Servis na 6000 km

sync

New member
Šta se sve radi na servisu (6000 km) i koliko to košta. Radi se o Suzukiju gsx-r 600 2003 god.
 
E treba imati servisnu knjižicu. Mislim imam je ali samo na Francuskom i Njemačkom pa mi puno ne služi.
 
aj ja cu pogledat u svoju. je da je 2002god al isto je to. evo brzi prevod za par min
 
u biti ti po servisnoj knjizici mjenja samo ulje, svake 2 god bi se trbala promjenit tekucina za hladenje, svake 4 god benzinlajtung i bremslajtung, inpicira i cisti se zracni filter, svijecice, leerlauf, sajle, lanac, lajtung kilera, kuplunga, kocnice. i stezu svi sarafi
 
Hvala na brzom odgovoru, još da nađem nekog pametnog servisera ali to je već druga priča.
 
speed attack said:
u biti ti po servisnoj knjizici mjenja samo ulje, svake 2 god bi se trbala promjenit tekucina za hladenje, svake 4 god benzinlajtung i bremslajtung, inpicira i cisti se zracni filter, svijecice, leerlauf, sajle, lanac, lajtung kilera, kuplunga, kocnice. i stezu svi sarafi
nebuloze, kaj u dvije godine napravis 50Kkm?
nisu mi jasni ti intervali u godinama
mozda sma krivo skuzil pa su GOD neakj drugo...
 
ne god su godine. tak pise u servisnoj. a i logicki mi ti zvuci jer pametno je i bremstekucinu promjenit nakon 2 godine neovisno o predenim kilometrima u te 2 god.
 
Grawe said:
speed attack said:
u biti ti po servisnoj knjizici mjenja samo ulje, svake 2 god bi se trbala promjenit tekucina za hladenje, svake 4 god benzinlajtung i bremslajtung, inpicira i cisti se zracni filter, svijecice, leerlauf, sajle, lanac, lajtung kilera, kuplunga, kocnice. i stezu svi sarafi
nebuloze, kaj u dvije godine napravis 50Kkm?
nisu mi jasni ti intervali u godinama
mozda sma krivo skuzil pa su GOD neakj drugo...
meni tu puno toga nije jasno pa ne servisiram vise po knjizici nego po potrebi. jer npr. po servisnoj i na 6000km i na 12000km mjenjaju samo ulje a ne i filter. ja na svojoj mjenjam kak joj kaj treba, jer ipak je moja i garancije vise nema. ako rikne kaj riknut ce meni a ne suzukiju il garanciji.