serijske dizne za rsa 250

Tha Waynder

Active member
veličine su 270/280


stvar je u tome da je motor nakon aprila kupa išao na "tuning" kod nekog iz mlake..ne znam kod kog točno...

i frajeri mi obje dizne zbušili da budu veće ali sada su obe jednake =))) i naravno da mi jedan cilindar sada svako malo krepva.... i rezan je spuh i vađena ona mreža sa strane... :mrgreen:

rezultat svega toga je da se motor malo više dere, krepava jedan cilindar i nemre preko 200 kmh da si pasija...


spuhove nove si nabavio... dizne u ing kartu moram čekat dok se oni ne sjete kroz par godina da bi mogli dofurat... pa eto da tu užicam...
 
Tha Waynder said:
veličine su 270/280


stvar je u tome da je motor nakon aprila kupa išao na "tuning" kod nekog iz mlake..ne znam kod kog točno...

i frajeri mi obje dizne zbušili da budu veće ali sada su obe jednake =))) i naravno da mi jedan cilindar sada svako malo krepva.... i rezan je spuh i vađena ona mreža sa strane... :mrgreen:
U mlaci nas ima vise koji se bavimo motorima , pa daj malo preciziraj !!!
 
101 said:
Tha Waynder said:
veličine su 270/280


stvar je u tome da je motor nakon aprila kupa išao na "tuning" kod nekog iz mlake..ne znam kod kog točno...

i frajeri mi obje dizne zbušili da budu veće ali sada su obe jednake =))) i naravno da mi jedan cilindar sada svako malo krepva.... i rezan je spuh i vađena ona mreža sa strane... :mrgreen:
U mlaci nas ima vise koji se bavimo motorima , pa daj malo preciziraj !!!


sutra pitam čaču... zato sami reko "...kod nekog iz mlake..."