Sezonske cijene cestarine

Spori

Well-known member
I tako opet po našim leđima, a kamperi po starome.
Da mi je upoznati taj MASTER MIND.

http://hac.hr/hr/odnosi-s-javnoscu/informacije-i-obavijesti
 
Spori said:
I tako opet po našim leđima, a kamperi po starome.
Da mi je upoznati taj MASTER MIND.

http://hac.hr/hr/odnosi-s-javnoscu/informacije-i-obavijesti
Ne kužim kaj ti tu nije jasno...tjeraju te na ceste s kamerama  :p

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

 
I ljepše je po staroj.
 
Neka dignu i 10x, baš me briga

ali mi idu na živce ove diskriminatorske fore, "ovima dižemo, ovima ne".

Da se nekome da tužakati, ovo pada u vodu u sekundi (odnosno 10+ godina na našim sudovima).
 
Nije mi jasno zašto nisu digli svima?
Ovako nisu dobili ništa, odnosno mrvice.
Zato me čudi.
 
Kakve mrvice? U navedenom razdoblju je omjer eksponencijalno pojacan u korist automobila,10% na tome je lijepa cifra. Kamiona ionako nece biti puno vise, buseva da ali oni su rijetke biljke.
U svakom slucaju, nek se napuse smradovi...  :mrgreen:
 
Ako govorimo o našoj skupini onda su to većinom stranci.
Sad bi mi rekli: "Da i baš me briga"
 
Pih! :mrgreen:
Baš me briga. 8)
 
Spori said:
I tako opet po našim leđima, a kamperi po starome.
Da mi je upoznati taj MASTER MIND.

http://hac.hr/hr/odnosi-s-javnoscu/informacije-i-obavijesti
i treba nas mlatit kad smo takav narod... udarat će oni još i jače, zašto ne bi kad svi šute. Osim po forumima i fb-u.  8)
 
miro said:
i treba nas mlatit kad smo takav narod... udarat će oni još i jače, zašto ne bi kad svi šute. Osim po forumima i fb-u.  8)

Pa tvoji kolege za oltarom ih brane. :)
 
Počelo je, bit će kovanica  :mrgreen:

FB događaj  - "Lipe za Hrvatske autoceste"

Nekako "bezbolno" je prošlo poskupljenje cestarina za "imućne Hrvate", eto, ovim putem molim sve moje drage f/b prijatelje da za nedjelju, 30.07.2017.(smjena turista) pripreme (do tada imate vremena) svoje motocikle i spremite se za akciju plaćanja cestarine u lipama. Znači,plaćanje na sljedećim točkama NP Zagreb,NP Rijeka,NP Žuta Lokva,NP Karlovac te "otežano" uzimanje kartica za naplatu. Znači ,primjer...50 motocikala na ulazu na AC Zagreb Rijeka-(Lučko) uzima karticu za naplatu iz automata,ne iz ruku onih koji ih dijele,uzima kartu Hrvatske,pita na koje izlazu se izlazi za (e to sami odredite pitanje),skida rukavice,kacigu da bolje čuje odgovor....izađe na NP Jastrebarsko,vrati se na AC u smjeru Zagreba, traži karticu,plaća u LIPAMA,broji pred djelatnikom,padaju mu lipe,silazi sa motocikla ,broji ponovno...do punog iznosa,10-tak motocikla na svaki izlaz....

Dragi moji motociklisti,dotakli smo dno...dragi naši vozači ...dotakli smo DNO u NAŠOJ Hrvatskoj i do kada ćemo trpiti sranja,do kada ćemo dozvoliti da nam uzimaju,da nas pljačkaju i što je najgore...navikli su da se nitko ne buni!!!!zato im i prolazi,..jer narod šuti!

Ovom apelu mogu se pridružiti SVI vozači ako to žele a turisti...neka vide kako to rade Hrvati...neka vide da u ovoj zemlji..dosta je šutnje i dosta je potlačenih i pognutih glava...garantiram da će se na taj dan donijeti odluka o "vraćanju cijena na staru tarifu" ako neće...biti će to jedna jako velika kolona ljutih turista...ostanemo u kontaktu i pratite stranice
 
Ahahahaha.... :lolcry:
Rišpekt! :naklon:

Majke ti isusove koji Q... :LOL:
 
dovla said:
Amateri, putuje se utorkom u gluvo doba preko bosne..

:jesus: :mrgreen:

Bosne, a ne bosne :)
A i nije mi usput ići preko druge države da bih došao na naše more :)  :jesus:

Ali OK
Vi iz Osijeka ionako u 90 % slučajeva  idete u Makarsku i onda kažete legama da ste bili na moru :)
 
markookram said:
Ne Bosne nego Bosne i Hercegovine 8) :mrgreen:

Pitali Muju odakle je.
- Iz Bosne - Mujo će k'o iz topa.
- Zašto vi uvijek govorite iz Bosne, a nikad iz Bosne i Hercegovine?
- Pa tako i moj rođak Haso, koji radi u vodovodu i kanalizaciji, kad ga pitaju gdje radi, on kaže u vodovodu, a govna ne spominje.