SHARK S500 AIR -S800

silvije

New member
Pa eto skoro se bliži dan kupnje a meni se konkretno sviđaju ta dva modela pa molim cijenjene "nositelje" tih dvaju modela da mi napišu štogod o njima ako nije problem  (y)
 
silvije said:
Pa eto skoro se bliži dan kupnje a meni se konkretno sviđaju ta dva modela pa molim cijenjene "nositelje" tih dvaju modela da mi napišu štogod o njima ako nije problem  (y)
Pa eto s obzirom da imam S 800 Butterfly ili tzv.leptiriće,osjetih se pozvanom,a opet to mi je 1.kaciga i nisam se vozila s nijednom drugom tak da možda i nisam mjerodavna.
Jedinu zamjerku koju imam je na podbradak koji neće stajat tj.odmah mi je ispao i valjda bi je cijanofixom trebala zaljepit da se drži.Moja je matirana tak da imaš osječaj pod rukom ko da je gumirana,pala sam s njom s skutera,i samo je malo vizir pogreban,i ima na njoj par točkica,koje se vide kad se bolje zagledaš.
Sad se vozim na VFR-u kao suvozać,i malo mi ju diže vjetar,a najmanja je velićina  (y)
Kaj si vozio do sad od kaciga?
 
mudrica said:
Pa eto s obzirom da imam S 800 Butterfly ili tzv.leptiriće,osjetih se pozvanom,a opet to mi je 1.kaciga i nisam se vozila s nijednom drugom tak da možda i nisam mjerodavna.
Jedinu zamjerku koju imam je na podbradak koji neće stajat tj.odmah mi je ispao i valjda bi je cijanofixom trebala zaljepit da se drži.Moja je matirana tak da imaš osječaj pod rukom ko da je gumirana,pala sam s njom s skutera,i samo je malo vizir pogreban,i ima na njoj par točkica,koje se vide kad se bolje zagledaš.
Sad se vozim na VFR-u kao suvozać,i malo mi ju diže vjetar,a najmanja je velićina  (y)
Kaj si vozio do sad od kaciga?
  (y) Pa nekoliko modela FM.Super kaciga ali za nju više nema rezervnih dijelova i vizira.Ja isto tako imam namjeru uzet metalizirani vizir pa može kogod napisat dvi o njemu.
 
ima moja najdraža S-800. ona veli  (y) (y) (y), a ak je ona zadovoljna i ja sam  :wink:
 
FM je đubre...
 
Tinca said:
Bas to hoces kupit definitivno???   :misli: 
Pa brte nije definitivno ali moraš priznat da jebeno izgledaju a za tu cijenu (1700kn) plus vizir da bude sve skupa do 2k kn.Naime moram kupit crni ili metalizirani vizir jer sam po danu slijep ko slijepi miš(smeta mi sunce).Ali ti imaš bolji prijedlog???  :misli:
 
imao S 800 i bila mi je ok za te pare  (y)