Servis ili uradi sam?

Gdje servisirate motore i zašto baš tamo?

  • Uvijek u ovlaštenom servisu

    Votes: 43 27.9%
  • U servisu dok je pod garancijom

    Votes: 35 22.7%
  • Kod "majstora" zbog uštede

    Votes: 3 1.9%
  • Što znam napravim sam,ostalo kod "majstora"

    Votes: 40 26.0%
  • Sve radim sam u garaži

    Votes: 27 17.5%
  • kod "majstora" jer je bolji i kvalitetniji od servisa

    Votes: 6 3.9%

  • Total voters
    154
Status
Not open for further replies.

ZZetoR

New member
Koliko uistinu znate o svojim ljubimcima?Kako ih održavate?
Jesu li moguće uštede kod servisiranja i nabave dijelova?
 
Nisam mehaničar i nekužim se u popravke,a u servis u kojem servisiram motor imam puno povjerenje,pa njima prepuštam brigu oko mog motora.Meni je najvažnije da mi je motor siguran i ispravan.
 
Ja servisiram kod svog majstora koji je prije radio u servisu al ovak više zaradi a meni jeftinije :mrgreen:
 
šta god znam i mogu sam napravit glupo mi je to plaćat pa radim sam ali ako nešta neznam ili čak ako nisam siguran vozim svom majstoru koji je čovjek od povjerenja (y)
 
uglavnom sve mogu sam.. imam kakvo takvo znaje i alata da rasatvim satelite... sam samo vrlo cesto ljen i jako kratak sa znanjem pa ktmove moje razvlače u motormaniji... zadovoljan...
 
da mi je motor pod garancijom vozio bi u ovlastenog servisera, s obzirom da nije,  sto znam napraviti, radim sam, sto ne znam sam, radi mestar...
 
zvonko situm said:
ja svog dam samo u pouzdane ruke....

U takve ruke bi i ja svog dao (y)
 
da bar ja doživim da vozim motor pod garancijom pa da moram u servis
 
ako ima garanciju bez razmišljanja servis (y)
ako već ima koju godinu onda moze i kod ljudi koji se razumiju u to šta rade :misli: :mrgreen:
 
ulje, sviječice, filtere i ostale sitnice mijenjam doma. bedasto mi je nekom pljunut 300-400 kn da mi promijeni ulje i podmaže lanac.

 
kocnice radim sam, to je ipak preozbiljan posao da bi ga prepustio mehanicarima  :mrgreen:
 
Sve kaj znam radim sam, a kaj neznam pitam. Gušt je sam nekaj složit.
 
sid said:
kocnice radim sam, to je ipak preozbiljan posao da bi ga prepustio mehanicarima  :mrgreen:

Ovo je odgovor koji me je ugodno iznenadio.  (y) Vjerujem da 80% ljudi
to ne shvaća ali samo ono što sam napraviš (pod uvjetom da znaš osnove mehanike)
možeš biti siguran da je OK.
 
Status
Not open for further replies.