Shinko gume

damirp

New member
Molim dali ima tko kakvo iskustvo sa ovim gumama, i gdje se mogu nabaviti.
Shinko_F006_L.jpg
Shinko_R006_L.jpg
 
cuo sam da su gume dobre i da su vec probane i mene zanima cjena i detalji a mislim da negdje u splitu ima zastupnistvo  (y)
 
član foruma pod nickom 'bimba', za sve informacije ti je najbolje da se obratiš njemu (y)
 
Shinko 006 su odlične gume i ako ti ih Bimba može nabaviti, odmah ih naruči.
Ja sam ih htio na versa staviti ali ih nije bilo ili su bile u narudžbi ili tako nekako.
(y)
 
legajuana said:
Shinko 006 su odlične gume i ako ti ih Bimba može nabaviti, odmah ih naruči.
Ja sam ih htio na versa staviti ali ih nije bilo ili su bile u narudžbi ili tako nekako.
(y)

a cuo sam da su gume dobre a iskreno valjalo bi u 9god. neke karijere stavit jednom i nove gume  na motor heehee
 
legajuana said:
neznam šta se čeka....
ali skidam kacigu na tvojoj hrabrosti  :mrgreen:

heehee a cuj kolega penzija polako nema zurbe  do sad sam svake godine mjenjo motor a uvjek dodje neka pila sa ok gumama a sad sam na staroj ragici pa cu vjerojatno stavit sinko gume samo da saznam gdje ih ima kako do njih pozdrav cujemo se a ako bog da i sretnemo negdje na  hladnom pivu  :bananapivo:
 
Kontaktiraj člana pod nickom "Sip", on je na jednom forumu objavio i utiske o tim gumama.
 
taj test nije uopće mjerodavan sa ovim gumama, kompletno druga filozofija gume. Ali da se vidi da Shinko radi ipak dobre gume, to da.
 
e ne bih ja to stavio na svoj motor nema te sile...tko voli nek izvoli... :misli: