sigurnosni šarafi

TomiTraktor

New member
nsiam siguran da je to tema za ovo, ali trebalo bi mi 2-3 sigurnosna lim sarafa i jedan  -dva sa finim navojem


jel to moguce igdje nabaviti kod nas?

* sigurnosti =  da ih nemozes otpustiti nijednim klasicnim kljucem nego moras imati nastavak koji se stavi pa se stavi kljuc ili imas poseban kljuc samo za njih. Hvala
 
Samo jedna osoba na ovom forumu mi moze dati pravi odgovor, a to je gazda...

:jesus:
 
STobulj said:
to stavljas na auspuh ili  :mrgreen:

ne...to bi stavio na neke takticke sarafe od plastike...da se nikako ne moze bez posebnog alata doci do alarma...sad sam razmisljao i samo odsarafim jedan saraf, prekinem zicu napajanja i hopla...vozis...

pa bi htio zastiti
 
Osobno, nikad baš nisam vidio ziherung šarafe a da nisu na kotačima.

Postoje oni mali thoraxi koji u sredini još imaju mali pipac koji strši van pa ih ne moš' običnim thoraxom odšarafit, samo s onim koji ima rupicu u sredini, a taj opet možeš kupiti u boljem shopu s alatom.

Također, mislim da nemaš neke svrhe od stavljanja tako malih sigurnosnih šarafa jer ako se netko zainati, može ih pokidati.
Bolje smisli neko drugo rješenje.
 
Kawabiker said:
Osobno, nikad baš nisam vidio ziherung šarafe a da nisu na kotačima.

Postoje oni mali thoraxi koji u sredini još imaju mali pipac koji strši van pa ih ne moš' običnim thoraxom odšarafit, samo s onim koji ima rupicu u sredini, a taj opet možeš kupiti u boljem shopu s alatom.

Također, mislim da nemaš neke svrhe od stavljanja tako malih sigurnosnih šarafa jer ako se netko zainati, može ih pokidati.
Bolje smisli neko drugo rješenje.

ako ih tgra - aktivirat ce shok senzor i tulit ce alarm.....ti mali torax sarafi i jedan kljuc za njih....gdje kako i sto...svidja mi se ta ideja
 
a da ubacis stapin i detonator negdje u ramu i sve to spojis na recimo mobitel pa ako ne nadjes skuter samo nazoves broj i KABUUUUUUM :mrgreen: