servis KOD BURAZA

tomee

New member
Zelite da se prema Vama i Vasem motoru ponasaju kak treba ?
Zelite da je servis gotov na vrijeme?
Zelite a nemate para za ovlasteni servis ?


javite se na 098 460 982 moj buraz KRESO radi servise na motorima BRZO,PEDANTNO I PO POPULARNOJ CIJENI

P.S. oni sa motorima koji nisu u voznom stanju nek ne brinu - prevoz kombijem osiguran.
 
Znači to je taktika. Ispljucaš kao slučajno ranije neke servisere, napališ ljude, digneš seljačku bunu i onda...ponudiš naciji melem na ranu - tvog bracu.
Lukavo tomee, lukavo :naklon: A za šlag ubaciš nek se nađe i tvoju prijevozničku firmu.
Geeenijalno :mrgreen:
 
mozete me pljuvat nije bed.

kaj se tice pljuvanja napo sam ing kart radi odnosa prema meni kao kupcu i iza toga stojim.

buraza sam izreklamirao jer radi dobar posao a i naslusao sam se prica tipa nije mi zategao saraf mogo sam se ubit,cekam motor vec 2 mjeseca sezona bu mi prosla i mislim da vam moze pomoc da takve stvari ne dozivljavate vise.

burazu je to samo hobi ali je dobro opremljen znanjem ,alatom ...

sto se tice prevoza naplatit ce vam samo naftu i eventualne cestarine.

i na kraju nitko nikoga nikam ne tera a ja samo pozivam - probajte

i na kraju mislim da nije ciganski -dobit cete pedantnog servisera za pristojne novce
 
shonyo said:
Kolka ti je provizija? :mrgreen:

Sad ozbiljno...
Jel štela on frgazere?Mislim jel ima one manometre?I na kraju,di mu je radiona?

dodi do mene, budem ti ja sve postelal... :nasilni:
 
Meže li prvi servis kao znak dobre volje i privlačenja širih narodnih masa GRATIS?????

Za uzvrat plaćam klopu i cugu!!!!! - ak ste ko ja onda sam naje...
 
shonyo said:
Kolka ti je provizija? :mrgreen:

Sad ozbiljno...
Jel štela on frgazere?Mislim jel ima one manometre?I na kraju,di mu je radiona?
provizija-meni servisira auto.

stela sve.
radiona u Vrapcu -zagreb.

kontaktiraj te ga na mobitel :wink:
 
tomee said:
shonyo said:
Kolka ti je provizija? :mrgreen:

Sad ozbiljno...
Jel štela on frgazere?Mislim jel ima one manometre?I na kraju,di mu je radiona?
provizija-meni servisira auto.

stela sve.
radiona u Vrapcu -zagreb.

kontaktiraj te ga na mobitel :wink:

Jel ti auto u voznom stanju... :mrgreen:
 
uljez said:
Os povest i mene na tu klopu i cugu

Može, na programu je talandara i gajba mlakog - lokaciju ionako znaš.
I ne zaboravi copperton!!!
 
:shock: Probajte.....nikad se nezna gde su sakriveni talenti.Ja osobno imam više poverenja u domače majstore nego u servise.(nije u pitanju lova nego pošteni rad) :wink: :wink:
 
EXC said:
:shock: Probajte.....nikad se nezna gde su sakriveni talenti.Ja osobno imam više poverenja u domače majstore nego u servise.(nije u pitanju lova nego pošteni rad) :wink: :wink:

to cjelo vreme pokusavam rec
 
Ma sve to stoji i hoda kod redovnih servisa. Čim je nešto kompliciranije počinju problemi.
 
mate said:
Ma sve to stoji i hoda kod redovnih servisa. Čim je nešto kompliciranije počinju problemi.

u biti imas pravo ali mislim da kod njega to nije slucaj

npr. doso neki lik starijim godistem nekog bajka(ne znam vise koji)i buraz na net ,kontakti naso knjigu za servisere i rjesio ko sto mate kaze nerjesivo.


ma buraz se ne predaje
 
Nisam ja mislio konkretno na njegov slučaj nego generalno. Ima dečki koji to stvarno vole raditi i kuže se ali ima i jako puno samoukih nuklearnih fizičara. S obzirom da sam često u Ducati servisu imao sam priliku vidjeti lice i naličje hrvatskog popravljanja motora. Ljudi se upuštaju u dosta komplicirane i zapravo vrlo opasne zahvate bez pardona. Kakvih tu ima čarobnjaka to je genijalno. I onda, kad sve sjebu i kad nitko od lokalnih sveznalica više nije u stanju to složiti, e onda se ide kod ovlaštenog servisera. I to po mogućnosti besplatno. I što je serviser bolji s ljudima to ima manje šanse biti uspješan jer mu se svakodnevno nakrca bezbroj padobranaca kojima treba "samo jedna sitnica". Tada dođe do prebukiranosti, radi se na brzinu i na kraju naravno da dođe do sranja. To je najčešći uzrok neefikasnosti naših servisa. Rješenja naravno ima i vrlo je jednostavno: satnica i malo drugačija organizacija rada.
 
mate said:
Nisam ja mislio konkretno na njegov slučaj nego generalno. Ima dečki koji to stvarno vole raditi i kuže se ali ima i jako puno samoukih nuklearnih fizičara. S obzirom da sam često u Ducati servisu imao sam priliku vidjeti lice i naličje hrvatskog popravljanja motora. Ljudi se upuštaju u dosta komplicirane i zapravo vrlo opasne zahvate bez pardona. Kakvih tu ima čarobnjaka to je genijalno. I onda, kad sve sjebu i kad nitko od lokalnih sveznalica više nije u stanju to složiti, e onda se ide kod ovlaštenog servisera. I to po mogućnosti besplatno. I što je serviser bolji s ljudima to ima manje šanse biti uspješan jer mu se svakodnevno nakrca bezbroj padobranaca kojima treba "samo jedna sitnica". Tada dođe do prebukiranosti, radi se na brzinu i na kraju naravno da dođe do sranja. To je najčešći uzrok neefikasnosti naših servisa. Rješenja naravno ima i vrlo je jednostavno: satnica i malo drugačija organizacija rada.

tocno. ali nazalost, izgleda, nasim ovlastenim servisima nedokucivo :(
 
Mo ko vas je... Samo za informaciju, bio sam u Ducati servisu prekjučer, jučer a vjerojatno ću i danas. A motor mi je doma i radi ko beba. To je nešto što vaše male pametne glavice nikad neće shvatiti, to je ono kad se veli da je Dukac puno više od motora. :B:
 
Čekaj, nisan razumija. Ideš u servis, a motor ti je doma i radi. Pa jesi neki sado-mazo tip, kad motor koji radi ne voziš, a ideš kod njegovog "doktora"? :wink: :shock: (ovaj smajli mi je dobar za popizdit)
 
To ti je tako kad su ti serviseri frendovi. Kad se idem malo provozat po gradu najčešća destinacija mi je upravo servis. Tamo je i Ducati dućan, birtija Pit stop... i uvijek nekog ima.