnoj prvi semafor ides lijevo. Pa picis ravno do kraja na semafor i onda na semaforu desno..E sad si skoro tam..vozis se oko kilometar i imas nekoliko malih ulicica u koje mozes skrenuti lijevo i doci do sepica (pitas nekog usput, znat ce)...t to ti je to..(ajme al sam koma opisao  :mrgreen:)
 
e a kolko je to u kilometraži  kolko bi taksi došo ak nepem sa autom da znam onak okvirno?
 
Evo ides ovak:

 
...
 
keko said:
e a kak doći od glavnog kolodvora pa tam do one trgovine šepić commerce u rastoćka 14 ?

Kad si već na Glavnom kolodvoru, sjedneš na vlak prema Karlovcu i voziš se jednu stanicu do Remetinca. Tam siđeš i imaš 20ak min bržeg hoda do Šepića. Taksi bu bio ziher oko 100kn, ak ne i više. Sad, u kojem pravcu da hodaš- dođeš sa početak stare karlovačke, ideš uz Auto Remetinec (Škoda) i hodaš oko 2 km (možda ima i neki prečac, ali ja ga ne znam). Pogledaj si još na karti. U blizini ti je i poznati HRC Dudo (Suzuki), pa možeš nekog pitati za njega ak zapneš.
 
Tommee said:
Ma air nisu za ovako hladno vrijeme, to je za debelo ljeto, skroz su perforirane. Ma vidis da nije bilo svih brojeva 43 na nize, da) ali mi sa normalnom :mrgreen: nogom 44, 45, 46, nije ih bilo... :misli:

ja sam mislil uzeti air ali me prodavač odgovoril i rekel mi je da si bolje uzmem normalne,jer kad je velika vrućina tak buš sav mokar i noge budu ti mokre a opet kad je malo hladnije ove Air nisu ugodne za nositi  (y) (y)
 
Bojan said:
ja sam mislil uzeti air ali me prodavač odgovoril i rekel mi je da si bolje uzmem normalne,jer kad je velika vrućina tak buš sav mokar i noge budu ti mokre a opet kad je malo hladnije ove Air nisu ugodne za nositi  (y) (y)


Sad ispada da su kao japanke.  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Frane_vtc said:
Sad ispada da su kao japanke.  :LOL: :LOL: :LOL:

me ne  :mrgreen:

kad bi si mogel priuštiti imal bi i jedne i druge,kad je vrućina Air a za malo hladnije ove druge  :D :D (y)

ali i ovak bu dobro  :D (y)
 
Ma bude nekak... Možda ne bude baš tak hladno. Uzeo sam ih misleći da ću lakše podnijeti malo vjetra nego ih ne nositi po ljetu (kad ću se i najviše i voziti) zato što bi se kuhao u njima.  :misli:

A da je uzeti i druge....  :misli: :skuter: :cool:
 
Ne znam gdje da pitam pa dizem ovu temu iz pepela!!!
Pocetkom 6mj. Sepic ima druzenje uz rostilj pa me zanima da li netko zna hoce li biti kakvi popusti na opremu, koju i koliko!!! Prvenstveno me zanimaju hlace!!!  (y) (y) (y)
 
mene kišna odjela :)
 
Nitko nista ne pise, a glavna tema sa popustima je zakljucana pa cu ovdje pitati jer me ionako zanima IXS!!!
Jel' Šepić još ima 25% popusta na cash i da li je još bilo čega ostalo da ne idem bez veze tamo???
 
gorank said:
Nitko nista ne pise, a glavna tema sa popustima je zakljucana pa cu ovdje pitati jer me ionako zanima IXS!!!
Jel' Šepić još ima 25% popusta na cash i da li je još bilo čega ostalo da ne idem bez veze tamo???
glavna tema je zaključana jer su ju prodavači (neki) počeli koristiti kao reklamni prostor, a moderatori lijeni počistiti otpad pa sam ju zaključao.
 
gorank said:
Nitko nista ne pise, a glavna tema sa popustima je zakljucana pa cu ovdje pitati jer me ionako zanima IXS!!!
Jel' Šepić još ima 25% popusta na cash i da li je još bilo čega ostalo da ne idem bez veze tamo???

Pun dućan do vrha!

Pročitao tvoj post danas, otišao i spalio 100 jureka, da nema popusta bilo bi 1000 kn.

Još jednom Šepić  (y)
 
Super Jura said:
Pun dućan do vrha!

Pročitao tvoj post danas, otišao i spalio 100 jureka, da nema popusta bilo bi 1000 kn.

Još jednom Šepić  (y)


a od kaciga???
 
Super Jura said:
Pun dućan do vrha!

Pročitao tvoj post danas, otišao i spalio 100 jureka, da nema popusta bilo bi 1000 kn.

Još jednom Šepić  (y)
Daj malo vise info, ja idem ujutro ako budu radili.
Koliki je popust i na sta sve???