servis VN 900

veliki

New member
Jako sam se iznenadio kad sam saznao što si pojedini servisi dopuštaju.
Morao sam na servis i u mom gradu ima jedan zastupnik za kawasaki kod kojeg sam i kupio VN.
Znači prvi servis na 1000kn, drugi na 2000km, treći na 5000km, i onda svake tri tisuće servis. :misli:
Pitam ja dali je to tako normalno, jer mi je malo čudno ta hodam svaka dva mjeseca na servis i ostavljam po 800kn tamo za ništa.
Od njega sam nazvao kms, jer mu nisam htio hodat na servis svakih 3000km, i da mu dokažem da to što on forsira nema blage veze sa zdravim razumom...
Naravno servis u KMS-u velli da može prvi na 1000km, i onda svakih 6000km.
"i šta sad frajeru"????
Naravno ,,,oni nemaju pojma ,,,valjda ja znam,,i te spike,,,
Što da radim s njim pošto mi KMS nije baš pri ruci,, ta ga tabam ili što?? :box:
pozdrav
 
pa to i meni nije jasno kako neko može to forsirati a nije u knjižici,,ali sam zvao kms svejedno i tamo su rekli da na svakih 6000km.
ko je sad tu lud<??
 
Veliki nedaj se muljat


svakih 6000 km je servis pusti price
 
Pa to i ja govorim,,nisam neki znalac o motorima ali nisam ni tolliko glup da neje stvari ne kuži..
Nije mi logično da svaka dva mjeseca hodam na servis.
 
veliki said:
Jako sam se iznenadio kad sam saznao što si pojedini servisi dopuštaju.
Morao sam na servis i u mom gradu ima jedan zastupnik za kawasaki kod kojeg sam i kupio VN.
Znači prvi servis na 1000kn, drugi na 2000km, treći na 5000km, i onda svake tri tisuće servis. :misli:
Pitam ja dali je to tako normalno, jer mi je malo čudno ta hodam svaka dva mjeseca na servis i ostavljam po 800kn tamo za ništa.
Od njega sam nazvao kms, jer mu nisam htio hodat na servis svakih 3000km, i da mu dokažem da to što on forsira nema blage veze sa zdravim razumom...
Naravno servis u KMS-u velli da može prvi na 1000km, i onda svakih 6000km.
"i šta sad frajeru"????
Naravno ,,,oni nemaju pojma ,,,valjda ja znam,,i te spike,,,
Što da radim s njim pošto mi KMS nije baš pri ruci,, ta ga tabam ili što?? :box:
pozdrav
koji je to servis?
 
neču sad tako samo blatiti servis,,nije mi to u interesu.
Samo sam htio napomenuti da nije u redu da si neki serviseri to dozvoljavaju..
 
dobro kaj sad ako čovek nezna di je mura a di je drava :mrgreen:
 
O KMS-u sam čuo i čitao po forumu da su veliki znalci kaj se tiče Kwe. Ak oni vele 6000km i tak piše u servisnoj knjizi onda nemaš kaj slušati mamlaza koji ti oče uzeti novce. Svakih 6000km ti lijepo se naruči u KMS-u i to bu ti lijepa vožnja do Karlovca, a usput obaviš i servis.
 
veliki said:
neču sad tako samo blatiti servis,,nije mi to u interesu.
Samo sam htio napomenuti da nije u redu da si neki serviseri to dozvoljavaju..
  :misli: onda ti štitiš nekog tko te hoče napraviti velikom majmunčinom !!
 
ma kaj ste se uhvatili toga,,ja samo hoču s vama podjeliti nezadovoljstvo. Neću nikoga tabati niti daviti.
Nisam ja takav... :wink:

samo mi nije jasno kako si neki uzimaju za pravo da to rade i to je sve.
 
Kao ponosni vlasnik navedenog stroja išao sam na 1000, 6000 km i sad ništa do 12000 km. Al cijena servisa-to je već        :zid:    :cry: