Shoei u Hr

Pudla

Active member
Imam konkretno pitanje. Jel zna netko ko mi može prodati Shoei XR1000 Camber  (TC-5 ili TC-3), veličina M (57-58) u Hrvatskoj. Moj vjerni Interceptor je odslužio svoje, uzeo sam ga kod Šepića, ali on više ne zastupa Shoei (koliko ja znam). Naravno za normalnu cijenu, u Louisu je 479 Eura.

Znači pitanje je kod nas ili se mora ići u Austriju?

Ukoliko netko nudi nešto konkretno, može na PP da ne kršimo pravila foruma.

Nemojte sad kupi ovo, kupi ono, znam što mi treba.  :mrgreen:
 
Pudla said:
Imam konkretno pitanje. Jel zna netko ko mi može prodati Shoei XR1000 Camber  (TC-5 ili TC-3), veličina M (57-58) u Hrvatskoj. Moj vjerni Interceptor je odslužio svoje, uzeo sam ga kod Šepića, ali on više ne zastupa Shoei (koliko ja znam). Naravno za normalnu cijenu, u Louisu je 479 Eura.

Znači pitanje je kod nas ili se mora ići u Austriju?

Ukoliko netko nudi nešto konkretno, može na PP da ne kršimo pravila foruma.

Nemojte sad kupi ovo, kupi ono, znam što mi treba.  :mrgreen:




prijatelj mi je kupija U suzukija neku kacigu od Shoei-a 2200 kn ali neznam model
 
beorn said:
www.moto-oprema-amd.hr

Je, oni su mi prva opcija, jedino me je zasmetalo što ne odgovaraju na mailove. Nije mi jasno zašto netko stavlja mail na stranicu firme, a onda ne odgovara na njega. Dosta držim do toga, jbg. profesionalna deformacija.
 
kad otvoriš stranicu imaš u desnom gornjem uglu malu kovertu i na taj mejl pošalji upit :wink:
 
ali Šepić još uvijek prodaje Shoei, samo više ne zastupa!

Javi mu se
 
franc said:
ali Šepić još uvijek prodaje Shoei, samo više ne zastupa!

Javi mu se

Budem. Samo mi je čudno što na stranici nema XR1000, samo XR900. Nema novih modela, ili samo ne održava stranicu.  :wink: Nije mi daleko, a sa njima sam imao samo dobra iskustva.
 
provjeri motobox pula (yamaha)oni direktno uvoze za svoje potrebe iz njemacke koliko znam

pozdrav

 
tomee said:
kad otvoriš stranicu imaš u desnom gornjem uglu malu kovertu i na taj mejl pošalji upit :wink:

Javili su se.  (y) Imaju stvarno dobru cijenu, a čeka se 3 tjedna.
 
znas ok su oni al dok ih jahvalim onda me linza non stop jebe za lokal patriotizam

od sad to radi pudla (y)
 
po 2300 modeli xr1000, NOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ostalo na mail ili tel